Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Tak timhle jste mi udělali velkou radost. PSone měl stejně nejlepší hry.
  • Prvy Playstation = najlepsi Playstation.
    • nejlepší playstation = žádný playstation
  • Kedaro
    Toho Crashe dávali Slováci v TV, děcka volali do pořadu a nechali je to hrát po telefonu, na časový limit, ovládání na tlačítkách telefonu, s nekonečným během a o ceny. Když nad tím teď popřemýšlím, tak to muselo být šílené hrát s tou odezvou. Taky to asi byl první letsplay vůbec.

    Pro člověka co nikdy nehrál Final Fantasy a chtěl by to zkusit na tom androidu, má koupit šestý díl nebo je tam nějaké důležité propojení s předchozími díly?
    • Kup šestý díl, je nejlepší.
      • Kedaro
        To nejde neuposlechnout Ježíše. A co jinak, jsi už nachystaný na rozvoz dárků? Nějaká nápověda co dostanu?
    • přesně na ten pořad jsem si vzpoměl taky, to byl úlet. Já tenkrát počítač neměl a hrozně rád jsem na to koukal *1*
      • Hnisavec
        Maxihra, moderoval to Andrej Bičan.....raz som tam skúšal volať, ale mali sme vytáčací telefón nie tlačidlový :D :D
  • Nedavno sem vyklizel skrin, a tam se v koutku krcil PS1, ja si myslel ze ho NEKDO! vyhodil, a on se nasel :). Krasne sem si zaparil. Uz trosku zasekava, ale ty gamecky.. kdyby tak udelali remaky bez toho aniz by to zdrbali.
  • Osobne spoustu ps1 her hraju dodnes vetsinou teda pres emulator je to pohodlnejsi zrovna minulej tyden jsem dohral Front mission 3 jedna z nejlepsich her co jsem hral jestli nekdo nema co hrat tak doporucuji celou serii
  • Nejlepší podcasty. Prosím pokračujte v nich. Je mi 32 a je to pro mě super vzpomínka. Tenhle průřez hrami je nejlepší. Různé hry a různé platformy. Díky
  • Tak já svoje psko dostal v roce 99 a náramně si s ním užil. Nejvic jsem se asi vyřádil s tekkenem a crashem. Úžasná byla také cd s demy z tehdejšího magazínu playstation, ta mi dlouho sloužila, než jsem se je rozhodl umýt vodou s jarem... ;D

    Před rokem jsem ke své staré krabičce koupil ovladače a pametovku (tu sem nikdy neměl, kolikrát chudák ps jel třeba týden v kuse, abych něco dohrál nebo vše odemknul v tekkenu či street sk8tru) a všechny své oblíbené hry znova dohrál. A musím říct, že to byla paráda.
  • Moc pěkné a nostalgické
  • Pamatuju si ty srazy na zakladce kdy jsme u nas hrali s kamosema Gran Turismo 2 na PSX a endura race.. *1* Dvou hodinovej zavod zadnej problem ve trech *1* pokazdy jsme koupili nejakou ojetinu a zacinalo se... a kdyz jsme meli vsechno tak cely od zacatku *1* + hafo jinejch her... (crash, tekken, spyro, alien, SF)
    no jo.. to byla doma *1*
  • Hnisavec
    kks hejtovať Resident Evil....vy kacíri!!! *15* *8* *16* *16* *16*
    • jnsCZ
      Master of unlocking!

      http://www.youtube.com/watch?v=pVyOCssIXgQ

      Jednou si dáme retro s Resi Evil 1, 2 a 3 :)
      • Hnisavec
        parádička, tieto oldschool letsplaye pozerávam všetky...robíte to super *4* What is it? What is it? Is it blood?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit