Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miccckel
    Zeptám se dělá někdo na češtině?jak bych si to zahrál česky, ikdyž anglicky něco pochytím chtělo by to aspon český menu ,menu stavby a ovládání mít počeštěný..Je šance že na tom někdo bude pracovat?
  • Hrozně mě od tý hry odrazuje, že se hraje sama i po vypnutí. Spousta lidí na fórech na to nadávala, nevíte někdo, jestli to jde vypnout/obejít nějakým modem a případně jestli ten mod funguje bez problémů?
    • Po prvním patchi je to upravená,sice to taky běží i když se to nehraje,ale je tím způsobem,že vám sežerou jídlo popřípadě použijou zásoby,ale už vám nemůžou kvůli malé iniciativě umřítjak je tomu bez toho patche. *16*
  • Spousta lidí si to nemyslí. Viděl jsem tucet EBN modů na hry jako Skyrim, GTA apod. ve kterých nebylo za dne ve stínu vidět vůbec nic kvůlu nechutnýmu kontrastu. Většina z nich měla slovo photorealistic přímo v názvu ;) ale semozřejmě to bylo myšlený jako vtip.
  • A hlavně...málo která hra zvládne býti Alt-tapnuta 20x za den a ani jednou nespadnout...
  • vobec nemam v umysle tuto hru zhadzovat, naopak som stastny jak blcha ze je na PC
  • Tuhle hru mam v seznamu prani. Cekam na slevu *2*
  • Nevim o cem polak mluvis, ale rozliseni tam uz je nativne a po poslednim updatu ti to ukazuje i veskere PC ovladani a kazdy update doladi dalsi veci,kluci se snazi a hra je pohodova, :) porad hledam katanu nez ukoncim hru.
    • bohuzial je 1920 x 1200 malo na moju 29 :D a to rozlisko je len natiahnute falosne
  • neni na to nejaky mod ktery by tam dal misto zombie cikany a madary?
  • PC verze je naprosto hratelná nechápu co zde kdo řeší. Ano nemá to nějaké grafické vyšperkování na druhou stranu PC verzi nedělali ani 4 měsíce tak co kdo tady od toho očekává? Lepší textury, AAA a plno dalšího možná přijde časem mě hlavně potěšil fakt že se hra začla už modovat jinak bez problému jsem ji už dohrál a s chutí začal znova! Je to divné i přes rutinérský gameplay vás to jen tak neomrzí (asi to bude tím že se vám hra snaží předvést každodení váš život ve kterém prostě musíte jít vykosit zombies, najít nějaké žrádlo, pomoct nějaké té skupině apod.

    Podotýkám je to fakt skutečně hodně rutinérská hra nicméně máte opravdu pocit že se s postavami skutečně snažíte přežít. Příběch opravdu není nějaký excelentní ale věřte nebo ne kůli němu tu hru hrát nebudete...
    • k tomu není skoro co dodat, ta hra baví i přes horší grafiku a co se týče "rutinérství." pokud se má hra tvářit vážně jako survival, což tahle rozhodně dělá, rutině se vyhne těžko.. když vezmu hodně blbej příklad, minecraft je co? rutina skrz naskrz, taky je to sandbox, tak je to survival, pokud nejedete ten režim, teď nevím, jak se to jmenuje... no to je jedno.
      btw pro mě osobně tam vlastně ani příběh být nemusel *1*
    • samuel.polak
      ten pocit s prezitia, ktory spominas, to je dovod preco som dal za to 20 eciek. Dohram GTA V a idem kosit zombikou. Skusim tu hru trocha upravit modmi.

      PLS daj sem link na tu mod scenu co spominas
      • Mě se jinak na té hře ještě líbí ten systém přežití (na druhou stranu bude mít hráč chut často tu klávesnici rozsekat na malinkaté kousíčky:-). Jakmile totiž ti umře postava kterou sis například hodně vyexpil tak máš smůlu protože ti prostě ta postava chcípla hra se navíc okamžitě uložila (to abys pravděpodobně nepodváděl :-) a musíš vesele buďto pokračovat s jinou nebo hru rozjet odznova. V tomhle ohledu je to pro třeba mainstream hráče hodně nezvyklé ale zase férové.

        Jinak na foru se už řeší možnost tunnit taky vozy (lepší ochrana na dveře, nějaký ten kulak na střechu apod někdo si tam dokonce hodil i obrázek auta jak by si to představoval: http://www.wetanz.com/assets/Uploads/461UpArmouredHilux5finGB.jpg

        Je zajímavé že vývojáři dost často vstupují do moderské diskuze a asi dost pravděpodobně budou řadu věcí sami implementovat
      • Na State of Decay můžeš sehnat nějaké mody na moddb: http://www.moddb.com/games/state-of-decay/mods

        Nebo pak na ofiko stránkách (tam jich je mnohem více): http://forums.undeadlabs.com/forumdisplay.php?17-PC-Mods

        Už se tam dělaj i takové psycho mody jako George Romero Mod kdy na tebe útočí třeba vlna desítek zombies :-) Jinak na to vyšli i nějaké nástroje kde si hru můžeš více nastavit dle vlastních možností : http://forums.undeadlabs.com/showthread.php?36906-SOD-%28DIY-Mods%29-all-in-one-thread

        Každopádně já hry kůli grafice nehraji ale spíše kůli zábavnosti a i přes fakt že je hra hodně "rutinérská" tedy opakující se tak prakticky nikdy nemusíš v té hře skončit navíc k tomu infinite gameplay má právě dopomoci chystané DLC Breakdown.

        Rovněž sem za hru pustil peníze na steamu a už vyhlížím DLC ( i za to poputuje chlapcům z Undead Labs peníze) hra je to opravdu zajímavá. Ovládání na klávesnici a myši mi teda problém nedělalo (začal jsem hrát až s finální verzi aktuálně s verzí 1.1)
        • By k teto hre bodla podpora Steam Workshop!
  • A dyt PC verze je nehratelna ne co sem cetl, ovladani a tak, klavesnice mys
    • Nehratelný to bylo akorát na klávesnici/myši, teda pokud nejsi na sado maso a podobný čuňačinky. Teď už je to pohodička. Vývojáři patchujou jako vzteklí.
    • PC verze mi na mém starém pc C2Q6600/GTX650Ti/4GB-RAM ve středních detailech a 1920x1200 běhá jako víno a neustále se drží 45-60FPS mám zaplou VS...Osobně jsem velice spokojen. Za dva dny co jsem tu hru měl jsem nahrál 12 hodin...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit