Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim lidicky, pamatuju si to taky presne, totalne desiva a ponura atmosfera, vsude strach, vsude smrt, zvlastni hrdina v popredi pribehu a jeho velice jina manzelka Mary v Silent Hillu, s trosku jinym jmenem, co asi chtela, kdyz byla tak tri roky mrtva? :D Bylo mi 18 kdyz jsem tohle sileny psycho rozjel na Geforce 2 MX :D Za mne je Silent Hill 2 nejzajimavejsi dil ze vsech Silent Hillu! Super je i jednicka, ale byli tam tak ujety postavy jako ve dvojce? Nebyli! Trojka byla hodne desiva, ale ten pribeh mi neprisel az tak moc sympatickej a ctyrka dejme tomu, to taky nebylo spatny, ale u ty dvojky, sem se obcas opravdu neudrzel a nejaka ta slza sem tam ukapla, kdyz jsem se dozvedel na konci SH2, ze si svou mazelku vlastne James zabil, a zapomnel na to! Tohle me tenkrat fakt rozsekalo a moc dekuju klukum z redakce, ze se zrovna do dvojky trefily :) Super, dik!
    • Většinou se píše u takových informací SPOILER
    • DieslNikolas
      Děkuju, zrovna jsem si to chtěl po shlédnutí zahrát :D tak počkam až zapomenu, že to vlastně vím... *16*

      PS: Neuraž se, ale spoilerovat se tu dá i inteligentně
      • Ja vim, to vis uplne sem se tam v ty dvoce zase videl :D ze ji zase parim, sorry, pojal sem to trosku emocne a nepremejslel :D :)
      • JohnyTheZik
        On to rekl i Honza ve videu hele :)
  • Lukyz
    "In my restless dreams, I see that town. Silent Hill."

    Atmosféra, hudba, schizofrenní příběh - SH2 je prostě klenot, to se nedá jinak popsat.

    Metal Gear Solid, Deus Ex a Silent Hill 2, to byly pro mě hry, který mi ukázaly, že hry nemusí být jenom o tom všechno postřílet nebo nasbírat co nejvyšší skóre, ale i o příběhu, postavách a emocích.

    Jen kdyby to šlo zapomenout, vymazat a dát si tenhle temnej mindfuck znovu
    *14*
    • Zagro
      System Shock to stejný. Jak já se těším na remaster!!
  • Zdá se mi to, nebo je Ojelník zrzavější než kdy dřív? *2*
    • Už nemá vůbec žádnou duši.....Tvl. být zrzavej znamená vynikat. Bez ironie.
    • So stupid joke. Go kill yourself.
  • jabbo126
    Co blaznite, praveze silent hill byla jedna z mala her v te dobe 3D, ktera dokazala vyvolat atmosferu srovnatelnou s 2d hrama, to byl ten ulet, proc nas to v te dobe tak rozsekalo - a doplnění, myslím i dneska když si někdo dá tuhle sérii od začátku, tak neprohloupí. Amen.
  • Někdo se ptal na jméno té korejské hry se školačkou a že ji museli předělávat, protože byla too scary. : White Day: A Labyrinth Named School.
  • Tiež som tento rok zahral a bavil som sa. Dokonca som si pamätal mnoho vecí ešte spred 12 rokov. Vtedy som to hrával výlučne v noci a fakt som sa bál :D
  • Po RE1 coz pro me byla naprosto nejvic kultovka asi muj nejoblibenejsi horror *14*
  • Pokud by tu hru chtěl někdo hrát dnes na windows, tak je tam problém u multijádrových procesorů. Je tam třeba manuálně nastavit, aby hra běžela pouze na jednom jádru, jinak se bude kousat a mít problémy se zvukem
    SH2 je jedna z her s tím vůbec nej příběhem ve hrách. Ani jsem nevěděl, že je inspirovaná Zločinem a trestem (skvělá kniha). Možná by to v textu chtělo míň spoilerů. Je to jako vyspoilovat závěr filmu Se7en
    • Zagro
      Stejně tak se vypínají jádra např. u Mafia 2 atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit