Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik jsi toho v ETS 2 nahrál? Píšeš o chybějících mechanikach opotřebení a nutnosti navštěvovat servis - zrovna tohle přitom ve hře je. Herní mapa není zpracována 1:1 vůči reálnému světu, takže je logické, ze herní svět je zjednodušený - je to pořad jen hra.

    Mám v ETS 2 odehráno přes 300 hodin a žádné problémy s dropovanim fps jsem nezažil.
  • Nikdo ani nic není dokonalé. No a když ti to vadí tak jdi do prd*le, s prominutím.
  • Hmm ... a dalnicni najezdy vypadaj tak, ze by se na nich nevytocila ani detska trikolka ... pricemz bezna evropska dalnice vypada na krizeni tak, ze tam ten pravej pruh konci odbocenim a dal vede jen ten levej ... mno a bezny evropsky mesto o par milionech obyvatel ma 2-3 ulice ... a asi tak 10 baraku a 3 fabriky ... jo a samo, uplne bezne dostavaj kamionaci pokuty za to, ze do nich nekdo napali kdyz projidej krizovatkou - treba proto ze se prave rozsvitila zelena. A cajti se to dozvedi telepaticky.

    Jako tech veci ktery kazej zazitek je tam tolik, ze se vazne divim ze to nekdo hraje. Pricemz samo o sobe by rizeni nemuselo bejt uplne spatny. A to pomijim spoustu technickych bugu - i na ssdcku to pri donacitani okoli dropuje FPS klidne k 0.

    O zcela chybejicich mechanikach nemluve. Cekal bych opotrebeni gum, pripadne jejich poskozeni/prorazeni, poruchy motoru a vubec vsemozny dalsi poruchy odpovidajici km najezdu => nutnost pravidelne obnovovat vozovej park, auta servisovat ...
  • mne uz to tedka taky nebavi kdybych chtel meritko ETS koupim si ETS, AT bylo lepsi driv tak hlavne ze je spokojena komunita kdyz nestoji o nove hrace dobre at si to nerdici uzijou
  • Už tam dálnice vypadají jako dálnice, nebo s tím pořád nic nedělali?
  • Tak každý chce něco jiného. Problémem AT bylo od komunity právě to měřítko, které se v porovnání s ETS změnšilo naprosto katastroficky. Poslechli tedy komunitu a zvětšili měřítko.
    Nevím co hraješ ty, ale neber lidem co je baví stejně tak, jako oni neberou tvoje "mrhání" časem.
  • Ty máš dost *15* ...a budeš tady něco vykládat. Kdyby si byl aspoň z poloviny chytrej, jak ze sebe děláš, tak bys věděl, že ten řidičák formou rekvalifikace můžeš mít úplně zadarmo. *3* Dál už s tebou nebudu ztrácet čas.
  • V tom pripade by ses mel presunout k dalsi hre.
  • "na airsoft potrebujes dalsi lidi"

    A na jezdeni s kamionem nepotrebujes nic a nikoho vid? Kvalitni try-hard...:O Chytas se holt nesmyslu... ztrata casu. gg troll
  • Taky si rikam proc reagujes, zvlast kdyz jen opakujes ty samy nesmysly dokola a jeste mi davas za pravdu. Uhel pohledu znamena, ze se vracime k tomu, co sem psal.

    PS: Skoleni a ridicak na kamion neni zrovna zadarmo, takze bude asi nejlepsi, kdyz to zabalis, ty komiku. :-D
  • Komoda: vůbec nevíš o čem mluvíš. *15* Naštěstí to omg napsal za mě, nic netřeba dodávat.
  • každej pochopil že i v tý hře vyděláváš málo dokud jezdíš pro druhý teprv jak si koupíš vlastní tahač a zařídíš firmu začneš pořádně vydělávat *3*
  • Aneb jak označit svůj příspěvek hned na začátku. *15* Co má kua společnýho taxikář s GTA? *15* Ano můžeš v GTA jezdit taxíkem, ale je to asi 0,1% z možností, co tam dělat a asi i jedna z nejnudnějších. Na airsoft potřebuješ další lidi a ty zbraně myslím taky nejsou nejlevnější.... nebo jit za záložákům... *15* ty jsi komik, se divím, že na tebe vůbec reaguji... a ztráta času hraním her? Úhel pohledu... můžeš říct o všem, že je ztráta času. *3*
  • DLC Heavy Cargo Pack jsem kupoval a je opravdu skvělé, doporučuji ho
  • re: omg. Tak buď to byl nějaký šťastlivec, který dělá u dopravce, který si umí zaplatit zaměstnance a nebo sis to jen blbě spočítal. Já když budu v práci od rána do večera každý den, tak budu mít taky 45 tisíc, ale žádný život. Šlo mi o to, jak vychází částka, když si to rozpočítáš na hodiny, které strávíš v práci, pak jsi na tom totiž jen o chlup líp, než žába co v superkarketu naskladňuje zboží... A jestli někomu příjde luxus to, že chrápeš v kamionu, který nesmíš opustit a prakticky v něm musíš žít, tak to potom chápu...
  • já reaguju na prispevek, že když nekdo nahraje 500 hodin ve hre euro track simulator, muže to delat v realu. na to ja rikam že je rozdíl si na hodinku dve večer zaparit, anebo jet dva dny do pariže a zpatky.
    Vím že jsou i lidi kterí to delaji v realu.
  • ja hral American truck a bavilo nez prisel update co zvetsil mapy... jako ne ze by vadilo pridani novych tras jenze kdyz vam zvetsi mapu tim ze jen zmeni te stavajici meritko a razem trasa co jste ji jeli 12minut trva 24 tak to je na *11* jen promrhat cas aneb jak natahnout hratelnost proste a jednoduse genericka nuda to uz rovnou mohly vzit mapu z googlu a jezdit to 1:1 sadomasochysticka demence toto a ne hra, ale urcite to sve fandy ma znam par turku co jezdej s kamionem a kdyz maj volnou jedou tenhle simulator *1* *1* *1*
  • jojo nedovano jsem čet článek o ikea řidičích jak chudáci musej spát v kamionech jíst v bufáči a ještě si vydělají strašně málo oproti běžnému švédovi no plat opravdu nic moc, ale nakonec z toho vyšlo že včetně diet přízpěvků na ubytování atd. si ten polskej plačka kamioňák vydělal 45.000 mesičně... no fakt chudák... *1*
  • jakej soudeček ty ichtyle, prostě Ikea nezaplatila za reklamu tak je tam jen něco podobného, ovšem zvláštní jak se hned najde duševní mrzáček na druhe volající soudy to je specialita babišstánu
  • Jack1947
    B(l)obe ale ono to je zaměstnání pro někoho ( třeba Inquisitor to dělá mam takovej pocit)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit