Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arma3 Alfu sem si prosel a musim rict ze zatim vylepsili presne to co mi u Arma2 chybelo. Jen tak dal =D Doufam ze DAYZ bude sdilet engine s A3 a ne A2 az ro bude ten standalone.
  • Trocha kritiky.. nemuzu si pomoct, zrovna hraju modovanou armu 2 na vysoke detaily, a vypada to skoro stejne. Postavy jsou ve trojce urcite lepe natexturovane a interiery vehiklu vypadaj lepe, ale globalne po graficke strance vidim armu dvojku. Ale ve finale budeme stejne vsichni v multiplayeru detaily opomijet na ukor plynulosti a lepsi viditelnosti, takze ja se urcite obejdu bez bedaru a znaminek na kuzi nepritele :D ..
  • Jsem rad, ze se Arme 3 dari. Aktualne je dokonce nejprodavanejsi hrou na steamu, coz je vzhledem k tomu, ze jde jen o alfu, docela uspech. I novej Tomb Raider je az na druhem miste. V prvni desitce jsou dokonce jeste dve dalsi army. Kdyz se na to clovek tak kouka, nemuze se divit, ze se BIS pred casem rozhodlo distribuovat armu vyhradne pres steam.
  • Alfa se dá hrát !!!
  • Keyz
    Jaká vliv vybavení vojáka na odolnost proti zásahům?
    Je to poznat anebo není? Ve starém Rainbow Six to bylo skoro jedno a zase jinde to je jako kdyby měli na sobě tunu betonu.
    - I když mají skvělé vesty tak by je to mohlo rozhodit atd. Na tohle jsme zde zvědavej.
  • Vypadá to velice pěkně a nadějně .. jen si dovolím plácnout malou poznámku na hru, kterou vyvýjel Petr Vochozka ve zlínském studiu ještě asi před 6 lety a troufám si říci, že už v té době vypadala asi tak 3x lépe než tyhle ukázky *škoda jen, že enemy in sight bylo zrušeno!
    • jendabek
      Zase tak dobře to nevypadalo, spíš jako poloviční Arma 2. Ale třeba takové animace rukou na volantu jsme tam měli (pracoval jsem tam) :)
    • Prosim tebe takovyto veci nejsou o tom jestli to modelari a texturari dokazou udelat. Takovy tech dema kde se zapalena cigareta po odhozeni do louze uhasi a kolem ni cakaji kapicky deste nevypovidaj vubec nic krome toho co zvladaji technologie. Pokud pan Vochozka delal neco podobnyho s nadeji ze nez se hra dokonci se stane zazrak ve skokovem narustu vykonu pak se evidentne mylil. Prototyp se dela jenom jako maly vysek kde se testuje co engine zvlada. Skutecna podoba hry s tim nema moc spolecne. To pak nastupuji kompromisy a ty jsou silnej protivnik ver mi.
    • Bohuzel zminovat kvality nedokoncene hry neni moc prukazne.
      Neni problem zbastlit krasnou, ale velice omezenou, ukazku hry a pak byt nemile prekvapen,jak shitozne by full verze vypadala.
      Vzdyt i Aliens:Colonial Marines, mely celkem ok vypadajici demo a jak to dopadlo...
      • jendabek
        on byl i ten trailer naskriptovaný, ale AI tam už v té době bylo a celkově to vážně bylo propracované hodně, hlavně editor ... a základali si na svobodě a detailnosti, skutečně by to bylo nejméně na úrovni Flashpointu, ale v lepší grafice, s fyzikou, Motion Captury atd. Bylo toho hotového překvapivě hodně.
  • a kedy bude full verzia sa nevie este ?
    • celoush
      Po alfa verzi bude beta a po betě full.... počítal bych tak nejdříve v Q4 2013.
      • ono ludia co si kupia alfu, tak ked bude beta musia si ju kupit zvlast?
        • umíš číst? co takhle si přečíst článek?
          • nikde to tam nevidim
        • Ghost47
          Je to normální předobjednávka na plnou verzi, akorát můžeme testovat už teď. Všechny další verze už jsou v ceně.
  • Kein
    Co koukám na první videa na jutubu tak alfa verze je prozatím teda krutý bugfest...včetně zasekávání postav o předměty/textury. Jinak AI reaguje fakt rychle, tam je posun jak prase.
    • žeby to byla Alfa verze??? víš, alfa verze je verze před Beta verzí... Takže na bugfest to má nárok
      • Kein
        A? Já pouze konstatoval fakt. So...relax. Kritika začne až vydají plnou hru.
        • Jo a fakt je že to je Alfa... to znamená že člověk co si stěžuje na nějaký bugy je prostě hovaddo. Na to nemas narok ani u Beta verze :P
    • celoush
      Tak to vidíš asi hlavně ty kritický videa. Bugy tam jsou, ale krutý bugfest je dost přehnané hodnocení. Osobně po pár hodinách hraní bych řekl spíše opak. Po Armed Assault a ArmA 2 je trojka až překvapivě hotová a smutné je, že mi přijde v mnohem lepším stavu než byly oba zmiňované díly.
      • Takze bys to doporucil? Co na to tvuj framerate?
        • i7 2600k @ 3.4GHz a GTX295

          Nativni rozliseni monitoru mam ale 2560*1440 a z toho nerad slevuju
          • smejki
            Tak to vidim na střední až nižší detaily při vypnutým AA, abys měl snesitelnejch 20FPS.
            • To jsem si myslel. Tak nejak jsem to +/- autobus mel u A2. No nic. Budu muset pockat az konecne nvidia vyleze se sedmickovou radou... uz aby to bylo.
        • Je to lépe optimalizované než Arma2, ale stejně ti to může běžet všelijak. Moje i7 930 @ 3.6GHz a GTX 680 dokáže s rozlišením 1920x1200 na HIGH a vypnutý AA + vsync jet přes 50FPS (úvodní showcase mise). Na ULTRA s 2xAA to jede tak 30-35 a občas spadne pod. Je možné jít ještě výše a dát si všechno, včetně dohledu na maximum, to mi pak spadne klidně na 15FPS.

          Každopádně u řady nastavení je problém vypozorovat, co se změnilo při přechodu o jeden stupeň výše/níže (a že těch stupínků tam je). Změny ve FPS taktéž, tam je potřeba o stupeň posunout 4 nastavení, aby to kumulativně mělo nějaký význam, což je unavující testovat.
          • JezboX
            A jak je to s vytížením jader procesoru? Konečně trochu závisý na počtu nebo to stále ženou spíš přes frekvence. Musím říct, že ze začátku jsem byl u A2 hodně zoufalej co se děje když mě proc jel na 50% a grafika na 70%.
          • Oni to kluci z komunity zas nejak vypozorujou a dalsi vedet. Bylo by lepsi to mit od samotnych autoru, ale co uz. Jinak koukam,ze na i7 930 @ 3.6GHz to zas tak o moc lepe nejede, nez na moji i5-760 3,3 Ghz.
            Chci rict,ze kdybych do kompu narval cca 13 tisic (za i7 a desku), tak bych byl mozna zklamany narustem vykonu.
            Na druhou stranu nemuzu rict,ze bych to uplne necekal a vice mene jsem si Armu 3 alfu kupoval jako prislib do budoucna, ze si nekdy zahraju v pohode full verzi.
            • "-cpucount=4"
              zde jsou i dalsi uzitecne parametry: http://www.youtube.com/watch?v=39GI-lPgtF4
            • Co jsem slysel, tak ArmA 3 zatim nevyuziva vic jak 1 jadro a proto teoreticky lide, kteri maji treba Pentium 4 s 5GHz, dostavaji lepsi FPS nez lide, kteri maji i7 2GHz. Da se to zmenit tim, ze na Steamu v ArmA3 Alpha properities zadate do launch option -cpucount=4 (nebo jiny pocet jader, ktere mate). Stale se vsak diskutuje, jestli to vubec neco dela, ale stoji asi za to to zkusit.
            • no pokud ta hra nevyuziva HT tak se nediv, ze na i5 ti to jede stejne jako na i7 a ten maly rozdil tam je dany jen vyssi frekvenci i7.......takze nekdo z tiscali by se mohl jeste zeptat, jestli arma3 podporuje nebo bude podporovat HT.
        • smejki
          co máš za železo?
  • Timto prosim pana Junga aby prestal psat clanky o Arme 3 kdyz evidentne nevi o armadnich vecech a vyzbroji atd. zhola nic a kopiruje nake nesmyli od lidi co napsali jednou ze je to scifi jenom protoze posledni co znaji je M4
    • Omlouvám se, ale prosbě pána anonyma nevyhovím. O zbraních toho vím poměrně dost, alespoň máme ten pocit, o Arma sérii a OF ještě více. Napadnout někoho na foru bez konkrétních výtek je jednoduché jako flusnout na někoho z okna paneláku a pak se schovat. :) Kritice se nebráním, ale musím být od věci
  • Flashpoint a army su otrasne hry, mozno niekoho bavi furt dokola umierat, ale tak asi existuje velmi uzka skupina ludi co sa vyzivaju v obtiaznych hrach, a s realitou to tiez nemalo moc spolocne, skor by trojku mohli spravit s otvorenym svetom ako to bolo ale obtiaznost dat nieco na sposob battlefield, alebo COD, GTA ... :o( to by aspon niekto kupoval...a optmalizacia bola tiez absolutne nezvladnuta vo vsetkych dieloch na svoju dobu...holt ked sa pusti mala periferna firmicka do niecoho takeho tak to aj tak vyzera...ale to je len moj nazor...ten DAYZ ktovie ako na tom bude s obtiaznostou, ale kedze sa jedna o "scifi" tak aj obtiaznost by mohla byt "scifi" :)))
    • Arma hry nejsou pro každého, není to prostě střední proud a lehká rubačka. Kdysi jsem hrál Arma 2 a musim říct, že pro mě to taky moc neni. Mluvit o zabugovanosti a špatné optimalizaci Army 2 je zde nošení dříví do lesa. Problém byl hlavně podle mě v tom že se po celou dobu hry načítal obrovský svět, což ubíralo výkon a bylo to naprosto zbytečné. Upřímně musim říct, smířen s tím, že budu za vola, že si radši jako oddechovku hodim CoD hry, nebo battlefieldy.
    • Prosím tě, zalez si zpátky do Uherska a nemel.
    • co je na tom kua scifi ? nakej deebil to napise a pak se toho drzi i velky herni magaziny ? wtf ? jediny co je tam a neexistuje to je HAMOK a to tecko s railgunem....
    • Inquisitor
      To je právě hra pro ty co nechtějí hrát stý klon CoD. A když to hraješ jako CoD, tak se nemůžeš divit že pořád dokola umíráš. Zřejmně to není hra určená pro tebe.
      • kdybyste na takový vyloženě provokativní nesmyslný posty nereagovali, tak by je sem nikdo nevkládal... *7*
        • Že furt někoho baví tohle vyvrácene tvrzení o nekrmení tollů opakovat. Tak to bohužel nefunguje.
        • Taky mam obavy,ze jsme trola prekrmili. Treba mu ale bude spatne od zaludku a da chvili pokoj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit