Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beitrel
    No, vzhledem k tomu, že se asi ničeho lepšího v rámci VR ve svém životě nedočkám (já chci holopalubu!), tak doufám v úspěch projektů jako je oculus rift *4*
    • victor
      Doufat nestačí , musíte nakupovat ! .... Ale chápu a za sebe říkám - u mne mají smolíka , opět :(
  • Proč jste smazali Lv-ho a nechali tu pošuky jako GGG a pepe?
    • Tak pokud tu dle tvých slov "pošuci" zůstali, co to pak vypovídá o elvéčku a jeho psychickém stavu?
    • To by mě taky zajímalo, napsal tu normální komentář k věci, který je pryč, místo toho tu máme obohacujícího ggg a pepe ... neskutečné cenzoři na Games :(
      • TheGGG
        člověk napíše na které hry se těší, banda děcek mě začne nadávat do ofcí a já jsem p*šuk? LoL, holt sorry, ale né každý jede na retro vlně....
      • Ale no tak, LV, stačilo tvou otázku napsat jednou. Podruhé se ptát nemusíš. *3*
  • Tento rok zrejme vyjde aj Enderal.
    http://www.rpgwatch.com/news/enderal--christmas-news-34054.html
  • TheGGG
    a těším se, až zachráním USA v novém CoD, hru koupím na všechny platformy, aby byla jistota, že CoD vyjde i další rok...
    #nojoke
    #purgethehipsters
    #stoppacifist
    #prayforoursoldiers
    #godblessamerica
    • Neboj, vždy to nějaký člověk co hledá casual hru koupí. Toho ještě bude, že si o tom budeš povídat v důchodu!
      • TheGGG
        díky bohu, teď eště aby vymřely hipsterské artovky a bude herní průmysl očištěn od kravin
        • Pokud nikdo elitisticky netvrdí, že jsou mimo umělecké hry všechny ostatní tupé a zbytečné, nevím, proč by neměly vycházet. Většinou jde o nejzapamatovatelnější kousky a upřímně, chce-li někdo sdělit myšlenku, nevím, proč by se musel omezovat na starší postupy, když to i ve hrách může skvěle fungovat, dokonce i lépe, ale to je kus od kusu.
  • zběžne jsem to prelitl a nic extra zajimaveho tam nevidím, snad to zachrání nejake indie hry o kterych se moc nepíše, nebo nejake povedene early accesy. necham se prekvapit.
    • TheGGG
      ano, určitě tam bude nějaká artová plošinovka, či podobná ptákovina, aby si i hipster race jako ty užila... *1* *1*
  • Krescz
    Total War: Warhammer koukám všichni přehlížejí
    • ak si si nevsimol, trend su pew pew hry, same akcne veci
      • TheGGG
        vdyť i strategie jsou pew pew a akce...
    • TheGGG
      já ho rozhodně nepřehlížím... war je best fantasy...
  • Samorost 3, na ten čekám necelých 31 let co jsem na světě *3* z nezmíněných her se nejvíc těším na fire emblem fates, i když nečekám takovou výrazné změny od awakening, jinak nad pojmem virtuální realita se dá dost polemizovat, jsou sluchátka s 3d zvukem + 3d brýle případně další periferie *3* (jako třeba rukavice samozřejmě) VR? Spíš je to velice pokročilá simulace, VR by člověk neměl rozeznat od skutečnosti, což přes periferie nikdy nebude tak dokonalé, možná obraz ano. Neříkám že na 3D simulaci je něco špatně, pro hry to zatím asi nic moc není, sice splňuju krvavé minimální požadavky na grafiku u oculusu, ale pionýring nechám na jiných
  • Nějak se zapomnělo na Mount & Blade II: Bannerlord. Neřekli sice datum vydání, ale podle toho jak to autorům šlape odhaduji, že hra vyjde letos.
  • TheGGG
    damn, toto bude zajímavý rok... Nový mass effekt, uncharted, halo wars, gearsy, warhammer a warhammer 40 000 hry které konečně nebudou dělat ostudu, homefront revolution, nový sniper GW, quantum break, xcom 2, for honor, možná aj ten deus...
    pokud jde o filmy podle her, tak to bude zase fail... tento rok mě zajímá jen DC a MCU filmy...
    • TheGGG
      sakra, eště jsem zapoměl na nový BF a CoD, tak to to bude teda jízda... tento rok utratím za hry ještě víc, než v roce 2015... Fakt musím říct, že hry se stávají rok od roku lepší a lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit