Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já bych přál XBONE více exkluzivit, protože X360 jich tolik neměl a hodně mu to škodilo... tak doufám že to napraví at se to vyrovná s PS4 (PS3) mrkváci začínají jít víc do sebe. A to je jedině dobře. *4*

    Byl bych moc rád kdYbych dneska trhnul rekord v počtu mínusů, tím se zapsal do knihy (ignorance a demence Pc hráčů - černým písmem, nebo spíše rudým? ). *15*
    • Pravda, ty si zaslouzis byt zapsan v knize ignorance a demence.:D
  • Pilgrim66
    Ať si trhnou, všechny jsem přesvědčoval aby si Tomb Raider koupili, protože je to super hra s malou návratnosti a oni udělaj exluzivní sequel. Pfft.

    Chápu když jsou exkluzivní serie, ale udělat hru a pak její pokračování jenom na jednu platformu?
  • Snad si to hoši z Square Enix spočítali o něco lépe než Crytek.
    • Mato1987
      The RYSE of Tomb Raider
  • Tradiční plivanec do ksichtu pravých hráčů, kteří nejsou členy stáda , a nekupují druhořadé šmejdy jménem konzole
  • Tak jsem rád, že to opět ods*rou hráči. Líbil se vám remake Tomb Raider jako mě? Tak šupajdá koupit nový Xbox protože přece ta hra nůže vyjít na všechny konzole jako předtím. Sprostě dali fanouškům Tomb Raider nůž na krk: "Kupte si Xbox nebo se nedozvíte jak to bude pokračovat." Hlavně, že všichni dostanou nudnou Temple of Osiris (o jejíž předobjednávkových oblečcích by se taky dal psát článek). Děkuju pěkně ale ne. Ode mě penize neuvidí dokud to zůstane Xšrotovou exkluzivitou!
  • "Rise of the Tomb Raider" :D :D

    ololololol.
  • conflig
    No mysllím, že hodně lidí čekalo na GamesComu nějaké velké odhalení a taky se ho dočkaly, ale asi ne takové jaké čekaly *10* *16* *9*

    This doesn’t mean that we’re walking away from our fans who only play on PlayStation or on PC. Those are great systems, with great partners, and amazing communities. We have Lara Croft and the Temple of Osiris. To my neříkejte že tohle někdo myslí vážně???

    Vímě, že máte rádi porshe 911, tak tady máte Fiat Multipla... Dat logic *16* *16*
    • Největší poděl na tom prostě je, že někdo na PS nebo PC si koupil první díl, bude pokračování příběhu, ale tihle si budou muset koupit Xbox, aby se ho dočkali. Doufám, že to je jen časová exkluzivita.

      Každopádně jsem chtěl o sběratelku Teple of Osiris, ale když oni takhle, tak se bez toho nepochybně obejdu.
  • Tak zrovna kvůli téhle hře mě nemrzí, že nemám xbox. Stejně to vyjde na PC stejně jako Mass Effect nebo GTA 5, ale guardian of light byla nic moc hra, jestli je tohle její nástupce tak pro ní brečet nebudu, i kdyby na PC nevyšla, o čemž ale pochybuju
    • Ne, tohle je právě pokračování toho plnohodnotného rebootu. PC se dočká jenom pokračování Guardian of the light...
  • prudislav
    Nejvtipnější an tom je jak se s nextgen only hry pro XBONE/PS4/PC stane hra pro XBONE a X360 :-D
    Očekávím minimálně steam verzi v létě a pravděpodobně i PS verzi
  • Tomb Raider byla strašná kravina. Když jsem to hrál poprvé tak jsem se docela bavil, ale jak jsem u toho začal o té hře přemýšlet, tak bych to hodnotil tak 3/10. Tupý příběh, tupé dialogy, hádanky jak pro opice po obrně. Nic společného s TR. Zkoušel jsem to rozehrát po druhé a skončil jsem asi po hodině...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit