Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    těším se a koupím...
  • Na FPS žánr všeobecně mám tento názor - otevřený svět patří do RPG, ale ne do FPS.
    V FPS otevřený svět akorát zdržuje a časem neskutečně nudí a je velmi generický, viz. např.série FarCry. Jednička je vynikající FPS s prvky otevřeného světa. Další díly jsou otevřený svět s prvky FPS.
    Kvalitní FPS je o rychlosti, úkrocích, akci a měnícím se prostředí, kvalitním příběhu a né o jedné mapě, kde můžu sice chodit kam chci, ale je to stále dokola? *5*
    • XorxoxTalarius
      A co otevreny svet ala stare FPS? Mas velkou mapu ktera neni koridor (muzes si chodit sem a tam a vsude je nekdo na zabiti) a musis prijit na to jak se dostat dal a co udelat aby jsi se tam dostal?
      • Na starých FPS jsem vyrostl a můžu v klidu a s jistotou říci, že je zábavou, akcí a znovuhratelností již těžko něco překoná, ano jsou to ty nestárnoucí pecky jako Duke Nukem 3D, Blood 1, Shadow Warrior, Heretic, Hexen, Unreal, Dark Forces, Jedi Outcast, Academi,Turok atd. Dodnes je hraji (namodované) a baví se jak tehdy, kdy to byly novinky. Tam jak říkáš musel člověk i přemýšlet jak a kam se dostat. *5*
      • A co třeba FPS, které má gtáčko? Ha,a všichni se můžou jít zahrabat *1* *1* *5*
  • XorxoxTalarius
    Ten pribeh je dost ujetej, prece jenom kdyz tam prijedou a zacnou jim rozdavat jidlo a pomahat jim znovu postavit spolecnost, nebylo by jednodussi jim tam zavest demokraturu? By si mysleli ze voli az by nakonec sami prijali nadvladu moudreho korejskeho vudce.
    Hra by pak byla daleko zajimavejsi v prostredi kde jsou lide vlastne "stastni" ikdyz vlastne ani nevi ze jsou otroky. Uz jenom z toho plynouci moralni dilemata by mohli byt zajimave. Takhle je to zase "Huraaa na nepritele ameriky!" *11*
    • TheGGG
      to by ta hra ale byla nudná... toto má být akční fps, né nějaky politologicko-fylozofický vejšplecht... chápu, že někteří lidi prostě potřebují ve hře deep, aby se nějak realizovali, ale já se namyslím dost ve škole a u PC chci jen zábavu a kosení zmetků, co si berou do h*by hvězdy a pruhy...
      • XorxoxTalarius
        Akcni FPS by jsi mel porad, jen by to nebyla takova nelogicka brecka ...
      • *Depth* ty osle. Nesnaz se pouzivat anglicke vyrazy, kdyz jsi na urovni ctvrty tridy zakladni skoly ;)
        • TheGGG
          nope ty kktský anonymku, to je úplně jedno...
  • Beztak to bude ve sleve 75% az bude v cervnu Steam summer sale *1*
  • Pocitam, ze to bude kvalitou jak jednicka. Zadnej zazrak. Na druhe strane kdyz se prodava COD< tak proc ne.
  • Proč se ta hra na každém gameplay traieru tak seká ? nedávno vyšlo video kde ukazují hodinu hraní a bylo to oficialne video a jestli to běželo na 30 fps tak byly rádi, ale spíš 15-20 fps, nevím co si mám o hře myslet protože vím že vývojáři když něco prezentují tak většinou na top počítačích takže kde byl problém ?

    https://www.youtube.com/watch?v=9FcM-VBTViU
  • Nudnější FPS si z toho snad ani představit nedokážu.
    • TheGGG
      jedna existuje a jmenuje se half life...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit