Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru som v hral ked bola BETA a zdala sa mi celkom OK a vsak nehral som ju prave preto, ze nemienim mesacne platit za hru. Mozno sa toho chytim, ked uz je teda F2P a vsak to este potrva... Lebo Zaklinac.
  • Wildstaru přeju hodně štěstí! Sám jsem ho sice nikdy nehrál, ale z videí vypadal docela dobře. Zkusil to trochu jinak a to se počítá.. Myslím, že F2P model přinese nějakej dolárek navíc a že se to tvůrcům vyplatí...
    + ten model vypadá velice přátelsky pro neplatiče (rozuměj pro mě, pro socku :D)
  • Jack1947
    Celkem sranda tohle ... holt WOW je jen jedno . Deal with it! *3*
    • myslím, že nikdo se v dnešní době ani nechce WOW podobat, takže asi není s čím se "Dealovat"
      • Jack1947
        Zase jeden co nepochopil, dealovat je s tím že stále Wow si drží prvenství v poplatkách. Ne a ne ho shodit z trůnu.
        • Spíě narážím na to, že ono to s tím WoW není ani tak růžové. Jednak ho drží nahoře herní komunita veteránů a nic jako nový hráči už v podstatě neexistuje. Navíc i přes velký boom, který příjde při každé expanzi je finální počet hráčů za rok menší. WoW už není králem žánru a pokud ano, tak leda pokulhávajícím ke svému konci
        • TO je i tim, ze vsichni jsou na tohle jiz zvykly a neocekavaji nic jineho. U novych MMO si lidi rikaji, ze maji prece jen na vyber, at jim nabidnou neco lepsiho, co se tyce platebniho modelu.

          Ja osobne uz kdyz zacinal WoW jsem tvrdil, ze platit za mesic realnyho casu je blbost a kdyz uz tak se melo platit za mesic casu ve hre. Hlavni problem by byl v pripade, kdy si tam clovek jen tak sedi a vlastne plati.. proto nerikam, ze je to optimalni platebni model.
        • No určitě si drží prvenství v nejdražší MMO na trhu, to je pravda. Ale i tam už začíná být problém.
  • Nečakané :D ... *cough*guildwars2*cough* *3*
  • oin.odin
    zaujímave tvrdenie že ne free 2 play model odrádza hráčov .... pozrime sa na takú zmŕtvychvstalú FF14 ta beží na predplatnom .... a o f2p nikde ani chýru ani slychu ono je to skôr o kvalite a nie o ... čo ja viem čom
    • FF14 ma trochu jinej pribeh, který nemá na hernim poli obdoby a to ze se vyvojari chytili za rypak uznali ze to skurvily a udelali hru tak jak ji chtěli hraci a za co byli ochotni platit a navíc velice silne universum, tam kde WoW a jim podobni hazi klacky pod nohy tam FF14 naopak pomaha a je pristupnejsi, pro me je FF14 aktualne nejlepší themaparkove MMO, ale bohužel uz nemam tolik casu na hrani a platit mesicini poplatky za něco co nevyužiju se mi nechce, az sem jednou konecne prijde asijsky model s moznosti kupovat a platit jen opravdu odehrany cas tak toho rad využiju.
    • Ono by bylo také zajímavé zjištění kolik hráču FF14 je z Evropy, Ameriky a Asie (hlavně Japonska). S tím počtem Evropa/Amerika bych to nevyděl tak sluníčkově.
      • Jack1947
        Kdybych napsal já "Nevyděl" dostal bych takovej kkotel mínusů že by... ste se posraali!
        • Jacku... snaž se víc ;)
  • whiterabbit
    Jop říkal jsem od začátku, že to skončí přechodem na free2play a je to tady :) každopádně jako free2play má hra velký potenciál a spousta lidí se k ní vrátí nebo ji začne hrát :)
  • Sithard
    WS jsem koupil kdyz vysel a vydrzel jsem u toho +- do lvlu 25.. bohuzel me to nijak neoslovilo a tak nejak neverim ze by to mohl f2p model zmenit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit