Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Už jen pominu-li veškeré herní nedostatky, tak za memory leaky popisované v článku by měli jejich programátoři pěkně dostat za uši. V dnešní době Valgrindu a jeho Windows alternativ si něco takového přeci žádné (i neherní) studio nemůže dovolit. To je facka uživateli.
    • až na Skyrim *1*
  • Tady snad není ani o čem diskutovat. Hack 'n' slash / akční RPG bez lootu? Konec diskuze.
    • Obyčejný hate, nic jiného, není to vůbec špatný no tak co, není tam loot a co jako? 90 % her taky není a v těch kterých je z 90 % vždycky stál a stojí za smradlavou stolici. Já jsem spokojenej dostal jsem parádní hru, která vybočuje z trapných stereotypů.
      • Prosím vyjmenovat několik her z tohoto žánru, které opradu stojí za to a kde není loot. A vysvětlit, čím že to hra vybočuje z trapných stereotypů. Tím, že tam není zmiňovaný loot? *1* Už ti chybělo jen napsat, že Dungeon Siege 3 je nelejpší hack & slash RGP pod sluncem. *3*
  • Nevím zda hraju DS3 nebo Sacred 3 :) Oboje nemá nic společnýho s původní hrou. Jenom název.
  • Tenkrát z gothicu to bylo myšleno, že jowood. Chtěl vytřískat. Akorát ta arcania zas takovej propadák nebyla, kdežto tohle...
  • deathfish
    Dalo se to očekávat, trailery a ukázky ze hry nebyly nic moc. Všude barvičky a hopsající postavičky. Ne, o prosekávání se hordami nepřátel, abych nakonec zapíchl final bosse, jen o tom to už dneska není.

    Je to škoda, ale co naděláme. Některé hry upadnou a jiné zase povstanou *12*
  • Škoda že to zas tak dopadlo, jedničku jsem měl celkem rád..
  • slavek.skara
    Musím řící že totální zklamání na steamu dokonce žádají peníze zpět lidi :( Je strašná škoda jak dopadl tenhle svět.
  • Strašné, těšil jsem se na pokračování RPG (S2), u kterého jsem proseděl desítky hodin. Když jsem zapl S3, zděšení a hnus.

    Po pěti minutách papa *10*
  • Diablo forever!
  • Jack1947
    Hmm není to RPG a je to hacnkslash což je pro mne + + nemám co hrát takže nová hra, mlátička ač vyšlo (Ultra street fighter) Jdu do toho! O to víc když to má krásných 4/10... *5* To bude pecka. *4*
    • Uzij si to kocourku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit