Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Jako asi to nebude tragický, ale prostě muj názor je, že nejlíp by to sedlo Gerardovi Butlerovi. Vypadá uplně stejně, jak v ksichtu, tak postavou.. A herec je to výbornej.
  • Magister_Peditum
    Hardy je jeden z mála dnešních herců, kterýmu bych i roli nějakýho drsnýho supertajnýho vojáka věřil.
  • Po Batmanovi a Warrior musi zhodit teda tak 20 kg svalu :) Sam Fischer nikdy nebyl hromotluk preci ale rychly,tichy vojak
    • Tak Fisher byl trochu namakenaj. Podle infa má snad přes 90Kg (93-95kg myslim). Takže korba to trochu je. Nebo spíš trochu i musí,když může vyset na římse třeba 10minut :D . Jako Toma Hardyho mám rád, ale uvidíme zda mu ta role sedne. Možná,že dokonce ano, ale stejně už to pro mě nebude Sam Fisher. Ať už ve hře nebo ve filmu a to jen proto,že nebude mít nikdy víc hlas Michaela Ironsida
      • Vrook
        Tak tak.. Ironsidův hlas tvořil minimálně polovinu jeho charakteru. *3*
    • montatatana
      Bejvavalo, uz v Double Agentovi vypadal v tricku jako Arnie, ale kdyz si navlik uniformu, tak zmenili model a zas byl normalni :)
  • x_ander
    Hardyho mám rád, je to skvělý herec. A pokud odhlídnu od faktu, že Fisherovi moc podobný není, tak by z toho mohl být skvělý špionážní biják. Každopádně doufám v nějakou menší roli pro Michaela Ironsidea, byla by to fajn pocta hře (klidně si ho dokážu představit jako hlavního záporáka)...
    • TheFeardemon
      Jo,taky jsem rád že tam bude zrovna Hardy.A to s tou podobou,podívej se na Splinter Cell Blacklist.To už taky není "ten" sam,kterého jsme na monitorech a obrazovkách vídávali...Na film se těším a doufám,že nás přátelé z redakce budou o něm dál informovat i když to není přímo hra,ale se hrou rozhodně souvisí...
      • x_ander
        Jasně, tak podobu asi nemá cenu řešit, podobného herce (navíc takového kalibru) by stejně nenašli. Jediný známý herec, který se Fisherovi trochu podobá je Clooney, ale ten už má své roky no... Hardy je tak skvělá volba...
    • x_ander
      A do role Lamberta bych rád Dona Jordana, který ho ve hře daboval a podoba taky není úplně marná.. http://www.imdb.com/name/nm0429916/
  • Mě Fischer vždycky připomínal ksichtem George Clooneyho, ale to by asi nebylo to pravý
  • Nehrál taky Shinzona ve Star Trek Nemesis?
    • Správně!
      • Viktor_H
        Tehdá byl ještě smrkáč.
    • Magister_Peditum
      Jj.
  • Přišel Hitman , poté Max Payne, nebo opačně už nevím. Co mě docela mrzelo u jednotlivých filmů, bylo nedodržení pravidel, které dělaly tyto hry zajímavé. Oblíbil jsem si je z důvodu toho, že jedna hra přinesla bullet time se zajímavým příběhem ,ta druhá originalitu a nápad, jak např. někoho odstranit a hlavně zůstat pokud možno v anonymitě. Ta atmosféra kolem dělalo taky svoje a hlavně Jesper Kyd, pro mě bůh.... Musel jsem si vždy dávat pozor, abych neudělal nějakou blbost, protože se s Váma hra nes.ala. Člověk se do hry přímo vžil. Ať už to byla chladnokrevná 47ička, či Max, se kterým se taky nikdo nes.all a s Váma už vůbec ne. Člověk si hru užíval, protože chtěl co nejlépe uspět aby jeho oblíbená postava co nejdříve neumřela.Vše dávalo smysl. Hitman byl chladnokrevný, zabijel bez mrknutí oka, ale ta hra prostě bavila, nejspíš to bylo dané obtížností, kdy člověk musel překonat opravdu zapeklité mise. Max Payne bylo něco, co tu nikdy před tím nebylo. A ta atmosféra úzkosti a chladu byla na každém kroku, nezapomenutelný byl hlavně New York ve sněhové pokrývce.Naprosto jsem si tyto hry max. užil a bavil mě jejich styl. Proto nebyl důvod netěšit se na film Max Payne a na Hitmana.Očékaval jsem něco opravdu dobrého, jenže to co z toho vylezlo bylo něco, co jsem vidět nechtěl, ale bohužel jako fanoušek, jsem si to nemohl nechat ujít, mohl :-/ . Hitman byl cucák, kterého by zpacifikovala i babička o hůlce, a hlavně z něj nešel žádný strach , nic. A to byl kámen úrazu. Max Payne, říkal jsem si hm, to by se mohlo povést .Velký h.vno. Mark je herec, ale tady neměl co dělat. Prostě se tam nehodil. i kdyby mu umřel někdo další, tak mně to bylo jedno. Odnesl jsem si z těchto filmů pocit, že si nic nepamatuju. Vlastně ano ! Hitmana v televizi. A u Maxe , Sucra s křídly.Takže ať to bude Sam Fisher ve Splinter Cell, Tom Hardy je velmi dobrá volba, ale jestli to bude dobrý film, nezáleží pouze na něm, ale je to zase velké plus, což předešlé filmy vůbec neměly a proto mu fandím. Kdo viděl Warriora určitě nepochybuje. A pokud se to zase po.ere ,tak ať půjdou všechny filmy (podle her) do kytek.
  • h0p3
    Splinter Cell ano, Hardy rozhodně palec hore. A jsem zvědavej v jaký etapě Samova života se to bude odehrávat. Jelikož narážek ze strany Grim jakej je Sam už dědek, nebylo zrovna málo. *1*
  • Black_Hand
    kdyz ne clooney tak on :).
  • dobra volba, jen doufam ze to nebude dalsi brak na herni tema : ) to bych Tomovi opravdu nepral ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit