Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zadna poradna dzungle, takze multak zase nema smysl hrat.
  • Im so hoarny Joe, 5 dorra Joe bum bum *15* *15*
  • škoda že hra nemá trochu pomalejší tempo jako Squad a spíše má blíže k battlefieldu.
  • Je to parádička
  • Jack1947
    Prostě bych to shrnul tak že armosféru války tam narušují pro nás logické věci co tam prostě nejsou, bit to není úplně hra o destrukcích ale spíš reálného pocitu střelby tedy něco jako Arma fyzika až na druhém místě *3* tedy spíš žádná ale chování zbraní super.
    • konečne normální príspevek. ješte bych dodal že pokud tam není jen jeden život jako v battlegraundech, nebo prísne restrikce na respawn, tak o realizmu nemuže byt ani reči. skrátka, dve hodky na steamu, refund a nazdar.
      tak bich to videl já.
  • Chápu, že spousta jedinců hraje multiplayerovky na nejnižší detaily kvůli fps, ale, sakra, na obrázkách u recenze bych čekal plnou palbu! Todle je jako co?! *8*
    • To je prosím Unreal Engine 3.
      • KrPa
        ten za to fakt nemuze
    • Takhle proste vypada Rising Storm... ne moc pekne.
      • Nevypadá! Netvrdím že je to nějakej grafickej orgasmus, ale tohle je snad vše na low a díky malému fontu bych to tipoval i na dost nízké rozlišení. Recenzent hrál asi na toastovači.
        • Jo, mam 1070 a jedu to na 1440p na max detaily a v poho. Graficky to Witcher 3 neni, ale oproti treba BF1 zadny zasadni rozdily nevidim.
  • Ratatat kurwa ratata, konečně pořádná hra z Vietnamský války. To ozvučení je neskutečně reálný, grafika trochu pokulhává, ale celkový vizuální dojem je parádní. Jen škoda, že to hraje tak málo hráčů. Díky komunitě se začínají objevovat zajímavý mapy a už se pracuje i na vozidlech ( M113 ).
    PS : miluju vůni napalmu hned tak po ránu
  • Prijde mi ze tahle hra trochu zaspala dobu.
    • To mě zajímá. Rozvineš to prosím?
      • Kdyz hodim napalmovej utok na vesnici z rakosu tak cekam ze se s tou vesnici neco stane. Tady vesele stoji dal jen se na ni hejbe oskliva animace plamenu. Interaktivita prostredi absolutni 0.

        Co se mi na tom fakt libi jsou zvuky. Atmosferu to dokaze mit fakt hutnou ale celkove si porad rikam ze jestli je tohle vrchol "realistickych FPS" v roce 2017 tak to potes koste.

        Doufam ze Squad na tom bude v dobe vydani o fous lepe.
        • Squad je jinej.. to je fakt pomalejší, když umřeš ve Squadu, můžeš běžet třeba 5min do akce.. v RS2 je to často jen několik desítek vteřin. ta hra se potom hraje jinak. Squad jsem vydržel hrát dýl, právě proto, že se to tak rychle neohraje. To tempo je jiný a z mých zkušeností dochází častěji na přestřelky mezi menšíma skupinama než v RS, kde to fakt působí dojmem frontální války. RS má o ždibec lepší optimalizaci, i když pořád tam mám nějakej stuttering (fps třeba 80, ale pořád se to trošku seká). U squadu se na 72 serverech na 60fps nedostanu nikdy. a dokud to nepoběží na novým gpu rozhraní tak to tak asi zůstane. to je jediná věc, která mě od Squadu pořád drží.
        • Mno, nevim, když přebíjení vždycky provází uplně stejná ozvěna, ať stojím v bunkru, nebo uprostřed pole a hlavně zvuky v tunelech jsou uplně ze zadele. Respektive právě nejsou. V tunelech je slyšet všechno, jak kdyby člověk nebyl zahrabanej metry pod zemí, ale stál uprostřed bojiště. Neříkám, že to nezní hezky, ale sound engineering by potřeboval znatelně doladit.
    • Právě naopak, ale děcka jsou rozmlsaný a otupělý sračkama jako jsou Battlefield. U RS2:V musí člověk postupovat rozvážně a takticky a né běhat po mapě jak srnka s tříselnou kýlou.
      • Proc srackama jako Battlefield? Battlefield se nikdy neprezentoval jako realna hra. A to co dela, dela sakra dobre. RS doma mam, zkousel jsem. Je to dobra hra. Ale zrovna treba Battlefield mi vyhovuje vic. Jeho arkadovost mi po praci vyhovuje vic a koncim i s kladnym K/D :D
      • TheGGG
        grafika humus, destrukce prostředí humus, fyzika humus, to si tu rozvážnost namaž na chleba. Realistický =/= lepší
  • Multiplayerový polotovar. Zlatý Vietcong.
  • Je to Vietnam jak vyšitý. Prostorový zvuk na plný koule a je to jako by jste byli fakt ve Vietnamu. *5* *16*
    • To jo, mě hlavně dostává ten moskytí zvuk, vždycky hledám komára u sebe doma *15*
    • A pak je tu tuna momentů kdy vás zabije kulka, jejíž výstřel neslyšíte.
      • Takže jako v reálu...
        • Řekl bych že v reálu se zvuk výstřelu jen tak nevypaří.
          • jamar28
            Nejde o to, že by se vypařil, ale o to, že kulka je zpravidla rychlejší než zvuk, takže k tobě může přiletět a zabít tě dřív, než uslyšíš výstřel.
            • 5,56 létající z m16 přesahovaly rychlost zvuku více mez trojnásobně (teda když z pušky vůbec vylétly)
            • jamar28
              kosic12: Ano. Zvuk výstřelu k tobě putuje třeba půl kilometru. Zvuk nárazu do těla je od tvých uší pár desítek cm. Si to spočítej.

              kumst: Tak to slyším prvně. Máš na to nějaké tabulky? Vždyť taková americká 5,56 by byla podzvuková hrozně na prd, ne?
            • Chyba. Preferuje se podzvukové střelivo.
            • Takže je tedy normální když neslyším výstřel, ale zásah do mého ´´vlastního těla´´ ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit