Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se mas, nejhorsi hra co jsem hral ja se jmenuje Psychotron a uz jsem ji skoro vytesnil z pameti, az do dneska *1* http://www.mobygames.com/game/psychotron
  • Špatné srovnání a určitě víš proč.
  • janchor
    "Nebudu to radši číst, abych náhodou nepochopil, proč recenzent hodnotil tak, jak hodnotil?"

    Škoda.
  • a co je tam teda uzasnyho? ty tri komba kde si akorát menis barevny pesticky? predvidatelnej tezce prumernej pribeh? primitivni bosove? nebo to ze ti hra bere kameru a mas tam omezenej FOV ? Nebo ze často nemuzes zamerit toho koho chces?
  • Musím ocenit, že jsi nelinknul Angry Joea.
  • Mě bavilo Syndicate z minulýho roku a to nic nemění na tom, že to byla krátká a formulaická střílečka tak na 5/10 se štěstím.

    Taky si myslím, že nejde být příliš přísný. Protože když už by někdo příliš přísný byl, tak by se ve skutečnosti nejednalo o přísnost.

    Na druhou stranu nevidím se, že v klimatu jaký světový herní žurnalismus má, říkáš to, co říkáš.
  • BoB.2
    spíš do kapes
  • Je to nejhorší hra, kterou jsem kdy hrál, dávám tomu 8 z 10.
  • michaliuz18
    ty mozno ne a ludia co si zoberu priklad z recenzii ako vacsina si povedia ze fuj to hrat nebudem ... hlavne ze ta hra ma vacsi potencial ako ine no ludia sa riadia podla recenzii.. no rozhodne by nemali podla tychto lebo to hracov len odradi ... a ne neni pekny len vizual ale sak fajn kazdemu sa paci nieco ine , pacia sa mi ti hraci co povedia na COD aka je to super hra desiatkova a tejto hre povedia ze somarina .. to maju uz potom somara v hlave .. ale nebudem to riesit aj tak to pochopite po svojom .. je to proste kvalitna hra len ste slepi podaktory a davate prednost hram ktore si to vobec nezasluzia , viem co je dobra hra a co nie hram sa venujem od jakziva mam snimi skusenosti ,viem co si zasluzi viac a co menej hlavne by som recenzoval hry s nadhladom a ne skritizoval kazdu drobnost
  • důležitý je, že podlě většiny recenzí selhal soubojový systém, čímž třeba u mně ztratila smysl. KOTOR jsem hrál vlastně jenom kvůli soubjovému systému, stejně jako Neverwinter Nights
  • 9/10 takže na ní budeme vzpomínat i za deset let jako na takovýho Thiefa - The dark project ... ? Vy jste směšní

    nadprůměrná hra, nadprůměrné hodnocení. Někdo vyjádřil že když se hra oboduje př. 6/10 tak by to mělo odpovídat tomu, že se hra bude šesti lidem z deseti líbit ( a přitom není špatná)
  • tve miluju argumenty typu kazdej normalni hrac mi da za pravdu , nebo clovek co rozumi hram . Jak jako rozumi ?co to je za argument? Navic je pekny ze rikas ze kdo ma jinej nazor je idiot.Pro me je hodnoceni odpovídající hra nezajimava a prumerna. TO ze ses clovek kerymu staci tezkej herni prumer ,to nevim jestli by ses tim mel chlubit.Jediny co je na hre pekny je vizual - proto taky ta 6 . Jinak zapomenutelna hra o kery za mesic nebude nikdo vedet
  • komu rikas slovaku ty madare? *1*
  • tvrdy.mar
    Je zajímavé, že ta hra buď dostává výborné známky, nebo zcela (pod)průměrné. Ale nejak nic mezi tím.
  • leon87
    6? Tak vám teda děkujeme. To zas bude debata.
  • michaliuz18
    ale prdy 6 vy madari chodte sa prosim vas venovat niecomu inemu uz vobec neviete recenzovat ... aj keby som hladal sto minusov k tejto hre stale to prebiju plusy a preto to ma u mna 9 bodov a vzdy mat bude aj za sto rokov , neviem akymi ocami to recenzujete , nebudem to ani radsej citat este by som si pokazil dojem z tak kvalitnej hry ... ak sa vam nepaci ovladanie budiš ja som to hral na ovladaci, kazdu hru hram na ovladaci okrem FPS hier , v tom je najmensi problem ... mrte som si hru uzil a kazdy normalny hrac mi da za pravdu. a hlavne fanusici serie DMC kedze je to postavene na ten styl ... cez FRAPS som si porobil krasne spomienkove screeny ze ked sa na ne kuknem o rok budem mat nutkanie si to zas zahrat ...
    sice som dost kriticky v dnesnych hrach, taky bioshock ma u mna 8 a kludne aj 7.5 ... ini basnia aka je to pecka ale mam dost dovodov preco neni taka aka mala byt ked ukazali prve gameplaye.. aj kamos co sa vyzna do kvalitnych hier povedal ze je dost sklamany... hlavne ze dostala 10 a to je trapna strielacka .. nebyt elizabeth ma ta hra u mna 6 bodov
    no remember me je ina kava.. kvalitna kava robena od srdca a s umenim , proste som si to uzil a kazdy normalny hrac si to uzil tiez ... a dajte mi sto minusek deti , otvorte si oci prve ..
    *12*
  • na Eurogameru redaktorum sypou neco do piti *1*
  • No 6/10... Nějakej přísnej *8* Mě ta hra bavila, za mě je to 9/10 *5*
  • Zarucene zarucene uprimna a pravdiva recenze - http://www.youtube.com/watch?v=WcM4UV3kOek
  • BoB.2
    Na Eurogameru to dostalo 9/10 tak a tet si vyber, u mě je to 8/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit