Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hru sem zvedavej,ale z pribehu moc neukazuje coz muze bejt dobře ale i spatne (pribeh je bud dobry a prekvapi,nebo není zadnej ) tolik ke hre.

    Jelikoz u clanku nad timto není diskuze chci se vyjadrit i k tomu.Trend dnešních hráčů – energeťák a chipsy ? to myslite vazne? ja nejsem zadnej zastance zdravy vyzivy ,vegan nebo podobny kraviny ale todle mi pride moc.Jednak tim krasne podporujete stereotyp kerej o hracich panuje. Coz je mi divny když se proti nim tady tak bojuje. A jednak tim davate mladsim lidem signal ze je to vlastne v poradku. Ze pitim energytaku proudem se dostanete do formy a do elity progamingu? Ja znam lidi kery chlastaly energitaky a sou z nich roztekany nervni blazni. tuny kofeinu a cukru? todle je fakt to co tady chcete prezentovat? to sme v 90tejch letech? Když tady prezentujete mys ok je to reklama. A to je samozrejme i todle ale myslim ze za to co je na webu ste zodpovedny a mely byste aspoň chvilku premejslet
    • Tak zrovna s tímhle problém nemám jde o reklamu a kluci potřebujou taky peníze *3* lepší než reklama na cigarety nebo pečko
    • DeDy
      Souhlas
    • Kinet1c
      presne reklamy tohto typu tu nemaju co hladat
  • Na recenzi se těším. Pořád váhám jestli do toho mám jít. Bude recenze také na Signal Ops?
  • Jméno jsem párkrát zaslech, ale přesto to letělo naprosto mimo můj radar. Video zaujalo! Jsem zvědavý na reakce.
  • Jedna z mých TOP 5 nejočekávanějších her roku, s Remember Me jsou to moji černí koně, přeci jen kvalitních sci-fi není nikdy dost. Doufám, že se dopadne dobře. Kdy asi tak bude recenze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit