Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Hra je skvělá. Mám nahráno asi 5 hodin a bavím se náramně. Jen bych měl pár poznámek k recenzi. Ta obtížnost mi zdaleka nepříjde tak hardcore, jak popisuje autor. Spíš bych tam viděl jinačí problém a to, že dobrá hodinka/dvě hraní příběhové části je primitivní a pak nastane najednou šílený skok a rázem je to výzva. (speciálně poslední příběhovka je co poplatná 80. létům) Ale není tam žádný mezistupeň. Prostě z Very Easy na Hard.
    A ještě mě trošku mrzí, že se autor zmínil jen okrajově o hudbě. Zasloužila by si určitě alespoň o trochu větší prostor. 8 bit je kouzelnej.
  • N7N7
    Hra si určitě své příznivce najde, ale já už na to jaksi nejsem, tohle mám už za sebou. Taky mi přijde dost laciné, aby hlavním tahákem hry byl pouze nostalgický vzhled. Až budu mít náladu na dávku nostalgie, tak si radši dám inzerát, že hledám holku s bobrem.
    • sleepless
      Když už, tak nostalgický "vhled", ne "vzhled"....
      • N7N7
        Vhled je něco úplně jiného, probuď se. *3*
        • sleepless
          Bylo to myšleno trošku jinak, ta hra není rozhodně jen o nostalgické/retro grafice, ale o retro obsahu, hratelnosti atd., proto ten "vhled" :)
        • ales.smutny
          On tak vysvětluje, že ta hra je právě o něčem víc, než jen vzhledu...a zapomněl, že musí polopaticky...
          • N7N7
            Aha, tak takové slovíčkaření já přímo zbožňuju. *7* *2*
    • frag.ment
      Co máš proti bobrům? Náhodou je to docela pěkný zvířátko k mazlení ;-)
  • ucho
    No jsem pro každou srandu, ale podíval jsem se na WTF review a tam z toho taky nebyl moc odvázanej. Já z videa taky ne, nepřišlo mi to moc zábavný, zvláštní hratelnost. Podotýkám, že grafika mi vůbec nevadí. Ale jak tu někdo zmiňoval, GTA 2 na mě působí taky zábavněji. Jestli to budou někdy dávat za dolar nebo dva, tak možná obětuju, abych vyzkoušel na vlastní kůži, jinak si to asi nechám ujít.
  • Keyz
    GTA I mně bavilo více.
    I když mise zde jsou zajímavé.
  • Takže Dobrý den, nechápu jak tato hra mohla dostat 8/10 ? Chápu že je spousty dobrých indii her které si to zaslouží ale tato hra opravdu ne. Nic zabavnýho my na tom nepřišlo ani originálního. To si radši zahraju starý dobrý GTA 2. Hateři do mně. *3* *4*
    • 13_11
      A já bych přidal svou kritiku: nespi na hodinách ČJ!

      Výmluvy...
      • Bohužel ji máme vždy první hodinu takže vždy ještě spím. *3*
    • hateři pochopili, že máš recht, tak šli spát...
  • Robotron3
    U těhle her si připadám, jak když jdu na nějakou kapelu staříků, co to vařili před třiceti lety, a pořád jim to jede jako za mlada :)
    • N7N7
      Problém je v tom, že staříkům to často už moc nejde. Každá kapela je nejlepší na začátku a postupem času se téměř vždy změní k horšímu. Viz třeba parádní první tři alba Kabátů vs srance které zpívají dnes. Nikdy už to nebude takové jako tenkrát.
      • každá ne :) mohl bych vyprávět... ale už musím jít spát.
      • země plná trpaslíků taky bylo dobrý album , poslední dobrý ... *3*
  • walltar
    Tak čekám kdo první napíše jak mohla hra s takovou grafikou dostat osmičku...
    • Takovýhle komentář čekám u každého dílu CoD :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit