Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne, tolik map tam nebude.. možná se seasson passem :D
  • je škoda že hra potřebuje 2GB grafické paměti Ram.
  • No, jestli nekdy vyjde nejaky update kde budou bitvy alespon 32v32 tak to mozna i koupim. Jediny k cemu me zatim beta novych Battlefrontu privedla je, ze jsem zas zacal hrat ty stare *1*
  • Jack1947
    Méně hráčů na mapě začne být moderní vždyt to bude jak u MOBA her kdy se hraje maximálně 5v5 tak proč ne i u FPS i když styl BF, více hráčů je beztak spíše ke kopení a větší mapy jim jdou ruku v ruce... méně je prostě někdy více viz RS a taky je to poádně adrenalínová, slátanina která dala takovou pedru do kulí R6 sérii že nevím jestli se z toho vůbec kdy vzpamatuje.

    Na druhou stranu by to mohlo být na +- 20 hodin zábava, - ty DLC pak přestane být hra aktuální a jste v píč*.
  • Jack1947
    Systém karet he? Titanfall? tedy dneska se krade kde se dá.
  • takze battlefront nebude jako batlefield kde ma jedna mapa mody rush a ctf a jine ? tady bude mit jedna mapa jen jeden mod dalsi mapa zase jinej.
  • To ne, no... Dneska už je to i kouzlo za 120 *3*
  • wenceslaus
    Obojí. WASD + myš (zkoušel jsem 30% ale pak jsem to zas vrátil na těch 20) Jsem na to zvyklý z WT a myslím, že to tu taky funguje. I když nechápu tu nutnost myš vracet, proč prostě stíhačka nezatáčí dál v tom směru?

    Kupovat ale asi nebudu, alespoň ne zatím. Do WT brzy vyjdou britský tanky a já určitě budu chtít nějaký prémium.

    PS: Mg42 používám taky, granát a sniperku střídám - pořád je to dobrá zbraň na věže, štíty a AT.
  • Morraw
    Jak už psal wenceslaus. Dobrá atmosféra a grafika, herně průměr. Systém karet je špatný a doufám, že na základě toho dotazníku ve hře to odstraní a s trochou štěstí i odloží. K tomu nové mody, všechno 6vs6 ??? Naopak měli oznámit nějaký 30vs30. A nakonec season pass pro bohaté.
    Těšil jsem se, ale celkově mě více věcí odrazuje. Až bude Premium za +- 1000,- tak o tom začnu uvažovat. Většina posledních her od EA mě stejně zklamala.
  • Bety jsou užasné v tom že mnoha lidem otevřou oči a ušetří je od spláchnutí 60€ do hajzlu. Třeba za tu do BF4 sem DICE dodnes vděčný.
  • wenceslaus
    Na PC. Vím, že se vynuluje jen hrdina či vozidlon ale ten Orbital sSrike jsem dostal asi tak dvakrát (!), což mi přijde taky dost divný. Mám pocit, že termální detonátor mu taky dost ubere - těžko se to určuje, když do něho střílejí všichni. Y-wing jsem sestřelil jednou a ještě omylem, když jsem se se stíhačkami učil a když odlítal. Od tý doby se mi to už nepovedlo.
  • Beta je celkem príma až na pár nedomyšleností a sem tam nějaký ten bug. Avšak za tu cenu si radši počkám, až bude někde sleva ( třeba vánoční... )
  • Pokud jste fanda Star Wars a chcete jednoduchou střílečku s atmosférou filmových bitev, bude vás to bavit. Pokud jste fanda starých Battlefrontů a očekáváte kvalitní online akci, budete dost zklamáni.
  • wenceslaus
    Mělo, to rozhodně. Jen to nebylo takový to kouzlo za 59 € :-)
  • Open bety jsou užasné v tom, že zdarma dovolí hru vyzkoušet i prudičům a zvědavcům, kteří si pak samotnou hru nikdy nekoupí a nekazí tak potom zážitek ostatním, kterým se hra líbí.
  • Hero Hunt musí být určitě pecka. Zní to podobně jako Wanted v Call of Juarez a to mě vždycky šíleně bavilo.
    CTF bych řekl, že trošku pokazili tím, že nemusí být přítomen balíček týmu v základně. Pravda, že v Team Fortress 2 se to tak taky hraje a je to docela sranda.
    Droid Run zní taky moc dobře. Hlavně fakt, že se droidi pohybují a tak (doufám) nebude docházet k repeticí HQ postů jako tomu bylo např. Call of Duty.
  • Souhlasím s tím, že měli vybrat jinou mapu a nebo alespoň pro Walker Assault mít připravené nějaké vybalancované hráčské buildy na vyšších levelech, protože takhle to mohlo určitě spoustu hráčů znechutit.
    Já se bavil i tak, ale cítil jsem při hraní za rebely jistý pocit zoufalství :D .. i když i to možná mělo své kouzlo.
  • 110eur asi upadly na hlavičku
    *16*
  • wenceslaus
    Jo, když člověk vidí ten rozloženej kulomet v ďolíku, náhodný exploze termálních detonátorů a bloudící rakety bez cíle - jen proto, že původní majitel uviděl stíhačkový token, tak je to úsměvný. A trochu fail game designu.
  • no call of duty stojí úplne rovnako

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit