Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrál sem první díl a docela to šlo, i když tam byly nějaký nedotaženosti co se týče mechaniky...
    • MrSanta
      Co ti na té mechanice příjde nedodělané? Mě to naopak přijde téměř skvělé. Svoboda ve vývoji postavy je velká a dají se vytvořit různé funkční buildy.
  • když sem zmercil tento clanek-srdce me zaplesalo/kvalitního RPG je jako šafránu/,,,když sem ten clanek rozlik a spustil video prislo zděšeni,,,,další 1pixelova grafika!!!a ja se ptam proc to porad vatahujou tydle stary vykopávky copak by tomudle neslušela lepsi grafika??,,,na co si pak clovek porizuje herni sestavy za 10ti tisice když pak vychazej takovyhle pi.c.o.v.i.n.y!!!!

    uz někdo udelejte poradny RPG s ultra grafikou na kterou se bude dat divat a ne tyhle nostalgicky blitky!!!

    ano dejte me stopadesat tisíc minusu ale oci s toho budou bolet vas *1*
    • čoveče je to docela sranda. stačí říct.. chceme kvalitní zábavu, zabalenou do pěknýho kabátu (pro ty z vás co nikdy nezažily Atari, Sincleira bo Didaktika Maťo) a seš hnedka za komerčního exota. Jenže já si v dětství užil dost pixeliád pánové. Ultimy všechny, Defender of The Crown atd.. Nikdo se tu nebaví o pixelshaderu stýpadesátý generace. Ale tohle je jak návrat ke škodě MB. Krásná, ale vítr ve vlasech z toho nebude.
      • MrSanta
        Ten jeho příspěvek by možná měl nějaký smysl. To by ho ale neměl psát jako dem3nt a ke článku, který se týká indie hry, na které dělá pár lidí.
        • Hmm to asi. jo. Zrovna teď přemejšlim, že mi taky krapet uchází podstata. Musim se na tuhle "problematiku" dívat z jinýho směru. Že někdo zažil prakompy a někdo ne v tom nehraje prim.
    • Kinet1c
      nahodou tato grafika oproti avadonu je bozska
    • Me by zajimalo, jestli Ti nekdy dojde, ze promakane RPG neni pro masy a tudiz na tu vyblejskanou grafiku neni dostatek hracu, kteri by ji zaplatili. A i v zaklinaci je cela rada kompromisu, bez kterzych by moderni hraci hru proste nebrali.
  • peknky skoda ze Book 1 nejde stahnout demo.. to to jaksi nevyzkousim.. no maji smulu kdyz jim nefunguji odkazy to je pomerne zaklad...
  • Tushan
    kurna to abych se hecnul a skusil dohrat jedničku a zacal dvojku *1*
    • Kinet1c
      jj zacni oplati sa, obe diely su skvele
    • To neurves
  • Janun
    Surp hra. Vždycky sem doufal že vyjde sp hra podobná UO.
  • MrSanta
    No vida. Sice jsem doufal, že to vyjde na vánoce, ale čekání do února se dá vydržet.
    Aspoň mají kluci v Levelu možnost přibalit první dva díly do lednového čísla *3*
  • Kdybych tenkrát věděl, že se RPG nedostane přez Ultimu tak sem si nechal svoji P133.
  • Takže vánoce budou až po vánocích :) Těším se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit