Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle jsem se tehdy tak těšil a přitom jsem na to už zapomněl. Holt vývoj se jim "trochu" prodloužil. Momentálně mám rozehraný Alien Isolation a ještě mě čeká SOMA, ale až tohle vyjde, tak bych se k tomu taky rád dostal. Vypadá to dobře.

    Kruci, jsem zapomněl, že bude vycházet i Outlast 2, i přestože tématicky se to liší, avšak stále jde o horor a těch opravdu dobrých zas tak není.

    Přemýšlím i nad Layers of Fear ... doporučil by někdo?
    • Jack1947
      Jedině pokud máš rád neinteraktivní filmy a chodičky kde nemáš šanci nic ovlivnit ( občas děláš nějaký triviální puzlík)
  • Moc se těším kvalitních scifi hororů je jak šafránu.
  • DeDy
    Více takových her jako je Alien: Isolation.
  • Jack1947
    Nevím jak vy ale v té záplavě podobných scifi her jsem už na tohleto dávno zapoměl, a ono to i z trailu vypadá né moc vábně. Vlastně už tu bylo pár scifi horor pokusů předtím...nebyli nic moc.
    • Jacku, co to plácáš? vždycky ti dávám z principu plusy, protože tvoje výroky v tý žumpě rádoby objektivního a nudnýho balastu alespoň vyniknou a číst to je 10x vtipnější, než kydy nějakejch Veckoslavu, Hnisavcu, Bobu, Lukyzu, GGG a jinejch kokotů, co se seberealizujou na dětskejch webovkách, ale teď si mě teda pěkně nasral a dal sem ti mínus!
      • Jack1947
        Že jediné co za něco stálo i když to horor moc nebyl byla SOMA, jinak jsou to pokusy a oničem většinou.
        • v první řadě mi to přijde jako 10x originálnější téma, než 90% současnejch scénářů her. Vždyť 2001 vesmírná odysea, 2010 druhá vesmírná odysea, Symptom pandorum, Apollo 18, Horizont událostí nebo třeba Solaris dává obrovskej prostor pro čerpání. Alien se moc nepovedl, Dead Space je taky všechno možný, jen né sci-fi horor, jak bych si ho subjektivně představoval já......spíš taková kravská , plejstejšnová hopsačka s rádoby hororovou atmosférou
          • Ty jsi asi dobrý játro..,dead space hopsačka? Hrál si to vůbec,vždyť se tam ani neskáče,tak jak můžeš hopsat ty gumičko..
          • Jack1947
            Phantaruk - spíše taková polokopie Somy možná stál za řeč jinak nic - originální možná ale dle traileru taková slabší variace na Aliena nic víc nic mín... i když ono už to pomalu začiná bejt vyčerpaný téma jak iné žánry her ( takže co taky chtít že).
  • uaxpk
    Dobrá zpráva. Myslel jsem si, že to už zrušili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit