Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky jsi to devauloval, ale v podstatě jsi teď řekl, že nepřikládáš velký význam zvukům a atmosféře...
  • Jedna z her, které mě bavily úplně nejvíc ze všech. Tak strašně bych si přál trojku, s kvalitou a hlavně atmosférou jedničky.. :/ Uvidíme, jak dopadne War for the Overworld..
  • Dvojka byla mooc dobra :) dohral sem mockrát...a vždycky sem chtel i kampaň za dobro, škoda že nikdy nebyla :D
  • mne prisli jednotka a dvojka skoro uplne rovnake, to bude asi tym ze neprikladam velky vyznam rozdielu medzi uaaaa a aaaach *15*
  • Ps u verze s rozsirenum se pomoci alt+r da zvetsit rozliseni.
  • Moje srdcovka spolu s Blood a FFVII.
  • DK byl mnohem lepší než DK2 a to především díky zvukům. Vezmi Warlocka, hoď do vřavy a co uslyšíš v DK? "UAAAAA!!!" a co v DK2? "aaaach". Dvojka s tím svým servilním rádoby teplozlým hlasem mě iritovala. To v jedničce na tebe hlas řval "Your dungeon heart is under attack!" apod... prostě o zvucíchto je u mě především a můj nekjoblíbenější zvuk? Když Demon Spawn ve vřavě metá Missile - úchylácky čertovské "AAABLBLBLRLLL" Boží!. Jedničku jsem dohrál mockrát, dvojku do konce ani jednou, druhý důvod byly i nudnější příšerky. Dali tam fádní Dark elfy a Dark knighty, kteří jsou v každé béčkové fantasy bez nápadu...kam zmizelo Tentackle, Hellhound, Dragon nebo třeba Ghost (teď jsi nejsem jistý, jestli nebyl i ve dvojce)? Ale moje nejoblíbenější potvora byla vždycky Vampire badass...
  • Keyz
    Použijte modifikaci keeperFX. Zlepší ovládání na nových OS, přidá řadu nastavení, opraví některé chyby a navíc dodá mnoho map. Funguje i s GOG verzí.
    http://keeper.lubiki.pl/index.php

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit