Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem podlehl recenzi, zakoupil a narozdíl od "solaru 2" který mě přestal bavit cca po hodince jsem tentokrát neprohloupil. Parádní chytlavá gameska!
  • Black_Hand
    prave jsem dohral demo...a krucipisek, ten soundtrack je neco! stejna zakladni myslenka jako u terranskyho soundtracku ke starcraftu. ale porad hodne osobity. vytecny!
  • GlaDOS
    Já mainstream odsuzuji docela dlouho. Když mě někdo přesvědčuje, jak je to "nové" codčko super, kroutím jen hlavou a říkám si, že ten člověk moc her nehrál. Proto se zajímám o starší hry, co unikly mé pozornosti. Nedávno jsem rozjel Planescape Torment a to je panečku RPG. Občas nahodím i dosbox.

    Indie hry jsou kapitola sama o sobě. Neznám jedinou nezávislou hru, co by byla špatná. O maimstreamu platí spíš opak. Jestli se o indie hrách chceš dočíst něco víc, mrkni na naše stránky (pokud prominete malou reklamu) nezavislehry.cz. Máme tam slušný archiv recenzí, kde najdeš další skvělé hry. A tady na games.cz vychází každý druhý (pokud se nepletu) týden nezávislý rozcestník, který taky doporučuji číst.
  • nene, tak to je mazec! :)
  • bože ano, že by se fakt blýskalo na lepší časy?! :D:D Ja na mainstream nikdy nebyl, rozmohlo se to jak mor, už když vycházely 3tí díly - bylo to divný. Ted vycházej 8 a 10 díly nesmyslú IMO. Radši sem mlčel, když sem něco napsal o tom že hry stojej za prd, vždycky sem sklidil hroznou kritiku :))

    No tak sem si potichoučku emuloval DOS - Magic carpet 2 (!!!!!), Azraels tear, Eye of the Beholder 1&2, Lands of lore 1, Arena, Daggerfall, Prince of persia 1&2, Dungeon master, Stonekeep atd. a nebo jel jiný pecky jako SystemShoky, Descent, Diablo, Halo, Kotor, Wizardry a desítky starších pecek co stčej většinu dnešní produkce absolutně s přehledem a nekompromisně do kapsy jak posmrkanej kapesník :D

    No a tyhle "Indie" hry se zase vracej ke kořenům, vcož sem pomalu nedoufal. CHtělo se to ovšem odstřihnout od mainstreamu (i když některé se prodávají fakt pěkně ale to je jiná věc), další vývoj bude zajímavý... :)
  • http://www.rochardthegame.com/en/tag/soundtrack/
  • Prosim vas, kdo tu hru uz mate, hraje v ni ta hudba, co je v tom traileru, ktery je tady vystaveny? Protoze to je nejaky remix legendarniho amigackeho modulu Space Debris, a jestli to tam hraje a pripadne i dalsi podobne skladby, tak bych si to koupil.
    No jo -- jsem asi divny ;-)
  • Lawliet
    jo to byly skvělé hry *14*
  • Black_Hand
    presne tak, hodne me prekvapilo, ze to andrej nezminil :).
    Its time to kick ass and chew bubblegum. And Im all outta gum.
  • 13_11
    Na Rocharda nalákám i nerozhodné staromilce: totiž… hlavní postavu hry namluvil božský Jon St. John! Jaká jiná indie hra tohle má?!
  • přéčinó bolá chebná elektrónka E13 z našeho podnikó Katoda Olomóc... *1*
  • Ještě bych přihodil Another World (k 15mu výročí je k dispozici i ve slušivém hires kabátě) a jeho nástupce Flashback a máme slušnou zásobičku skvělých, a nebojím se říct nesmrtelných, klasik!
  • oprava:

    V novem dashboardu je to sekce games, game marketplace, dalsi sekce games tam das game types, pak arcade, pak zvolis sort by release date a tam zvolis title. Podle abecedy hry najdes.

    Nebo sekce games, game marketplace, dalsi sekce games a A-Z.
  • Harshday
    Jo díky moc. Snad se podaří *3*
  • V novem dashboardu je to sekce games, dalsi sekce games tam das game types, pak arcade, pak zvolis sort by release date a tam zvolis title. Podle abecedy hry najdes. Idioti to tak skvele zakopali, ze je to zrale na liskanec. Mozna, ze je rychlejsi cesta, ale ja jsem to nasel takto.
  • Uz chapu, dekuji. Unava asi vcera udelala sve. Timto se samozrejme autorovi clanku omlouvam.
  • Harshday
    Kde se to dá koupit? Na XBL jsem to nenašel a v krabici taky ne *9* .
  • Dobrá plošinovka pro Xbox je např. parní válec.
  • septicflesh
    Jéva Abe's Oddysee, díky za tip... já si k tomu přidám ještě Heart of Darkness :-)
  • Mne sa páčil Prince of Persia či už ten z 2008 alebo Forgotten Sands. To sú určite super plošinovky na xbox 360.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit