Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už léta toužim po remaku týhle věci *14* *14* *14*
  • zapomenuta legenda

    doom byl dobrej, takovej wolf na steroidech

    ale z tohoto mi tenkrat klesla celist
  • Wow, jedna z nejlepších her všech dob ... *4*
  • To sem hrál. jo, bylo to dobrý.
  • První díl byl parádní a dvojka snad ještě lepší. Rád vzpomínám. Z nostalgie jsem dvojku dohrál minimálně dvakrát a určitě se k ni ještě někdy vrátím. Místo remaku by bylo lepší rovnou nějaké pokračování. Obávám se ale, že tahle "okrajovka" by v dnešním světě u mas nezabodovala a srdcaři to nezadotujou.
    • Mám to naopak, jednička nej, dvojka o dost horší.
      • Hmm, V čem je dvojka o dost horší?
    • Dvojku mám taky radši. Je to vlastně to samý, akorát ne tak roztahaný (25 misí místo 50), ale mnohem víc kouzel, potvor, pestřejší prostředí, noční mise a jeskyně. ;D Možnost savovat během misí. Jo a zajímavá věc, divím se, že to nezmínili v gamesplayi. Jednička má tempo hry závislý na fps, takže když lítáš jen tak nad vodou nebo koukneš do nebe a vyskočí ti fps, tak se potvory a kouzelníci pohybujou mnohem rychleji. Je to dobře vidět na mapě. Když sem to hrával v DOSBoxu, tak sem musel snížit výkon, protože to bylo nehratelný. Dvojka už je locknutá na 25fps nebo snad na 20.
  • Geniální a technologicky nadčasová hra. Tahle hra si zaslouží remake jako žádná jiná. Bohužel, práva vlastní EA. ;O
  • Diky za perfektni retrogamesplay. Tesil jsem se jak malej kluk. Protoze jako malej jsem mastil dvojku o stosest. Kamarad dostal k vanocum kolekci her, on shrabnul rallye, a nejaky letajici koberec ho nezajimal. Placku s Magic Carpet 2 mi daroval. A to byl zacatek neskutecne parby. Ze sveho Pentia jsem zdimal vykon do posledni kapky. Prohanel se na letajicim koberci nocni krajinou, v jeskynich. Az po usi v tom bajecnem, exotickem prostredi. Hru jsem, ale nedohral, v jedne misi jsem diky vysoke obtiznosti zakysl. Musim zkusit ted, o 20 let pozdeji. Proc se takove hry uz nedelaji? Mno, jdu prohledavat zaprasene krabice.
    • TheRKD
      Našel jsem, společně s krabicí starých Score, kazet do Atáčka, svým prvním Pentiem 75 a spoustou pozdějších herních pecek. Těžká nostalgie. *1*
      http://imgur.com/a/veDk1
  • obarveny stany pridavaly myslim manu

    bojova hodnota rucnikaru byla asi téměř nula, protože si vůbec nevybavuju, ze bych s tim nekdy kalkuloval
  • po tomto gameplayi ve mne navždy zustane jedno slovo. Vodor
  • Ten pocit, když moje balóny přilétají pro manu... to je jeden z nejlepších pocitů v dějinách hraní. A taky je ještě dobrý, když demolujete protivníkovi zámek a ten šašek v turbanu tam bezmocně poletuje a už nemá šanci. Jedna z nejlepších akcí všech dob.

    Dvojka se mi tolik nelíbila - šla cestou více prostředí a zbytečností a méně systémové hratelnosti. Jednička byla nejlepší.
    • Přidaný vymakanější 3úrovňový systém kouzel, sběr experience svitků, variabilnější náplň misí místo rutiny "znič nepřátelské kouzelníky po čtyřicáté", možnost odemykat tajné mapy, jeskyně a kouzla, které fungujou jen tam, jo to je menší systémová hratelnost a zbytečnosti. Ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit