Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To znamená, že až vyjde článek s ofic. HW nároky, tak bude další *vyčerpávající diskuze jako včera? *14*

    *vyčerpávající = nudná
    • Mato1987
      lol, no pre teba to bolo možno nudné no ja som sa rehotal čím ďalej tým viac ako som čítal tie jednotlivé odborné tlachanice :D
      • No já nevím, ale když se u čtení nějaké diskuze nudím tak, že bych si to raději skočil z okna (a to to mám jen tak 3 metry vysoko), tak je asi něco špatně. Něco.
        • Jack1947
          Ty mi pripadas, jako docela velkej brucoun... posledni dobou *7* .
        • Mato1987
          Ok teda.
  • Lukyz
    To už je mnohem lepší *14*
  • Mé modlitby byly vyslechnuty.
    • Mortuus
      Škoda, že to samé nemohou říct děti v Africe co dneska umřely hlady.
      • Tento komentář už je trochu mimo mísu.
        • Mortuus
          Co s tím internetem poslední dobou je. Jakoby by nikdo nedokázal ocenit černý humor. :-D
        • Právě, že není. Hladovějící africké děti se objevují i v následujících hrách jako třeba Beyond: 2S nebo MGS V, takže je to vlastně k tématu (her).

          Dává to smysl, ne?
          • Mato1987
            lol, Claude, kvapka ti na karbid?
            • Mato1987
              no viem, že niečo podobné spravili v max payne 3, kde si si mohol odomknúť postavy známe z predošlích max payne hier a jedna vyzerala viac než srandovne, jednalo sa o Advanced Max postavu, ktorá vyzerala ako lego postavička, hlavne keď si pozeral cutscény tak to bolo srandovné :D a ešte viem, že v multiplayeri si mohol hrať za monu sax a vinnieho a tiež to bola sranda, keď aj hlášky mali rovnaké :D
              Oh a dobrú chuť prajem, ja sa idem tiež nažrať, asi si dám nejakú kvalitnú pizzu
            • Ne, nekoupil, ale i tak mě zajímá, jak to bude vypadat. Navíc to stopro bude později dostupný pro všechny, za nějaký ten penízek.

              A teď mne omluv, jdu si naplnit břicho dobrotami.
            • Mato1987
              lol, kúpil si si taktiež zberateľskú edíciu GTA V ? :)
            • Tak to moje taky. Byla to vyloženě první hra, kde jsem si zabíjení virtuálních panáčků užíval s maximální radostí. Jsem zvědavej, jak bude vypadat Claude Outfit v GTA V Online. :o
            • Mato1987
              tak GTA III bola hra mého mládí, si ešte pamätám ako som prečítal jeden preview článok v leveli či scóre časopise asi 50 krát :D
            • Ani ne, zatím jsem v poho. Sice jsem si vzal až moc toho koňskýho sedativa (a přitom to na mě nemá žádnej spící účinek), ale jinak budu all-right.

              Jinak je hezké, že víš o koho se z mé ikonky jedná. Navíc i s jménem, hm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit