Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další příklad jak se všichni médii nechají oblbnout. Tady je negativní atmosféra proti hře, která ještě ani nevyšla. Já se na hru docela těším. Risen dvojku jsem hrál před dvěma roky a docela se mi líbila i když jednička byla asi lepší. Duch Gothiku není přece v tom >k d e< se hraje ale o herních principech.
    Jestli v džungli nebo ve skalách nebo v českosaském švýcarsku je mi to jedno. Jak jsem řekl, na hru
    se těším - názor si udělám až si ji zahraju - a po dvou letech si dám klidně i repete.
    • jenze Kajo, ja ji ted hral!!! Risen 2 me naprosto bavil a hral jsem fakt dlouho a jeste jsem to porad neodinstaloval jakoze ve smyslu, co kdyby jeste nekdy... ale toto je naprosta hruza, ktera s predchozimi nema nic spolecneho, dej si radeji repete Risen2
  • Místo toho aby se 3 roky pachtili s DLC pro Risen 2, měli radši předělat G1-2 do Unreal Enginu. Piratska tematika mi u R2 tak nevadila, spis mi vadilo ze to misty bylo utahane, predvidatelne, nemel jsem chut postupovat hrou dal a resit questy o kterych vim jak dopadnou i kdyz se to tvari tak ze by to clovek vedet nemel a konec byl vylozene slabouckej. Poprecteni recenze se mi do R3 moc nechtelo ale stejne sem si ho dneska zkusil, a vylozene me to zklamalo, pusobi to na me jako slepenec R2 a gothicu, kde z R2 vzali komplet grafiku a z gothicu pridali monstra, takze misto toho puvodniho ohnivyho ptaka tam je ted draci chnapavec, ano to znamena opravdu velky navrak ke korenum. *11* Soubojovy system mi neprijde extra odlisny od R2 jen jsou pridany "fatality na konci" ktery maji jakoby vypadat cool ale dost mi tam vadi, zatimco hrdina busi do mrtvyho nepritele muzou do nej sekat ostatni *13* .. a teplej chraplavej hlas,.. a vubec porad jen sama negativa, proc myslite ze to nezmrvili ja myslim ze jo i kdyz neni pru*er jako Sacred3, porad to neni v pohode hra a ano samozrejme by se dalo pos*at vic ale 7/10 mi teda prijde dost shovivave.
  • toto klise by som nehral ani keby ma platili
    • Ty seš frajer siláku.
      • navyse na trhu je tolko kvalitnych veci ze je totalna strata casu venovat sa nejakej priemernej, ale to pochopis az ked budes velka
        • Tak si tady jeste cvilku blbni (misto hrani tech svych kvalitnich her, krere sis urcite (ne)koupil), ale bacha, protoze za chvili ti zase zacne skola a mamka ti pocitac zakaze. Ja si zajdu pro duchod na postu a budu hrat a hrat... cokoliv.
          • okrem toho average user rating (200+recenzii) na metacritic je 5.2 z 10, statisticky je to lepsi a jasnejsi ukazovatel toho ze ta hra je proste zla ako nazor jedneho recenzenta. takze asi tolko. ale kludne sa nadrapuj dalej ze niekto vyjadri to ze sa mu nieco (pravom) nepaci ;)
            • Ano, hra to asi bohuzel bude spatna. Souhlasim s tebou.
          • podla seba sudis ostatnych ? lebo tento prispevok hovori sam za teba: zivia ma rodicia a hry kradnem a hravam len na pc.
      • som, ale nema to nic spolocne s tym ze tato hra je brak a to ju ani nemusim hrat aby som vedel ze to tak je
  • Fordzy
    Tak jste mě navnadili, abych si zahrál Gothic 1,2.Jako odrostlejší hráč se stydím, že jsem tyhle dvě legendy nikdy nehrál.
    • Slapni do nich...prenes se pres jiz zastaralou grafiku a budes odmenen skvelym zazitkem, absolutnim zasekem na par tydnu :)) sakra, ja si je snad sezenu a instnu taky po tech letech :D
    • Odulin
      Výborně, čeká tě dost zábavy.
  • BoB.2
    Nejdřív Sacred a tet tohle ,jde to všechno do háje 7/10 ani náhodou max 5/10. *10*
  • Celou reklamní kampaň jsem nepochopil. Jsem si myslel, že se vracíme ke kořenům, čili středověk ala Gothic. Docela nemilé překvápko, když jsem zjistil, že je to zase nejdebilnější možné téma a to piráti.
    • Všude samí piráti už je mi z toho zle. Kdy konečně pochopí, že Piráti z Karibiku už nejsou kjuuul
    • Mám podobný názor, přijde mi že takhle reaguje většina z jejich fandovské základny a docela by mě zajímalo jak oni se k tomu staví? Zatim to vypadá že to ignorují a jedou si svojí pirátskou což mě štve......
  • Zbytečná hra pro zbytečné hráče
  • R.I.P. Gothic, jdu hrát hry zpátky do jeskyně. Tam byly totiž dobrý. Moc dobrá recenze.
  • Nesedí mi tam ta pirátská a vodoo tématika. Celkově mi to připadá jen jako další z řady průměrných RPG. Raději bych si znovu zahrál Gothic 1 a 2 nebo Risen 1 než hrát tohle... Čekal jsem větší návrat ke kořenům.
  • Ne, že by hry stály jen a pouze na grafice, ale z některých screenů mi připadá, že buď autor nevlastnil grafický akcelerátor ( :-) ), nebo vývojáři zaspali dobu. Konkrétně obrázky: http://foto.games.tiscali.cz/risen-3-titan-lords-16343/421504 a http://foto.games.tiscali.cz/risen-3-titan-lords-16343/421501 kde mi například láva silně připomíná textury ze hry Unreal 1 :-)
    Třeba to zachraňuje hratelnost, příběh, atd., ale tohle, alespoň mě, silně bije do očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit