Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Risen 2 je nejhorsi RPG co jsem kdy hral, nudne, graficky otresne, narocne na HDW a pribeh mne srdecne nebavil a ovladani mi prislo strasne kostrbate. Zlaty Risen 1
  • cumpi3
    tak si to zapni na nejtěžší
  • No supr, tak to hned vyzkouším jak dojdu dom. Risen 2 jsem nekoupil protože nehodlám podporovat day one placené DLCčka.
  • Makres
    Svatá pravda. To si dobre vypichol. *5*
  • Risen 2 je skvělé, ano. Asi tak skvělé, jako je ArcaniA.
  • Ano ano, Risen 2 je hra velice těžká, zejména s mušketou ^_^ ^_^

    Pro neznalé - Vystřel, utíkej, počkej na cooldown. Otoč se, vystřel, utíkej, počkej na cooldown. Opakuj, dokud vše živé nezdechne. Platí i na bossy. V případě zásahu od soupeře není problém se vyléčit za běhu.
  • cumpi3
    R2 je skvělé...a že hry od PB mají snad pokaždé o něco malinko nižší hodnocení je dáno tím, že hry jsou stále těžké, snad i trochu hardcore, zatímco dnešní konzumní fanoušek chce furt jednoduší a jednoduší...a věc, která hráče nevodí ze ručicku a nemá nablýskanou grafiku pro něj je odpad...
  • Vydání dema určitě vítám, zatím jsem na to četl buď jen samou chválu nebo naopak spíše negativa, takže jsem se ke koupi nakonec raději neodhodlal, přeci jen jedničku jsem nehrál a s Gothicem (ke kterému se přirovnává) zkušenosti nemám. Tak mám alespoň šanci udělat si konečně názor sám.
  • Hra je super ale bylo by fajn kdyby někdo KOMPLETNĚ překopal soubojový systém...
  • EDIT: A nesmí se zapomenout na zákazník = betatester který za to ještě platí (úhyby v boji a úpravy fatálních chyb balancu v patchi) a taky nelze vynechat DLC přímo na disku, bez něj by to přece nebylo ono.

    Jak jsem měl Piranha Bytes rád, tak se mi tímto počinem (Risen 2) znelíbili.
  • Ale to se podívejme, napřed lidi kopneme pod koleno (ti blbci přece koupí všechno) a pak zjišťujeme, že to tak fakt není, pokud do reklamy nedáme minimálně tolik co do vývoje ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit