Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tou trojkou si to vývojáři Resistance výrazně pohoršili . Vzhledem k předchozímu dílu jsem očekával propracovanější titul co do grafiky , v ději a v myšlence, ale tohle je nepochopitelný krok zpět . Asi zlenivěli , usnuli na vavřínech nebo co a potřebovali něco rychle vydat...
    Každopádně jsem dost naštvanej , že jsem za to vydával své peníze...
  • Podle mě Resistance 2 je nejlepší.Resistance 3 má sice lepší grafiku a efekty, ale Resistance 2
    má lepší příběh. V multiplayer je lepší Resistance 3 i když sem ho neviděl nale ukázky ano.
    Takže je to tak na stejno *3*

    -_-
  • víte někdo, jak v resistance 3 vypadá multiplayer? Jednička se ve dvou hrála suprově, ovšem dvojka se jim moc nepovedla... Jak je na tom 3? Je to na způsob resistance 1, kdy si navzájem pomáháte nebo na způsob resistance 2, kdy si musíš nasbírat určitý počet bodů, aby tě to pustilo do dalšího kola a hraje se vlastně na body proti sobě? díky moc
  • Jak je již zvykem, hry na PS3 vypadají poslední dobou hůř jak na PC...u dema téhle gamesy mě ale grafika úplně vyvedla z míry...to je humus svatý otče. PLs ať už to s tim PS3 vzdají a vydají new piece...jinak je to v hajzlu....když už 720 rozlišení, tak alespoň 16x vyhlazování....na TV 120 cm to prostě vypadá jak nějaky FPSko z roku 1/2...bleee
    • Zbytecne prehanis, grafika je ok.
  • Jo emulace je zde na okraji zájmu.Sám jsem měl zde největší stránku o emulaci,ale nakonec jsem to vzdal protože návštěvnost byla mizivá.Jinak já zase nesnáším myš a klávesnici.Všechny hry mám namapované na Xboxový ovladač.Snad jen mimo WoWka a strategií apod.Jinak Insomniac je velmi nadané studio.Série Ratchet je klenot.Zdar.
  • Minulý týden jsem zkoušel MP betu a po pravdě jsem myslel, že se pozvracím *11* . Jsem zvyklý hrát hlavně BFBC2. Grafika byla šílená a hratelnost taky, alespoň pro mě, nepřijatelná. S MP betou nebo demem KZ3 absolutně nesrovnatelné. Podle záběrů ze SP jsem čekal něco úplně jiného. Tak snad finální verze bude o něčem jiném.
  • Podle videa v článku tato hra vypadá zajímavě. Když je to FPS tak proč tu hru nevydají i na PC? *10* Nevíte někdo jestli je emulátor umožňující spustit to na PC?
    • nn nejde jenom na ps3
    • SA-reg
      PS3 emulátor není.
      Říká se, že pro emulaci konzole potřebuješ min. 7x silnější PC... počkal bych tak pět let, než emulace PS3 možná začne a tak deset let, než bude dobře hratelná...

      Jestli chceš zkusit konzolovou FPS, tak se dají emulovat třeba střílečky z PS2.
      Například Black:
      http://games.tiscali.cz/recenze/black-ps2-49393
      http://ps.hrej.cz/recenze/black-193/

      Emulátor se jmenuje PCSX2... se zbytkem si poradíš sám s pomocí Googlu... pokud neporadíš, tak nejsi hoden emulace... *15*
      • Není nad dobrou radu, jak budu mít chuť a čas tak to zkusím rozchodit. *5*
      • ucho
        no i emulace PS2 stojí za starou bačkoru.
        • SA-reg
          No, není perfektní, ale pokud máš silný PC, tak většina her jede skvěle.
          Je to celý jen o síle PC. A taky trochu o nastavení... třeba grafika je defaultně na DX9, ale DX10/11 ti dá až 40% výkonu navíc... takže si to chce umět s tím pohrát a většinu her rozjedeš...
          • Mne osobne sa zdá že asi najlepšie z tých " novších" konzolí je na tom emulácia z dreamcastu ( napríklad soulcalibur som si na pc zahral prakticky bez problémov ) a dokonca sa celkom dajú hrať aj nejaké vecy z Wii ale to mi skoro odvarilo grafickú kartu *1*
            • No doprčic, to je ale vážně blbé... gamepad asi neskousnu. *10* To není možné... zkusím se pohrabat na Google jestli to nejde přece jen předělat na myšku.
              Mě nejde o to, co je v tomto případě snadnější nebo náročnější... prostě mám rád ovládání kamery a zaměřovače myší a ne šipkama nebo gamepadem. *9*
            • SA-reg
              Gamepad se dá namapovat na klávesnici... ale je to pěkně na ho*no... sám pro to mám koupenej X360 gamepad a vše je v pohodě...

              Pokud nemusíš gamepady, tak se do toho ani nepouštěj... nebude to jak na PC. Míříš analogem a ten na myš nenamapuješ... a na klávesnici nemáš všechny směry... takže pokud ti jde o zážitek podobnej PC, tak se na to taky můžeš rovnou vyka*lat...

              Osobně jsem nejdřív na svém PC vyzkoušel jak mi emulace jede a když jsem usoudil, že dobře, tak jsem si koupil gamepad. Teď ho používám i pro PC hry, naposledy demo WH40K: Space Marine.
            • Jak je to s ovládáním takto emulovaných her? Já konzolový gamepad nemám v oblibě a raději mám myš+klávasnice... budu hlavně hrát FPS a možná nějaké TPS.
            • SA-reg
              Hmm, DC jsem ještě nezkoušel... ale Shenmue láka.

              GC a Wii se dá dobře emulovat Dolphinem, ale je tam hroznej bordel v nastavení... prakticky každá hra potřebuje jiný nastavení a někdy i jinou revizi Dolphinu.

              Naštěstí Dolphin m kolme sebe obrovskou komunitu, která na Dolphin fóru a wiki píše výsledky různých her na různýhk konfiguracích a revizích... takže potřeba si s tím pohrát ještě víc než s PCSX2.

              Možná proto tak málo lidí emuluje... buď ani neví, že to jde nebo se jim nechce to nastavovat...
    • Asi proto že je to exkluzivita pro PS3 :DDD
  • Pak tedy veliká omluva! :)
  • God-of-War
    Já bych to teda neZpravoval *1*
  • To je vtip: "neSpravuj, co není rozbité"??! *8*
    • ales.smutny
      Ne, to je gramaticky správně...:)
      • ucho
        ale v článku by se mohlo zapracovat na ji/jí tvarech
        "má zkrátka svojí atmosféru"
        "To je krása. Střelme jí do ksichtu!"

        edit: jinak recenze dobrá, škoda že to není na PC, časem se snad k té PS3 dostanu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit