Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jabbo126
    Tajemství oslího ostrova snad vydal Vochozka Trading, ne Pterodon, nebo se pletu?
    • MikeR
      Nepleteš, vydal jí Vochozka, vyvíjel jí budoucí zakladatel Pterodonu se spolužákem.
  • hra je to skvělá, a to nemám nostalgické brýle, protože poprvé jsem ji hrál před dvěma lety. Výborný příběh (a la Da Vinciho kod), výborný humor. Trochu otravné jsou pomalé animace a pohyby postav. Dvojka je taky dobrá, ale už výrazně slabší. Jednička rozhodně patří do mých TOP10 adventur - spolu s Gabriel Knightem, Indiana Jonesem atd. Na prvním místě je samozřejmě The Longest Journey.
    • naprostej souhlas až na to, že Longest Journey je u mě taky určitě v topce, ale na jednoznačný první místo bych to zase rozhodně neviděl. mimochodem všichni kdo jste nehráli si určitě dejte i Last Express, povinnost:)
      • PLuto.petr
        Mě na Last Express strašně štvala nelinearita, nikdy jsem se nebyl schopen do té hry pořádně dostat...
  • Moja prva hra ktoru som dohral *14* *14* *14*
  • Je nějaký rozdil ve verzi pro dotyková zařízení?
    • Coffin.Corner
      Díky vy dva... *4*
    • Sr_Lobo
      Jak rika kolega Thorar, ve verzi na dotykac je "Directors cut", coz je trcohu pribehu navic, ale uprime mam radsi puvodni verzi, protoze ten pribeh navic tam pusobi divne. Avsak jeslti si nehral puvodni verzi tak by ti to tak prijit nemuselo. Tu mobilni verzi sem hral na S4ce, takze ovladani je taky v pohode.
      • Thorar
        Me třeba se ten přidaný obsah navíc líbil, i když zbytečně přidaný, tak to aspoň byl o něco jiný zážitek zase po těch letech :-)
    • Thorar
      Jeste jsem nevidel gameplay, ale pokud hrali puvodni hru tak ano, pokud hrali remaster/director's tak rozdil neni. V remasteru ktery je i na mobilech je pridany obsah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit