Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediná hra ve ktere se da zaslechnout Hawkingova milenka :D
  • Díky Portalu si nikdo nemůže stěžovat na neoriginalitu současných her. Je takových málo, ale jsou. Oslava level-desingu...
  • Boží , koupě jasná *2* kdo by si chtěl zahrát online tak na steamu se jmenuju Zdepa(CZ) *1*
  • Proxy
    Mám velkou chuť si tu hru koupit už jenom kvůli té reklamy :D Opravdu mooc povedené.
  • Portal 2 vypadá báječně... grafiak skvělá,hudba... bude to skvělá logická hra
  • Urug
    jůůů
  • Vynikající, nápaditá a vtipná reklama!
  • Video parádní,já věřím že mě ta hra vydrží tak 15 hodin,hry od Valve si vždycky vychutnávám :-)
  • Nevíte jak má být dvojka dlouhá?
    • Jakožto analitik soudím že Portal 2 bude mít něco o kolo 3-8 hodin hrací dobu *4*
      • No jo. Pan je anal-I-tik. Tak to potom jo. :)
        • Nezáviď :D
    • Asi jako jedička... 3/4 hry tutoriál a pak nějaká omáčka kolem. \minecraft je zábavnější
      • Tim, ze jednicka byla jen takovy technologicky pokus se ospravedlnila hraci doba okolo 2 hod... portal 2 je plnohodnotna hra, tudiz hraci doba singlu bude okolo tech 8 hod + tipuju, ze jeste tak 4 natahne Co-op
      • Minecraft je také skvělá hříčka, ovšem něco úplně jiného... Portal byl originální (v mezích možností) a hlavně podmanivý mix akční FPS a logické hry- i ten lehký příběh co měl Vás (mě tedy ano) zaujal a s radostí jsem hledal náznaky Half-Life světa. Obě hry jsou špička, ale každá jinak.
    • Doufejme že nekonečná *1*
  • ono to bude kvuli coopu mnohem delší protože bude obsahovat jiné urovně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit