Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Specielně pro Smutnýho, prej jak sem řikal, minule...
  • Brat hracum herni obsah, ktery si zaplati, to je na nakopani do zadku. A ne po placani po ramenou, ze neco z toho vrati.
  • hele a v čem je to vlastně reálně lepší, než takovej Quake Live co je zdarma? :D tam je lidí furt jak blázen, prakticky nejvetsi skilleri z FPS to furt hrajou (pokud nehrajou veci jako Enemy Territory atd) takže člověk má furt konkurenci, i když se lepší... matchmaking funguje suprove, map je tam spousty, de to na každým PC... tak v cem to je lepsi nez QL ci ET? Prostě v ničem... jako chápu pro konzolisty a nooby na PC co netusi co je to aim a skill, že si tam v 6vs6 honěj ego, komu to de víc na high grafiku... ale celkove je to hra pro nooby... přijdte raci do QL, bude to BOLET!!!!
    • tak na Q3 nic nemá to je jasný, hratelnost dotažená k dokonalosti a i ten engine stárne tak že se na něj furt dá koukat (když to člověk srovná s jinejma hrama z roku 99)
      • přesně... vona taky o grafiku tolik nejde, když to je hra rychlá jak blesk, tam prostě cenim že mám 180FPS (oproti 60fps nebe a dudy)... je to čistá hratelnost, což u HRY docela oceňuju :)) A popravdě, mě se ta grafika hodně líbí, je to takový krásně čistý a nadčasový, žádný bloomy blury HDR SSAO a všechny tyhle nesmysly co grafiku akorát rozmažou...

        když se začaly vynořovat ty různý "pixle shadery" v 1.0 atd tak sme podle me mozná čekali něco jinýho, než jak to ve finále dopadlo... já teda určitě, čistou grafiku aby člověk pohledal, ze spousty enginu to už ani nejde vytáhnout i když člověk oseká co se dá...

        jaj já se tak zasnil že du rovnou fragovat!!! UAAAAAAAAAAA
        • 180FPS (oproti 60fps nebe a dudy)... - Ty mě bavíš...
  • Hra tak akorát pro Veskoslavy...
  • Horší matchmaking než byl dosud si dost dobře ani neumím představit. Co mě vyloženě rozesmálo byla zmínka o snaze párovat hráče dle zkušenosti. Zcela běžně je k vidění stav kdy na straně jedné byl team s hráči kteří měli G5 a více a k nim lobby po dlouhé době "vypotila" protivníky kde měl nejlepší hráč lvl 40 a to bez ohledu na hraný mód. Výhrou samo o sobě byl stav kdy takto podobných dala dohromady všech šest.
    Změny provedené v módu lze zřejmě přičíst na vrub pár uplakánkům kteří si neuměli poradit ze stávajícím stavem a proto fóra a účet na Twitteru bombardovali svými nářky. Nesnáším když tvůrci nemají svoji vizi a hru mění pokaždé kdy se najde dostatečně velká skupinka plačících jedinců. Takový DICE jsou v tom přímo mistři.
    Nějak teď nevím zda mám být pyšný nebo smutný z toho že sem patřil do toho jednoho procenta vlastníku Titanfall?!
    Bohužel čísla ukazují že tupé ratata bum prásk módy mají navrch. Do budoucna dobré vědět a příště se neangažovat.
    • Bum práskt ratata bum mod jako třeba Hardpoint? :)

      "Nesnáším když tvůrci nemají svoji vizi a hru mění pokaždé kdy se najde dostatečně velká skupinka plačících jedinců."
      Takže dle tebe vyhovět komunitě a zlepšovat chod hry je špatný krok?
      • Jako třeba Attrition, Hardpoint hlavně v poslední době byl vetšinou jen o kempování s brokovnici a odpalování C4 ale občas se zadaří i zábavné kolo.
        Vyhovět komunitě a to je kdo? A zlepšovat podle koho? A co hráči kteří spokojeně hrají místo toho aby plakali na fórech a nemají pocit že je třeba něco měnit, ti nejsou komunita, těm není třeba vyhovět?
        Koupil sem si hru, vizi studia Respawn a poslední co chci aby mi "pár" jedinců kteří nedávají to či ono měnili její podobu s každým patchem. Také mi není mnoho věcí po chuti ale respektuji že byli součástí tvůrčího záměru a nebudu měnit čas strávený ve hře za ronění slziček v rámci rádoby komunity. Každé "zlepšování" má své příznivce ale i odpůrce a nakonec se v tom tvůrci ztratí podobně jako DICE kteří jedním "zlepšením" tři jiné věci rozbily a nakonec jim zůstala už jen ta plačící komunita která ale v budoucnu pokladnu EA nenaplní.
    • Veskoslav
      Ale víš, že G5 neznamená zkušený hráč? Já třeba mám už asi měsíc možnost jít na G4 a neudělal jsem to. Takže to není podle zkušenosti, co máš jako hráč, ale podle toho, jak hraješ, poměr vítěství, zabití atd. Zkušenosti nehrají roli. A mnohdy tým plných G5 stojí za starou belu.
      • Jedna věc je když si úmyslně zamrznul na G3 a druhá když ještě nemáš ani G1. Tím spíš že podobné teamy jsou často sehrané klany nebo partičky kamarádů proti kterým lobby staví anonymní jedince z mizivými zkušenostmi. Neříkám že G10 nemůže dostat na p.del od lvl 30 ale nic to nemění na faktu že dotyčný musí mít něco nahráno a splněno, ten postup není zadarmo. Ono udělat např. challenges za ničení Titanu Plasma Rail Gunem není žádná sranda. To je zbraň vyloženě stvořená pro asistence. Je frustrující když člověk končí kolo s dvanácti asistencemi ale ani jedním přiznaným zničením. Z žádnou jinou zbraní sem neměl tolik asistencí.
  • Lawliet
    Proč z toho neudělají CAPTURE THE TITAN, kdy se bude přetahovat o nějakou vylepšenou jednotku titána a druhý tým bude mít za úkol titana imobilizovat, obsadit a dotáhnout do své base?
    • No vidíš, to by byl nadhernej mod. Ale to by museli udělat to co ty.... MYSLET! *1*
    • Veskoslav
      No pracuje se na módech, které jsou podobné jako z UT, tedy dobývání pozic nepřítele nebo ochrana významného vozidla, co dotáhneš do určité pozice a tím vyhraješ nebo přio zničení prohraješ. Někdo ze studia to psal na fb, tak se to pokusím dohledat.
  • CTF? co je to za kacířské novoty?
  • ja tuhle moba hru nechapu.. tak proc tem lidem proste nepustili vic botu misto hracu? :D
    • anebo, a teď budu opět za kacíře, proč nedaj lidem prostě vybrat jako to chtěj hrát?
  • lol "zjevně nejoblíbenější mód" kterej nikdo nehrál... další vyhajpovaná srXXXa
    • Blue.Shark
      Píše se tam "ten oblíbenější".
      • ouch tak to pak ve výsledku znamená uplně něco jinýho, sorry :)
        • Vážně nechápeš rozdíl mezi "Oblíbenější z těch několika neoblíbených" a "nejoblíbenější"?
          • ale jo chápu, přehlíd sem se, uznávám... tak tj dobrý, že se vrátil oblíbenější z neoblíbenejch módů, to dycky potěší :D:D
            • > Veka - ani nevíš jak si mě pobavil, díky za *puk*, oceňuju, to chtělo sebezapření a nadhled, good job!
            • *Puk*
            • ..a teď pukni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit