Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K Morrowindu by mi stačila pouze jedna jediná věc, za kterou mě skalní fanoušci nejspíš napíchnou na grill. Tou věcí je částečný quest helper (opakuji, částečný). Co si pod tím představuji? Někdo mi zadá quest a na mapě se mi zobrazí přibližný rádius oblasti, kde jej mám plnit. Jasně, je to úlitba mé zdechlosti, ale asi bych dneska to bloudění asi vzdal. Můj orientační smysl je chabý i v reálném životě, natož tak ve hře. Nepotřebuji žádné šipky, jako v případě mladších bratříčků. Nějaké zjednodušení, třeba v takové podobě, jak jsem navrhl, bych docela uvítal.
    • species
      Hlasuji pro napichnuti na grill. Pro me je nutnost poslouchat co ti NPC rika, cist v journalu a pak to oblast hledat jedna z nejlepsich casti hry.
      • Už chystám rožeň. Mám to nabrousit, nebo to bude mít s bonusem a půjde rovnou na tupej *1*.
        To hledání na té hře bylo naprosto skvělé. Někdy to mohl být okak (cestu do jedné ashlanderské osady jsem hledal snad dvě hodiny), ale na druhou stranu když se po delším bloumání krajinou konečně člověk dostal na nějaké zapeklité místo, tak to byl nádhernej pocit.
        Důležité bylo pořádně číst journal a prokecnout NPC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit