Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vizuálně je dobrý, město žije a člověk má chuť jen tak pobíhat po Paříži, ale jakmile se objeví druhá tvář hry, tj. mikrotransakce, téměř nucená provázanost s online účtama a kooperací, všudepřítomné hlášky poznámky o potřebě hrát v partě, účastnit se online srand co mě vůbec nelákají apod., tak tu hru mám chuť vypnout a zahrabat ji sakra moc hluboko.
  • Mato1987
    Je to dnes v móde, dnes je to taký neškodný módny doplnok, kedysi dávnejšie sa takto označovali basisti, ale to je jedno, dnes sa za úspech mimo iného považuje aj keď niekto nespraví maturitu, ten človek je potom uznávaný medzi svojími feministickými súkmeňovcami ako voľnomyšlienkársky hipsterský král.
  • Vogon
    Aurion:Legacy of the Kori- Odan mi strašně připomíná Avatar: The Last Airbender(samozřejmě myslím seriál , ne ten hrozný film od Shyamalana) a Avatar: Legend of Korra.
  • Mart9
    Ukázal tetování a pustili ho *4*
  • ucho
    Počítám, že pár hodin praxe v novém Assassin's Creed...
  • alexbond
    Ahoj Lukáši, chtěl bych se zeptat jak jste se dostali na tu střechu? Známosti nebo nějaký jiný způsob? :)
  • Mart9
    Mně se to Unity strašně moc líbí, ale podle ohlasů předpokládám, že je to kvůli tomu, že jsem to nehrál. Škoda... Nejlepší díl tedy asi zůstává Black Flag.
  • s.hih
    celou dobu jsem čekal, že jako assassin někam hópne dolů, ale on nehópnul *2*
  • Kdyby to bylo jednou, ale tento záběr se objevuje v každém díle.
  • No hlavně je to pěkně hnusný tetování...
  • No taky mi přijde zvlášní snímat jeho potetovanou ruku, ale je to jeho věc a když si na tělo vytetuje třeba Zemana tak je mi to pumpička.
  • Z těch ukázek se mi AC hodně líbilo, počkám si až to poupravujou, stejně na to nemám teď železo.
  • Jedenáctý díl pořadu o Grygarově tetování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit