Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem demíčko a můžu říct, že fakt mě to nijak nezaujalo, otřesný ovládání a celkově ten nápad stojí za vyliž zadek. "Logická hra" ve které logika dostává pořádně na prdel, se ale jen tak nevidí. Neuvěřitelný paskvil. Atmosféra a grafika? :DDD Raději už bez komentáře.
  • PLuto.petr
    Tak mám Renoira dohraného a vesměs s recenzí souhlasím. Zajímavé nápady a dobře zpracované puzzly, ale technicky nedotažené. Pozadí hodně splývá, takže průchozí dveře velice jednoduše minete. Mnohem horší je to s ovládáním postav, které se obzvlášť kolem skoků nebo při interakci s žebříkem chovají hodně neohrabaně. Vrcholem je pak špatné nahrávání sekvencí, kdy se postavy nechovají tak, jak by měly a pomáhá jen restart celé obrazovky či dokonce celé hry.

    Každopádně za zahrání to určitě stojí, je to pěkná logická oddechovka. A když se náhodou někde zaseknete, zkuste a) zresetovat místnost b) vypnout a zapnout hru c) zkusit najít dveře na pozadí

    Pokud budete postupovat dle zmíněného návodu a máte kombinační schopnosti, nemůžete se zaseknout a za dva večery máte Renoira dohraného.
  • Corvus
    škoda...
    • 7čka je dobrá známka a autoři games bývají škarohlídi
      • Oni mají ale protekci, to jsi nevěděl? Osobně se znají :DDD Zkus demíčko a posuď sám :D
    • volvo…
      • fiat...
        • Mercedes
          • Jack1947
            Opel
            • Mazda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit