Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Ono to spustit jde :) ale háže to onu vtipnou hlášku a musíš odkliknout že to pouštíš na vlasdtní riziko :-D
  • Kamoš to spustil na kancelárskom PC z IBM s integrovanou kartou a jednojadrovým procesorom.
  • Jsem se musel smát, když si Honza s Petrem dělali srandu z tehdejší úrovně psaní recenzí a citovali Radka Fridricha, páč jsem si ihned vzpomněl na recky, který smolí ten borec na konzolistovi, tam jsou totiž úplně stejný nic neřikající fráze denním chlebem.
  • tak tam je problem v blendu kdybych animoval ruku tak ze selektnu vertexy a na pozicuju tak ten blend pusoby silene jelikoz u kosti probyha rotace ale u vertexu ti bude probyhat pozicovej blend.
  • Jack1947
    Jsem pro, 2hodiny retra spojením nějakých těch pecek.
  • C-BEAM
    napíšem to sem (sry) ale vyjadrujem drobné znepokojenie nad ideou spojiť gamesplay hier ako Blood, SW, Redneck do jedného segmentu, ten Blood si tú hodinu riadneho gamesplay určite zaslúži.
  • jnsCZ
    Mohlo a nemuselo, na GoGu řeší i Win7 - http://www.gog.com/forum/swat_series/swat_3_win_7_maybe_win_8_performance_fix_wined3d_for_windows
  • Keyz
    Aha. To pak je jasný...

    Windows 8 :) Porušujete kombo každého druhého Windows. Na 7 by to určitě jelo OK :)
  • jnsCZ
    Byla to přesně tahle verze plus nějaké ty WineD3D knihovny či jak se to jmenuje, protože na Win8 to nešlo jinak spustit. Zkoušeli jsme i úpravy rozlišení, ale výsledkem byla většinou černá obrazovka.
  • Keyz
    Btw co to bylo verzi?
    http://www.gog.com/game/swat_3_tactical_game_of_the_year_edition by měl být OK. Jen steam se*e na to aby to šlo nějak na nových PC...
  • Keyz
    Ještě dejte Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear a bude to kompletní.

    Je to velice jiná hra. Také skvělá ale sakra obtížná.
    Tam šlo více o přesný plán a méně improvizace během hraní. Zde tomu je naopak.
  • solomon.short
    2D duchovni nastupce Door Kickers ted na steamu ve sleve... jsem zvedav
  • Jack1947
    Ne, no...
  • C-BEAM
    *1*
  • PreidaQ
    Tak si zahraj Door Kickers, jestli jsi je ještě nezkoušel. Jako náhrada za staré Swat a Rainbow Six parádní.
  • Damarus
    Ten pocit když si nainstalujete Swat 4 a hlásí vám to že nemáte dostatečně silnou grafickou kartu že je potřeba minimálně 32mega paměti :D :D 10 let stará hra a GeForce GTX 970 na ni nestačí :D
  • Kozy
    Ne.
  • ale napado, Takedown: red sabre , velke plany, ale skoncilo to ako prepadak, ale urcite sa priklanam aby niekto schopny sa chytil a v Unreal Engine 4 spravil nieco podobne ako swat3 a siel cez kickstarter trebars, ale realne to nacenit, ked zoberies ze stary swat3 robilo 20 ludi za 2 miliony $ tak ten red sabre s 200.000$ asi inak nemohol dopadnut, snad sa dockame, momentalne nic podobne nie je vo vyvoji, pozeral som list vsetkych UE4 vo vyvoji ohlasenych, su tam aj 2 "tactical shooter" ale to su skor vojenske, ... uz len dufat
  • Čtyřka je ve všech ohledech mnohem, mnohem lepší.
  • Jack1947
    Super retro připomělo mi to Swat4, (Swat3 jsem nehrál no) a postesklo se mi po taktických akcích, jak je množné že to nikoho nwenapadlo s tím jít přes kickstart na trh škoda, snad se do budoucna poětěstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit