Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potrebuju poradit dlouho jsem tu hru nehrál ted marodim a zapomel jsem Jak použiju teleknizi a jak to zmenim
  • Saints row The third proti Saints row IV
    Saints row The third:
    Atmosféra,Sídla,Jste Gangster
    Saints row IV:
    Usilujete o peníze, čímž si zahrajete víc než si nakoupíte všechny vylepšení zbraní a postavy,Dokonalejší vylepšení zbraní,Dokonalejší úprava postavy (Větší množství stylů vlasů,více oblečení,atp..)
    Vítěznou bych dal Saints row the third jelikož mě Saints row IV zklamala tím že jste prezident a to úplně mění Saints row protože hráč chce být gangster ne hlava státu/země a taky mě zklamaly ty superschopnosti a to také poškozuje tuhle herní sérii.
    Jen doufám že Saints row V až výjde bude něco ve stylu The third a vrátíte se na zem
  • Souhlas,pro to hraju jen onlinovky,MMORPG,protoze hry jsou za posledni roky jsou hroznej odpad,a to myslim obecne,uz me absolutne nic nebavi,a kdyz uz neco takto vyzkousim vetsinou to leti hned z disku...... *11*
  • S tehle hry udelaly takovou s"acku uplnej odpad.*7*
  • Parádní oddechovka, na kterou jsem se po trojce těšila víc, jak děcko na Vánoce. A nezklamala. Určitě nejsem objektivní, ale prostě nemám co vytknout.
  • Bude čeština, nevíte někdo? :)
  • Dohráno jen ze 44% a uz mám nahráno 20 hodin. Tato hra me chytla jako zadna jina a nelituju tech utracenejch penez na steamu.
    • Souhlasím dohráno a naprostá spokojenost.
  • takových her chci pět do roka :D absolutně nelituji těch necelých 800 co jsem za to dal!!
  • Fanúšikovia Série saints row, práve pre Vás sme spustili facebookovu komunitu venujúcu sa hlavne serii SR, ale aj mnohým iným novinkám zo sveta hier. Pridaj sa k nám a buď prvý kto vie o novinkách najlepšej hry na zemi :) Facebook.com/saintsrowsk
  • Nelituji ani koruny, hra mi předvádí přesně to, co jsem od ní očekával. Kde Saints Row The Third šílenou jízdou končilo, tam přesně čtvrtý díl navazuje ještě šílenější akcí. Oba tyto díly musím doporučit každému pařanovi, co miluje akci a parodii (a dubstep... *1* ). Neskutečná zábava!!
    • Přesně. Zábava a akce i opačně, jak chcete. Např. disciplína Způsobte si co největší zranění za krátký čas skákáním pod auta! Šílené, já vím, ale neskutečně zábavné *1*

      Věta v recenzi "Speciální schopnosti vaší postavy coby hlavní tahák čtvrtého dílu nepůsobí zrovna nejpřirozeněji a z jistého úhlu pohledu hře dokonce ubližují." mně moc nesedí. Naopak si myslím, že jsou tím pravým kořením hry. Jejich upgrady jsou opravdu znatelné a souboje s podobně vybavenými nepřáteli zábavné. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit