Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Need for Speed meets Fast and Furious pro lidi co maji radi nadupadna auta, ale neradi ridi ;) .. v SP za 10 minut nuda .. na blbnuti s kamosi v COOP muze byt sranda ..
    • Mato1987
      ani nechci vedieť čo sa deje na obrazovke keď to hráš s kamošmi :D problémy so synchronizáciou a lagy
  • Veskoslav
    No nakonec jsem se dostal ke klíči a napíšu první dojmy. Nechci nic zakřiknout nebo to vychvalovat, přece jenom je to beta a Ubisoft, ale za sebe můžu říct super. Až mě to překvapilo. A to město? Zvyklí z NFS a podobných her, že ulice bez lidi, takový menší šok, když jsem nabral protihráče, ten mi to vrátil a šup na chodník a chodec. Jestli budou moderské nástroje, tak se na tom někdo hodně vyřádí:-D Jinak, co se týče aut a jejich jízdních vlastností, tak na to, že je to "arkáda", tak je to podle mě zatím dobře zpracované. Americký supersport jede jinak než truck a ten zase jede jinak než Evropa, člověk, když bude zběsile zatáčet, rychle jde do smyku, náraz ve 180 je prakticky konec závodu, boční ve 130 mi taky chudák nepřežil. Na to, že je to Beta a Ubisoft, tak jsem mile překvapen, zahraji ještě pár závodů a pak odinstaluji a počkám na recenze. Pokud by to dopadlo dobře, tak nebudu váhat. Chybí mi takové ty arkádové závody jako NFS Wanted nebo Burnout Paradise.
    • Nutno podotknout že The Crew není tak úplně projektem Ubisoftu (ne ve smyslu AC nebo Watch Dogs), nebo alespoň pokud se nemýlím, Ivory Tower Ubi nepatří a na projektu se podílí jako koproducent a vydavatel.
  • OMG. 60fps. to sme tu este nemali. revolucne novinky
    • Ceto pls *7*
  • Prosím neposlal by mi na email někdo jeden klíč. Tuhle hru bych si hrozně rád zahrál ale nestihl jsem rozdávačku když tak můj email je michal.ruzicka96@gmail.com
    • Hanzales
      http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/554/The-Crew-Beta-Key-Giveaway.html
      Musíš se tam prvně zaregistrovat (http://www.mmorpg.com/register.cfm) a pak znovu kliknout na ten odkaz po přihlášení, ještě jich je 30000 ;o)
      • parada diky, uz to mam stahnute. jeste jich tam je 24 188
  • Hanzales
    První dojmy "No ty kráávo!" Na volantu (připojeném ještě od minule) naskočily čísílka, tož jsem se pousmál a pomalu lovil PS3 ovladač, těšíce se na řádné frčo arkádo smyky háky a prvně se to krapet potvrzovalo. Ovšem pozor, třeba poštelovat dobře linearity a deadzóny, nastavit si Hčko spojku, případně pádla a autoclutch a jak sednete do druhého auta, ono to jede, ono to brzdí, ono se s tím jede a brzdí dobře *14* Teda na arkádu velmi dobře a to to mám v rukou pár minut! Animace volantu si nevšímejte!!! Prve jsem taky čuměl jak je opožděný a úplně mimo (přejíc si ho vypnout) ale z externího pohledu kola reagují na celý rozsah 900 stupňů a bez lagu, či jiné dezorientace. V případě zájmu dalšího maníka s volantem udělám screeny s nastavením (případně už na nich asi pracuju) :) Jsem tam šoupl nitro a jak to jelo, jedu jezdit! Na betu a arkádu to není věru vůbec marné. Co, Tomáši? :op
    • Me se to z volantem hrozne seka, nevis cim to muze byt? Nemam to jeste cely doinstalovany muze to byt tim? Mam prehistoricke volant sidewinder force feedback :-) tak treba je to taky tim
  • Morraw
    Tak já taky přihodím. Jinak co se týče hry, účastnil jsem se již prvního beta eventu a dneska jsem to smazal. Už mě to tolik nebralo. Ten co-op byl alespon pro mě zmateny a celkove i interface a jeho ovládaní. Počkám si až vyjde plná verze. Ale nevím jestli tohle uspěje. Navíc hra v základu bude obsahovat asi jen 50 vozů. Nu uvidíme.

    AC8B-TEAC-CHWL-EPC3
    CY3U-QWXY-UTAN-QJH3
    AV87-MJ39-KVMN-GCR3
  • Veskoslav
    No mě Uplay po vyzkoušení dvou klíču zablokoval účet na 60 minut:-D
  • Kdyby chtel nekdo jeste klic tak tady jsoy 3 moje k dispozici:
    XX9R-3RUG-68RA-D7M3
    XMX7-43HK-9JUC-LLWA
    EMW6-P3RB-NPEK-NVM3
    • čau neměl by jsi pro mě ještě 1 key prosím moc můj email je michal.ruzicka96@gmail.com
    • Kouvil
      Moc díky :D
  • Kedaro
    I o 30x60 FPS od TotalBiscuita http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/proc-nemohou-byt-hry-filmove české titulky
    • C-BEAM
      niečo by som k tomu napísal ale to by sa na mňa hneď zlietol tunajší fanklub pána Biscuita...
      • Mato1987
        nech sa páči, vyjadri svoj názor, na tunajšiu bandu ovečiek za vykašli.
      • nekromant33
        mě je celkem jedno, kdo to je, ale má pravdu
  • Teď jsem si za 70 Kč koupil Dirt 2 a nechci si kazit náladu tímto. The Crew smrdí až to bolí. Když už teď de facto není možné hrát hru se stálými 60 fps, tak lze si představit, jak to asi bude vypadat, když hra vyjde. Už vidím, jak mi hra zběsile skáče ze 60 fps na 40 fps a zase zpátky i s nižšími detaily. Co jsem viděl, tak hra má hrozný jízdní model a tuning je celkově stupidní a značka Ubisoft to ještě dobíjí.
    • Mato1987
      pravdu hovoríš. Uži si Dirt 2, ktorá je podľa môjho osobného mienenia jedna z najlepších hier od codemasters

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit