Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy 2 ste hulili co presne?
  • Tak ted uz jenom pockat na nejaky hardcore mody, kde bude omezeny inventar, kazda vec bude neco vazit, predmety se budou kupovat 10x draz, ale prodavat 10x levneji. Bude nutne jist a pit a bude to maso *14*
  • Dat "Pychraňja Bajts". Návrat k jedničce uvítám.
  • Lukyz
    Tak předseda má naštěstí pravdu *4* Ve videu ukazují, že lze vybrat mezi minimapou nebo kompasem:
    http://youtu.be/YR2hzKF_E3s?t=2m49s

    Sympatický krok ze strany PB *14*
  • Asharak
    No jasně, nikomu se jak je vidět nelíbí atmosféra her jen slepě vytahují každý detail. Někdy to chce trochu nadhledu na celek a grafickou stránku hry.
  • Asharak
    Měl, alespoň podle videa. Je to něco mezi trojkou a starými díly.
  • jo..já ještě k tomu běhám orienťák a mám strašně rád "reálný" mapy ve hrách. celkově mám rád mapy. a líbí se mi když k něčemu jsou a ne že běžím za šipkou.. super je to ve starym flashpointu, nebo v ARMA 2 a teď 3.. to se mi líbí jak s tou mapou jde pracovat. a na gothicu taky parada, jak je to nakreslene tak, že by to tehdy ti kartografove tak mohli nakreslit, ne že tam je na centimetr přesná zdigitalizovaná mapa, podle které by šlo hrát i bez zbytku světa *7*
  • Jen po pár sekundách videa jsem objevil obrovskou chybu ve hře. Pokud hlavní hrdina nebude mít duši, jaktože není zrzavej. To nedává smysl!
  • Mam pocit že Gothic 3 měl lepší grafiku.
  • tak na to se těším více jak na Zaklínače 3 *5*
  • Nefalšovaný nerdgasmus *14*
  • Jelikož to teď mám ve velmi čerstvé paměti tak můžu garantovat, že v G1 / G2 opravdu soupeři při boji nepostávali a nečekali až na ně dojde řada. A uvidíme, jestli budou například kostlivci mít slabinu na tupé zbraně a odolnost (nikoli 100% imunitu, ale odolnost) vůči zbraním čepelovým, jako tomu bylo v G1 / G2. V gameplay záběrech z Risen 3 jsou pokud vidím kostlivci bez potíží poráženi čepelovými zbraněmi a dokonce krvácí, jako by šlo o lidské bytosti. To moc nepřipomíná G1 / G2, ve kterých tu odolnost měli (pouze nejsilnější čepelové zbraně jim ubíraly dost na to, aby se v boji s nimi vyplatily) a při zásahu z nich místo krve odpadávaly úlomky kostí.

    Pokud máš na mysli grafické zpracování, tak ano, tam si naštěstí Piranha Bytes udrželi svůj styl od G1 až nyní po R3, a to i v silně komerčně laděném Risen 2.
  • kdyby z toho udělali Risen 3: Time Lords, úspěch by byl zaručený :)
  • Asharak
    No asi máš, protože z Risen 3 jde úplně cítit atmosféra Gothic a R1 *14* *14*
  • tl;dr

    Gothic>>>>>>Daemon Souls

    čau
  • Ano nosím brýle, nicméně nepamatuji si že bychom se někdy osobně viděli, abys byl schopen posoudit kvalitu mého zraku.

    Nerozumím proč bych měl žalovat Souls sérii ve spojitosti se sérií Gothic. Pokud máš na mysli PR čachry DepSilver / PiranhaBytes (netuším z čí hlavy to vzešlo), tak za těmi si stojím. Úspěšný Risen 1 nebyl zdá se pro někoho dostatečně úspěšný, tak se musel Risen 2 podřídit diktátu mainstreamu. Piráti zrovna frčeli, tak šup s fantasy hrou do Disney pirátského kabátku. A hlavně co nejvíce zprimitivnit.

    Tento pokus ale nevyšel, a tak se nějaká umazaná hlava rozhlédla, když teda ne Disney piráti, tak co by mohlo táhnout. Souls série má docela zvuk, je taky fantasy, je temná a šermuje se tam (potažmo kouzlí), tak se zrodil vpravě převratný nápad - Risen 3 by třeba mohl být zase fantasy! A nejlíp nějaké jakože hodně temné, však to teď lidi kupují! A vždyť PB mají v portfoliu Gothic sérii, která byla známá svojí nekompromisností, to by přece taky šlo v PR kampani využít! Nicméně pozor, hlavně to neudělat opravdu nekompromisní a zavést veškerá možná zjednodušení. Lidi by přece mohlo štvát, že třeba pořád zdechají, protože se na úrovni 1 nebojácně vrhnou mezi tři příšery, které je roztrhají na kusy.
  • nelibi se mi jejich brnení hlavne to červene lemovaní
  • Asharak
    Ne, stačí, zajdi sik očnímu a zažaluj DS za vykrádání Gothic série *7*
  • Právě jedu Gothic 2 NotR za žoldáka/drakobijce, přee cca dvěma měsíci jsem dokončil G1 za templáře. Mám pokračovat, nebo stačí?
  • Asharak
    Napřed si zahrej něco starého a pak tu mudruj inteligente :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit