Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprostý souhlas ve všem. Možná to nebyla top grafika, ale prostředí bylo velice různorodé a detailní a animace byly parádní. To všechno plus fajnové ovládání, atmosféra a gameplay dělalo z této hry klenot. Určitě jedna z nej "hopsaček" co kdy vyšla.
  • Přesně, malé rozlišení a myslím, že ani ne fullscreen, to mi vadilo nejvíc, ale jinak hra byla pěkná. Jak by na mě působila dnes, to nevím, už hodně dlouho se chystám si ji znovu zahrát.
  • HoD je perla mezi plosinovkama a mezi hrama vubec. Dohral jsem ji sveho casu do konce a byla to neuveritelna zabava. Nesouhlasim s nazorem, ze zaspala dobu a ze byla zastarala. Jen nemela dostatecne rozliseni, ale jinak to byla pastva pro oci. I dnes vypada skvele a herni kvality ma daloko vyssi, nez spousta soudobych AAA ultra(s)hitů.
  • Osobně netuším, Pavel ve videu povídal, že se to hodí spíše na gamepad. Ale koukal jsem na ovládání a vypadá to na 4 směry pohybu a 4 akční tlačítka, což se dá na klávesnici v pohodě uhrát.. *3*
  • To máš blbý. :D Ono u Win 95 a 98 stačilo málo a systém byl kaput, třeba nainstalovat špatnej ovladač ke grafice a game over, kompletní přeinstalace. Zlatý XP.
  • A jde to hrát ňák rozumně na klávesnici? Neni to celý ňák zkonzolený? *3*
  • Hra vysla i na prvni PlayStation a emulator jede na vsech Winech…
  • Super pařba kterou sem za mlada dohral
  • nejlepší je jak z Andyho vždycky po sežrání zbyde jenom ta bota :-)
  • HoD ale neni hra pro DOS, ale zkusim to. Ale mam dojem že je to problém spíš 64bit OS než tim že je to Win 10, myslim že na 32bit Win 7 jsem to ňák hrál a šlo to.
  • Blue.Shark
    Tak Facebook ani internet není úplně problém ani dnes :) Zkoušel jsi jinak DosBox? Přes něj jde rozběhat spousta her, tak si myslím že by šlo i tohle :)
  • Tahle hra symbolizuje moje dětství a dobu kdy bylo ještě všechno v pořádku, nebyl Facebook, internet nikdo neměl a višchni jsme běhali venku a dělali kraviny, občas jsme se sešli u šťastlivce co měl PC a všichni měli radost že si můžou něco zahrát, to byl uplnej svátek. *1* Ale nebylo to při vydání HoD, bylo to až pozdějc, asi tak rok 2001.
    Doteď si tu hru prakticky celou pamatuju, byla fakt skvělá, ta atmosféra, zvuky, prostě všechno. A byla to ta klasická stará hry kdy bylo potřeba jednu obrazovku opakovat furt dokola a dokola až dokud se to konečně nepodařilo, to byly časy. :-)
    PS: Neví někdo jak to rozchodit ve Win 10? Jde to ňák? Podařilo se mi na to najít crack, protože byl problém s rozpoznánim CD v mechanice, ale ani tak to nefunguje stabilně. Ale nevadí, stavim si retro PC s XPčkem, tak si to zapařim na tom.
  • Tahle hra symbolizuje moje dětství a dobu kdy bylo ještě všechno v pořádku, nebyl Facebook, internet nikdo neměl a višchni jsme běhali venku a dělali kraviny, občas jsme se sešli u šťastlivce co měl PC a všichni měli radost že si můžou něco zahrát, to byl uplnej svátek. *1* Ale nebylo to při vydání HoD, bylo to až pozdějc, asi tak rok 2001.
    Doteď si tu hru prakticky celou pamatuju, byla fakt skvělá, ta atmosféra, zvuky, prostě všechno. A byla to ta klasická stará hry kdy bylo potřeba jednu obrazovku opakovat furt dokola a dokola až dokud se to konečně nepodařilo, to byly časy. :-)
  • ravux
    Spatna pamatka... *1*
  • U týhle hry se mi vždycky vybaví špičkový animace, krásný prostředí a plynulé přechody ze hry do renderu. V tý době bezkonkurenční vizuál na plošinovku.
  • BohumilCisar
    Naprosto úžasná hra, na kterou nikdy nezapomanu. Jo a ten konec mě tehdy pěkně naštval *1*
  • Kouzelná plošinovka :)
  • na tuto hru mam spatnou pamatku. koupil sem si ji plnou tenkrat ze score a jak sem ji spustil podelala mi pocitac a ja musel udelat format.. pak uz sem se toho ani nedokl.. demo ale bylo fajn takze asi moje skoda nakonec *4*
  • C-BEAM
    Úvodní obrazovky hry / Canyon (které obsahovalo i demo) jsou naprosto úžasné, škoda, že se v tom prostředí Andy nezdržel déle. Jinak Spectres nebo stíny jako jich mnozí volají jsou tím nejlepším co jsem v plošinovkách kdy viděl.

    Rád bych i dnes cítil to co při hrani dema této fantastické hry před 18 lety ... bohužel all those moments ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit