Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hlavně ten pán co čte ty recenze z těch časopisu.Není on trošku arogantní a sebestředný.
  • A pokud jde o samotnou hru tak pokud někdo udělá něco podobného tak klobouk dolu.Kdo nehrál tak neví.
  • A pokud jsme u té užasné hudby atd.Tak si prosím poslechněte amiga verzi této hry tomu říkám atmospheric music.
  • Tahle hra je pro mě legenda.Ti panové co to hrají a ukazují jako retro no nevím asi to moc nehrali a vůbec neví v čem je kouzlo.
    • Říkám si jestli ses na to vůbec koukal, už na začátku zmiňovali že je to vté době minulo.
      • Právě že koukal a vím že je to minulo a právě proto k tomu tak přistupují.A vůbec pokud to někdo hrál a dohrál tak ví o čem mluvím.
  • Dark Angels chapter!
  • moje prvni originalka *14*

    a uz tenkrat ve sleve za 300
    • A kdy jsi to kupoval? Minuly tyden?
      • tezko rict, tak 1995/6, ma to docela peknou krabku na dve cd, ty uz jsem vyhodil, kdyz to pak neslo instalovat na novejsi systemy
        • hmmm....ty cdčka v tý krabici asi hodně překáželi *1*
          • budes se divit, ale jo, kdyz jsem jednu dobu kupoval dvd po 50 bez obalu *1*
            • Já nedávno doma při úklidu vyhazoval starý cd, no tak 40 kilo jich bylo určitě, najednou je ve skříni místa *1*
    • ta gremlini hra byla nejspis space crusade, to jsem hral prvne u kamose na c64, pak dvakrat dohrano jeste na pc
      • Byla ma nejoblibenejsi strategie na Commodoru 64.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit