Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No supr, tak to hned vyzkouším jak dojdu dom. Risen 2 jsem nekoupil protože nehodlám podporovat day one placené DLCčka.
  • @cumpi3@tiscali.cz
    čo to melieš kámo.. risen 2 a hardcore? rozprávaš tu o konzumných hráčoch a pritom R2 je PRE konzumných hráčov, z čoho usudzujem že aj ty si asi konzumný hráč..
    R1 bola ešte ako tak v poriadku, relatívne dobrý combat systém (aj ked na G1/2 nemal ale stále lepšie ako ten v 3jke) ale toto je už také zjednodušené.. hry od PB milujem, teda hlavne tie gothici ale toto som ani nedohral a ani sa mi k tomu 2x vrátiť nechce ak mám pravdu povedať
    • cumpi3
      ja netvrdím, že zrovna nějak R2 je kdovíjak hardocore
  • CRYPT
    Risen 2 je nejhorsi RPG co jsem kdy hral, nudne, graficky otresne, narocne na HDW a pribeh mne srdecne nebavil a ovladani mi prislo strasne kostrbate. Zlaty Risen 1
    • kotty
      Za nejhorsi nebo graficky otresne bych ho neoznacil, ale jinak souhlas. Zvlast souboje jsou krokem zpet oproti predchozimu dilu. Dale pak kostrbate animace, pirat co neumi plavat, neustale se opakujici obliceje, zadne souboje lodi, skill system, kde se ucite naprosto vsechno od zacatku, i kdyz jste nejlepsi vojak, kterej v prvnim dile zachranil svet pred znicenim atd. Potencial tu byl velky, ale provedeni se vubec nepovedlo. PB zaspali dobu.
      • cumpi3
        soubojový systém je naopak skvělý...jenom ho pochopit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit