Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Noo... s tím orkem a urgalem jsem to trochu přehnal jsou asi o půl metru menší
  • dívejte se až na ten 2. ten první byl špatný. :-D
  • Pardon tam ne tady :
    http://www.ulozto.cz/xx5nfJX/prehled-fantasy-postav-rar
  • http://www.ulozto.cz/xhTvts8/prehled-fantasy-narodu-postav-rar
    Tak sem si to rozdělil já.:-D
  • A jak vypadá trpaslík,elf-temný,lesní,noční,vznešený a (ve Skyrimu byl i sněžný) každý ví.
  • Gnom je to samé co Hobit jsou podobni lidem,jsou malého vzrůstu,od trpaslíků se odlišují subtilnější tělesnou stavbou.Často stojí na straně "dobra" či bývají neutrální.Jsou technicky nadaní,jako alchymmisti a vynálezci atd.. a oprava k minulemu prispevku orc je trochu větší než skřet asi jak člověk.Orcové (žijí v horách)jsou asi spíše mnší druh trolů.Goblin je potom asi podobný skřetovi (malý a zelený,špičatý nos)akorat žije ne povrchu.A Skřeti a Goblini jsou vysocí asi metr.
  • Skřet a Orc je podle mě to samé (jsou menšího vzrůstu)akorát Orcové žijou v horách a Skřeti pod zemí. Trol nebo Zlobr (to je to samé) je velká zelená obluda.Ogr je potom :
    http://wowfan.tiscali.cz/clanky/ogre/1/
  • protoze ork neni obr, tyhle vypadaji spis jako obri. no a skyrim je jiny svet. ale jinak to vypada mooc hezky... *5*
  • Taky by mě zajímalo, profil hráče, který hraje za terroristy v Counter Strike.
  • Konečně pořádnej Orc. Na hru se těšim už dost dlouho a nemužu se dočkat až to vyjde.
  • jo, taky proto je mam v zavorce, goblin=skret

    no ale jinak anglicky tu asi nikdo neumi, kdyz podle tolkiena je to lozeny, ork je vlastne ogre (zlobr) a porad tu melou neco o malych zelenych muziccich (orcich) *5*
  • BOB: to už je spíš ale Hulk hele W3 to vystihl s orkama přesně *15*
  • Přesně jak to říká Hairy_Ass .. orc - skřet, ogre - zlobr, goblin se označováním ustálil jako skřepaslík.. jednak ve formě, že byl prostě menší odrůdou skřeta... ale tento český překlad se vztahoval v začátku DD tuším na gnolla. Gnoll byl v začátku DD kříženec mezi gnómem a trollem (proto gno+oll).. takže první forma neměla nic se vzhledem hieny v kožešině, to přišlo až později.
    Jen si říkám, jaká to byla fajn léta když jsem Tolkiena četl (mnoho let před filmy) nebo když jsme hráli DD apod. .. a všechno nechávali na naší fantazii.. dnes nám všechno servírují a je to škoda.
  • Mě zas naopak přijde ohrané být pořád kladná postava. Tím jsem přesycen z většiny her. Jestli mohu konkretizovat tak třeba, když byl první WOW, tak jsem hrával za Orky protože jsem měl nejradši postavu Thralla a jeho příběh. Pokud mne tohle činí primitivem a malým děckem, pak máš zajimavé uvažování. (jo řek si že jsou výjimky, ale řek si to jako by to byla rarita)
  • Jsi nikdy nehrál žádný MMO? Proč si myslíš, že je vždycky na straně nemrtváků, krvavých elfů a skřetů vždycky daleko víc hráčů? Nebo naposledy v SWTORu.. Sithové, Assasini, Lovci odměň? Většinou děti co chtějí hrát za ty "zlý a špatný". Ale abych nekřivdil, vždycky se tam najde nějaký hráč, který způsobí tu skoro magickou chviličku, když se potkají dva nabušení charakteři z protilehlých stran.. strnete, obsadíte všechny zkratková tlačítka.. a místo epické bitvy na vás jen zamává nebo zasalutuje.. a vy mu prokážete stejnou úctu a respekt. Na obou stranách se zformují velmi silné skupiny, jen na těch "špatných" bývá víc hráčů a tím více i odpadu nepoužitelného ve WZ a BG.
  • Hej neříkej. :-D Diky za info ja bych si toho nevšimnul. Jen reaguji na komentář kede byli orkové z WH opěvovaní a mě se prostě tak moc nelíbily. A nevidím důvod proč bych je nemohl srovnávat, když tu bylo řečeno že Bliz. vykrad Warhammer. Ano to udělali ale orky prostě udělali lépe, teda aspoň mě sympatyčtější.
  • Goblini i skřeti, technicky vzato. Goblini byli ti v podzemí Morie a skřeti ti nahoře. Podle hry určitě. *15*
  • Hairy_Ass
    V PP to byly výlučně skřeti. Měli nejrůznější podoby od těch nejmenších, kterým bychom dnes říkali "goblini" až po mohutné skurut-hai, ale i ti byly max. velcí jako člověk, o žádné 3 metrové bestie nešlo. Všechny slovníky překládají orc jako skřet. Orgry čeština snad ani nezná, maximálně přeneseně z Dungeons & Dragons. Většinou se překládají právě jako zlobři.
  • preco nie? precitaj si Pratchetta i zavazadlo sa ti bude pozdavat ako spravny hrdina
  • game of thrones rpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit