Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Drasťa:
    mrkni se na poslední videoupdate na souboje, na obrazovce problikávají tlačítka s textem
    LB: perfect block
    RT: combo
    RT: riposte

    jiný videa kvůli tobě zkoumat nebudu, ale bylo to i jinde. ještě je tedy možnost, že to nepopisuje to, co máš zmáčknout, ale je to spíš info k vývoji. o tom ale spíš pochybuju, to by si vypisovali někam do konzole

    jen tedy kdybys to nevěděl, tak LB a RT jsou tlačítka na gamepadu...
    ten pohyb, co Vávra popisoval, na těch QTE prostě stojí. máš volný pohyb, máš různé kombinace, kam udeřit, ale souboj víceméně bude probíhat tak, že musíš v určitý moment zmáčknout konkrétní věc, jinak se se zlou potážeš...
  • Ja uz to vidim! Ty trollujes... smarja ze me to nenapadlo hned. Jako bych nic nenapsal :D
  • Ja nepamatuju ze by se to v nejakym videu normalne zobrazovalo "Zmacni X" a po zmacknuti X by se odehrala animace pri ktere by ses jenom koukal jak nekoho popravujes ale treba se pletu. Vzhledem k tomu ze souboje tam maji byt na principu nejaky fyziky tak pochybuju ze by se tam neco takovy vyskytlo.
  • trpíte trollofobií
  • ucho
    Drasťa: no v nějakým videu se tam něco zobrazovalo... takže podle tebe to není QTE? ok :D
  • lol už to mám, chtělo to používát jenom triky lol takova banalita
  • hele čus, kdo to tady hraje na PC prosím o radu, na Youtube jsem si naše gameplay z mise "part 16" kde hraje v mini "ringu" nebo mini "coloseu" před tím šefem, jenomže v gameplay-i vidím uplně jinou misi, tam zabije 3-4 bojovniky a uloží se hra a příjde silnější soupeř, a mě na PC naskakují dokola gladiatoři z hlediska, v gameplay to tam ma za necelé 4minuty hotové, ja to hraju asi 20minut to samé dokola, pořad prostě tí gladiatoři naskakují, všechny zabiju to jo ale nic vic prostě to je to same dokola, co s tím je? co tam mam jako dělat ?? *13* *13* už od včera mi to tak jde a ja tomu vubec nechapu...
  • Když tě to tak bavilo, koupil sis tu hru? *3*
  • Princimp QTE je to kdyz se ti na obrazovce objevi "zmackni X" a pokud ho zmacknes pozde nebo ho nezmacknes tak smolik. V Kingdome Come to tak alespon doufam nebude a muzes zmacknout co chces a podle toho bude tvoje postava reagovat. Rict ze je to "v podstate princip QTE" mi prijde trochu uhozeny.
  • hry MAJÍ BÝT??? jsou hry jsou různé někdy takové jindy makové (co je třeba herního na kvalitním simulátoru?) hry mají být především ZÁBAVNÉ prostě pro někoho je zábava ovládat letadlo v domácím kokpitu pro jiného dvěma tlačíky v akční hře Hlavní je ať je hra zábavná a né hloupá jedno jakým způsobem! *3*
  • ucho
    jo. pokud vím, tak na tom vlastně stojí ten soubojovej systém. už to bylo vidět i na některých videích. když je potřeba reagovat, zpomaluje se čas, aby hráč stihl provést výpad správným směrem. to je v podstatě princip QTE... jinak o tom zpomalování času mluvil i Vávra...
  • michaliuz18
    je rozdiel rubacka v style dmc, darksiders, castlevania , god of war jednym slovom hack&slash, a rubacka s pribehom , charaktermi postav, z pribehom , sice v dragon age skoro stale bojujes no nepatri to k hack&slash hram. Tam by som zaradil prave ryse , do obycajnej rubacky. Ale zase dragon age a tituly tomu podobne by som prirovnal skor k zaklinacovi, mass effecte, a tak.
    Nehadzal to do jedneho vreca.
  • tomocz
    Tohle by Horacio nikdy neřekl!
  • Beru cokoli, co se alespoň trochu podobá X-Blades / Blades of Time, Darksiders, War in the North. Škoda jen, že délka hry je takový podprůměr.
  • Možná do pětistovky bych to bral, "rubaček" na PC není nikdy dost. Škoda jen chybějícího coopu a té tragické herní doby, počkám na slevu.
  • Pokud by obě hry byly stejného žánru, tvému "lol" bych se nedivil, takhle se tu ale jen ztrapňuješ. *3*
  • KIMCID
    troll *7*
  • Kingdome Come ma zpomalovaci QTE? Vazne?
  • ucho
    tak to jsem zvědav, jak lidi přijmou Kingdom Come, které mají v soubojích taky zpomalovací QTE... ale tam souboje nebudou tak časté.
  • je to povrchní blbost. Sice jsem to nehrál ale dle videí by to déle jak 10 minut nedokázalo udržet mou pozornost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit