Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kamil.Zatlouikal
    Tolik chvály a nakonec jen obligátní 8/10? Tady je to fakt nějaké divné... *7*
    • Stejně jako http://games.tiscali.cz/recenze/proteus-recenze-62508 LOL
    • jako 8/10 je podle tebe málo? omg jak sou dnes lidi temi cisly zdegenerovani. ale holt muzou si za to novinari sami no
    • ondra5
      Recenzent je fanouškem série a v tomto duchu se nese i celá recenze, dokáže si však zachovat chladnou hlavu při finálním verdiktu. Jak píše v posledním odstavci: Pokud jste fanouškem, příčtěte si jeden bod. Jsem taky fanouškem, ale nemyslím si, že by x-té pokračování mělo dostat 10/10, byť by bylo sebelepší. Titul těží ze slávy prvních dílů a do jisté míry je kopíruje, ale i vylepšuje. Ten pocit, že už jsme něco podobného kdysi hráli musí sám osobě hodnocení snížit.

      Podobný příklad je GTA V. Jasně, je to luxusní vymazlená pecka. Ale jedná se o to samé, co jsme už hráli několikrát před tím. Evoluce si nezaslouží nejvyšší hodnocení.

      Případ sám pro sebe je FIFA, NHL a jim podobné, tam může dát desítku snad jen blázen:)
      • On to asi myslel ve srovnání s jinými hrami, které tady teď dostávají 8/10, jako AC Syndicate, Halo 5 nebo Warhammer: Vermintide, z nichž první 2 měly poměrně rozporuplné přijetí a třetí je Left 4 Dead s krysama.
        • nightborne
          a "Left 4 Dead s krysama" je jakože nějaký negativum =)? Je to zatraceně zábavnej L4D s krysama, proto za 8 =).

          A srovnávat hodnocení mezi odlišnejma hrama a recenzema od různých autorů nedává smysl, mimochodem ;).
  • Jak si to tak čtu, čím dál méně chápu vysoké hodnocení Uncharted série, potažmo "pouhou" osmičku tadyhle u RotTR. *7*
    • Pak asi nechápeš to, že Uncharted nastolil trend, na kterej se teď dal Tomb Raider *7*
    • Taky to nechápu, ačkoliv si nevybavuji, kdy tady nějaká lowzolovà exkluzivita dostala méně než 9, ale je fakt, že u těch dvou her za rok statistika moc nefunguje *7*
  • Corvus
    Mě zajímá jen jedno: hlavně ať se dá na PC hrát i pod jiným systémem než jen Win 10. Od nového Tomb Raideru neočekávám nic víc než stejně kvalitní hru jakou byl předchozí díl + více puzzlů a zkoumání mapy. Pokud vše ostatní zůstane zachováno, nic mi nebude chybět...

    Jinak opět vynikající recenze. Musím napsat, že ty z brka mistra Olejníka mám suverénně nejraději. Velice čtivé a hlavně obsahově vyčerpávající. Žádný instantní výkřik do tmy o dvou odstavcích, ale poctivá recenze. Díky! *3*
  • Uz aby to bylo na PC!!! Predchozi dil byl pro me obrovske prekvapeni a hru jsem si neskutecne uzil a za me to byla hra roku, stejne jako pozdeji Shadow of Mordor.
  • cumpi3
    me na jednicce stvalo, ze to bylo survival hra, kde umirajici lara vystrilela mesto se snad stovkou lidi...aby pak ze hekotu dokulhala pro lekarnicku...tohle me strasne vadilo a dle meho hru strasne schazovalo po strance herni....a tez me strasne stval pribeh a jeho plochost, coz hru schazovalo tez...tak jak?
    Cimz nerikam, ze to byla spatna hra, ale nemel jsem potrebu se k ni vracet...tak co s timhle dilem? Mam to zkusit, cekal jsem to horsi dle ohlasu
    • nejspíš nestojí, tyto konzolovky typu Last of Us, Uncharted, Lara Croft jsou všechny na jedno brdo - akční adventury se zajímavým příběhem, ale plochou hratelností
    • Mám to stejně, docela mě předchozí díl bavil, ale přehnaná akčnost(hlavně ke konci) a nevýrazný příběh hře hodně ubírali... Více survivalu, plížení, puzzlů, méně nepřátel a výbuchů by předchozímu dílu prospělo... po prvním dohrání jsem taky nějak neměl chuť to hrát znovu, nebo i pokračovat v objevování tajných lokací...
  • pekna recenzia, ale preco iba 8/10 ked z textu som mal pocit, ze autor by dal kludne aj 9?
  • michaliuz18
    strasne cudne recenzie vznikaju , od 6 bodov az po 10 (sector) -- hrejcz zas 3/5 co je tiez malo , co vam kua vadí ? .. neviem comu mam teraz verit
  • Perfektna recenzia :) Uz sa nemozem dockat v piatok :)
  • a je to lepší než Tomb Raider I. a II.? :-D víte jak to myslim - vzpomínky jsou svině....mě po paměti totiž přijde I. a II. nedostižná. Asi 3 roky zpět jsem si dával II. díl znovu, nedostal jsem epileptickej záchvat, nebolely mě oči a bavil jsem se stejně jako před 15 lety při release dayi
  • VaZqeZ_EU
    Prsa má s každým dalším dílem menší a menší... Takže příště totálně plochý hrudník *15*
    • Sry, ale to je to poslední, co mě na té hře zajímá. A menší prsa jsou někdy lepší, typově to k její sportovní postavě sedí mnohem líp.
      • mensi prsa nejsou lepsi co to meles ty gay
        • nightborne
          Tak ono až je jednou přestaneš vídat jenom na internetu, zjistíš, že všechny prsa jsou super =).
          • asi si ještě neměl pořádný v ruce *1*
          • Magister_Peditum
            Některý fakt ne-e. *15*
            • nightborne
              Určitě jsou taky super, musíš se naučit je mít rád =D!
            • Souhlas, třeba moje nejsou nic moc.
        • Tak starší Lara byla pořádnej kus ženský který si ty archeologický zkušenosti věřil tahle vypadá že musí v pondělí do školy a volat rodičům když je po 10 hodině venku

          *1*
          • Starsi Lara nebyla zadnej kus zensky. Vzdyt mela trojuhelnikovy prsa a postavu proporcne stejnou.
      • VaZqeZ_EU
        Jestli pokládáš za sportovní postavu to, že je hubená, tak to pak jo.
        • To uz tak vybehany pologymnastky byvaji.

          A souhlas, ze se to k ni hodi vic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit