Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Quake IV mel ofiko dabing, tusim Cenega? Nebo to uz tenkrat byl CD Projekt? Tohle v hlave fakt nenosim. ;)
  • Nějak nechápu, kde přišli na to, že portály tam byly první?!? Už v 1999 (teda 2. 12. to je skoro 2000) byly v Quake 3 Areně... Sklerotici ;-)

    http://www.battleteam.net/tech/fis/docs/images/quake3dm7_portal1.png
  • ringmancz
    Prey nadabovali nějací 2 bráchové a je to hrůza :D

    http://cestiny.idnes.cz/prey-cm6-/Hry.aspx?c=A061226_26656_bw-cestiny-hry_bw
  • Ja to koupil na Aukru, pozadal prodejce at mi jenom posle klic a pak to aktivoval na Steamu.
  • První Crysis a první Far Cry jsou super hry.
  • Tak to jseš asi dost slepej, vždyť tahle hra vypadá na dnešní dobu hrozně.

    Nejleší, že já jsem se teď díval na nějaký záběry třeba z her kolem 2010a ten rozdíl v grafice oproti dnešku tam je dost znát.
  • Crytek dělal hezký hry o tom žádná. Akorát bylo utrpení je hrát...
  • michaliuz18
    jj fenix pro dabing maju toho dost :D unreal 2 napr skus s dabingom:)
  • michaliuz18
    chapem aj tak je to ale az moc, tam sa nemas kde zdrziavat, neni to ani otvorena hra ani sa tam nezbieraju colectibles, priamociara linearna fpska kde nemas ako natahovat hratelnost pokial sa nemotáš v kruhu jak cicvor:D 15 hodin v prey je pekne smiesne ale budiš:D
  • flash789
    Asi jsi me nepochopil...ale to se tady stava furt..vzsade jsem myslel to same co ty..
  • Quake 4 je boží! Ještě k tomu s tím českým dabingem! *1* Pravidelně se k tomu vracím a vždycky si ho moc užívám.
  • Jo ta hra je těžce nedoceněná. Dneska už si na ní nikdo nevzpomene a přitom byla skvělá. Spousta zbraní, druhů nepřátel, zajímavé mise. Člověk se celou hru nenudil.
  • Tak můj problém byl to, že jsem v té době tyhle hry hrál tak že jsem prošel každej mizernej roh, doufaje že najdu třeba easter egg. Takže co u tebe bylo 9 hodin jsem měl já za 15.
  • michaliuz18
    dlouha? spadol si snad z jahody? dlzka je medzi 8-9 hodín maximalne. Buhvi co si ty pamatas ako decko , zahraj si to teraz a uvidis ze dlha urcite nie je.
  • Fňuky fňuk, ty cíťo *15* *15* *15*
  • Nic ve zlém, Pavle, ale opravdu bylo nutné divákům ukazovat ty dva zdvižené prostředníčky?
  • ...dlouha *1* no to se dneska jevi jako nedostatek... protože dneska ma hra trvat max 10hodin a maš za ni vyplaznout 50€ to sem se dožil...
  • ...jasne vždy musiš porovnavat, jesli maš s čim...
    hele diky tady klukum, sem natah Vampire The Masquerade Bloodlines, za co jim timto hezky Ďekuji,
    verze s GoGu + naky mody na textury a nasvětlovani, a bavim se kralovsky, protože je to hodne dobra hra, a je to hra pro dospěle...na ňaky novinky se mužu višco...ja nevim jesli se dneska delaj hry už jenom pro maly, americky, konzolovy blbečky, protože to sou ti nejlepši zakaznici...neboco...ale je to bida...mame technologii jakou sme neměli, a hry stojej za pendrek...ale jesli tebe bavi, jako holka strilet lukem obrovsky, roboticky, dinosaury...tvoje volba *1*
  • ...jo, byli doby, kdy novinky nešli na max ani na nejdražšich železech...dneska to musi jit v prvnim rade hezky na konzolach a pak se udela jednoduchej port na PC, aby se vydelalo neco navyše...to dnešni generace nepochopi, marni snaha...ješte CRYTEK to měl snahu nekam posunout, a to jej hejtovali, že dela technologicky dema :-D tak naco, lidem se nezavdečiš...
    ...tak napriklad, když byla tohle novinka, tak mi padla z ty grafiky sanka, tehda...ale to už je let...
  • dá se to ještě někde koupit? koukal jsem na steam a tam je jen ten novej... myslím digitálně (krabicu nechcu)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit