Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    a jeste mi tam chybi diakritika, na to si zapomel.
  • species
    jezis ja na tu hru cekam jak na bozi smilovani, pred tim obchodem budu o pulnoci stat jako prvni, to mi ver.

    To ale neznamena ze se mi libi jak rockstar dlabe na mou platformu.
  • Jenom remcáš, ale čekáš na tu hru jak k_rva na kolík.
  • *Mně
  • Aha, takže ty máš problém s tím, že je hra rok a půl stará. Proč si jí tedy kupuješ?
  • species
    Mluv za sebe, ja jako pc hrac vyplaznu v lednu 60euro za rok a pul starou hru.

    Jsem si jist ze se urcite najde jeste nejaky pcckar ktery nebude s obchodnim modelem rockstaru tak uplne spokojen.
  • Podle mě je nejlepší system jakým to ted jede Rockstar všechny malé dlc davaj zdarma pak přijde jedno velký příběhový za peníze, tak by to meli dělat všichni.
  • species
    Me prijde sranda zas neco jinyho, konkret e ty tvoji smajlici. Nejsi trinactileta holka..... A pokud jsi tak je treba si uvedomit ze nejsi na fejsiku nebo na libku.

    Kdyz uz se se*es do nekoho psychickyho stavu, bylo by nasnade aby tvuj prispevek nevypadal jako by ti kocka presla pres klavesnici.
  • Ty to mas pekne vymatlany ... pred par lety mela hra 40+ hernich hodin. Dneska ma 4 a dalsi 4 ti (mozna) prodaj za cenu dalsi hry.
  • Total Annihilation, rok 1997.
  • Plna hra je to co predavaju + DLC, len tie DLC su "vystrihnute" a musis doplatit, aby si mal komplet hru. Tak plat naviac, ked sa ti to tak paci a zistis ze za hru si dal 2500 Kc ...a to sa oplati.
  • Chybí jen dark souls grafika a pet dráček. Potom free to play a jedeeem. Btw. kam se poděl FarCry?
  • Opravdu sranda zase pročítat ty kecy tady *1* docent Chocholoušek by z vás měl obrovskou radost.

    btw hra od Ubisoftu ???????? *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *14* *1* *2* *15* *3* *14*
  • pvp? Naposledy když jsem se díval tak to byla luxusní fps s prvky rpg. Ten ubisoft už neví co...
  • První FC se obrací v hrobě *1*
  • fakt doufam, ze jen trolujes
    cena je uplne mimo, pokud to bude nekdo chtit hrat, tak si to radeji stahne
    marketingova demence

    jo ja vlastne zapomnel, ze existuje Justin Bieber a theGGG, ktery si to rad koupi.

    ted vazne, moc by me zajimalo, kolik kopii Far Cry 4 Season Pass se proda, tohle uz je na hlavu... ale je to Ubisoft, takze si to asi muze dovolit
  • Kupuje to samozrejme vela ludi, inac by to nerobili. Ale toto je pre mna osobne dobra zamienka si to kupit az ako kompletku za rok-dva, s nizsou cenou ako bonus k tomu zdarma. Pekne pozaplatane (dufam), komplet a nie po castiach, aj ked ruku na srdce, tie dalsie misie budu tak tri a nebyt specialnej ikonky na mape, tak si ani neuvedomis ze toto je to extra speci za co si priplatis. Teraz som si znova dal Far Cry 3 na pripomenutie, konecne to aj dohram, minule som skoncil na druhom ostrove.
  • Mato1987
    To je moc toto...prečo niečo takéto vôbec robia? A kto to v skutočnosti naozaj aj kupuje pred tým ako samotná hra len vyjde? Je to fakt smutné.
    Už len samotné oznámenie season passu niekoľko mesiacov pred vydaním hry je obrovská trúfalosť zo strany ubisoftu, ale čo už, je to ubisoft a ten patrí spolu s activision a ea k najväčším mamonárom v hernom biznise.
  • Sims byli to Sims ....
  • Season pass ? OK. Takže Gold edici pro všechny prosím *7* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit