Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě je nejlepší system jakým to ted jede Rockstar všechny malé dlc davaj zdarma pak přijde jedno velký příběhový za peníze, tak by to meli dělat všichni.
    • Co je na tom tak super? Dříve bylo DLC i rozšíření součástí neplaceného updatu...
    • Co je na tom tak super? Dříve bylo DLC i rozšíření součástí neplaceného updatu...
    • species
      Mluv za sebe, ja jako pc hrac vyplaznu v lednu 60euro za rok a pul starou hru.

      Jsem si jist ze se urcite najde jeste nejaky pcckar ktery nebude s obchodnim modelem rockstaru tak uplne spokojen.
      • Jenom remcáš, ale čekáš na tu hru jak k_rva na kolík.
        • species
          jezis ja na tu hru cekam jak na bozi smilovani, pred tim obchodem budu o pulnoci stat jako prvni, to mi ver.

          To ale neznamena ze se mi libi jak rockstar dlabe na mou platformu.
          • Jack1947
            No, dalo by se říci že od Rockstaru to je takový Great Betrayal. Což je otázka no.
      • Aha, takže ty máš problém s tím, že je hra rok a půl stará. Proč si jí tedy kupuješ?
  • Joshua
    Vi nekdo ktera hra vubec odstartovala tuto DLC modu?
    • Total Annihilation, rok 1997.
    • Sims byli to Sims ....
    • Jack1947
      Že by Trainz simulator... *7*
  • Joshua
    Jeste cekam na oznameni, ze to pojede na skvelých 30 fps...
    • Máš s tím snad problém?
    • Hlavně na tu část kde tvrdí že je to lepší co *1*
      • V zajmu lepsiho herniho zazitku a na zaklade pruzkumu mezi hraci jsme se rozhodli, ze hra pobezi v 320x200 pri 15ti fps. To u hracu vyvola pocity nostalgie a u nekterych spolehlive i slusne halusky. Hru rozhodne nedoporucujeme hracum pod 30let. Ty by mohla postihnou srdecni nebo mozkova prihoda.
  • species
    Sakra to je fact prus*r docela tohle, cas napnout plachty. yarrrrrrr
  • Jack1947
    Jak jinak že? aby jsme si pojistily že budete mít hru v celku , koupíte Seasonpass a neprohloupíte přece by jste si nekupovali DLCcčka zvlášt nebo ano? *12*
  • pvp? Naposledy když jsem se díval tak to byla luxusní fps s prvky rpg. Ten ubisoft už neví co...
  • Opravdu sranda zase pročítat ty kecy tady *1* docent Chocholoušek by z vás měl obrovskou radost.

    btw hra od Ubisoftu ???????? *1* *2* *15* *3* *1* *2* *15* *3* *14* *1* *2* *15* *3* *14*
    • species
      Me prijde sranda zas neco jinyho, konkret e ty tvoji smajlici. Nejsi trinactileta holka..... A pokud jsi tak je treba si uvedomit ze nejsi na fejsiku nebo na libku.

      Kdyz uz se se*es do nekoho psychickyho stavu, bylo by nasnade aby tvuj prispevek nevypadal jako by ti kocka presla pres klavesnici.
      • *Mně
        • species
          a jeste mi tam chybi diakritika, na to si zapomel.
          • Diakritiku neřeším. Ale co je do pr_ele tohle - "zapomel"??? Chlape, tebe by hry vůbec neměly zajímat. Vždyť ty musíš zpátky do školy.
            • "me to ujelo"? Děláš si ze mě už kur*a prd*l?
            • Nesnaž se reagovat rádoby sarkasticky. Prostě jsi udělal hrubku, několik hrubek. Buď pokornější.
            • species
              sorry, me to ujelo, sam si na to priste pozor. Abych ti nespusobil nejakou psychickou ujmu.
  • Chybí jen dark souls grafika a pet dráček. Potom free to play a jedeeem. Btw. kam se poděl FarCry?
  • TheGGG
    Nevím, proč lidi nadávají na DLC. Podpoří svojí oblíbenou firmu a ještě jako bonus dostanou přídavek.
    PS: je to v podstatě takový lepší kickstarter
    • fakt doufam, ze jen trolujes
      cena je uplne mimo, pokud to bude nekdo chtit hrat, tak si to radeji stahne
      marketingova demence

      jo ja vlastne zapomnel, ze existuje Justin Bieber a theGGG, ktery si to rad koupi.

      ted vazne, moc by me zajimalo, kolik kopii Far Cry 4 Season Pass se proda, tohle uz je na hlavu... ale je to Ubisoft, takze si to asi muze dovolit
      • A to se pak PCčkáři hrozně diví že na ně vývojáři kašlou a preferují konzole.
    • Jack1947
      Proč? protože před léty než byla vůbec nějaká DLC byly věci součástí hry dáíky updatu a pak celé kampaně jako datadisk. Datadisk a updaty přidávajicí zadarmo věci se už dneska nenosí tak se musí za šecko zaplatit. But... dont worry koupíš seasonpass a máš za polovic. Co bys dříve měl zadarmo.
      Jinak jsou DLC supr. *4*
      • Datadisky zadarmo? Co to sakra hulíš za svinstvo, nějak ti to žere mozek. Datadisk byl normálně placenej, a nebylo to ani tak že přidával nový mapy apod. ale v zásadě se jednalo o novou hru na kostře té původní (Ještě si pamatuju jak lidi zuřili když si koupili Blue Shift za skoro stejný peníze jako původní Half Life a měli to za dvě hodiny dohraný). Naopak poté přišly DLC (Downloadable content), který přinášely spíše drobnosti a byly zdarma (nějaká ta mapa, hadry, jedna dvě větší mise), ale dřívějším datadiskům nesahaly ani po kolena. Dneska už se ale často dostaly DLC na úroveň Datadisků ale DLC zní prostě víc cool. Na druhou stranu to ale lidi víc štve, protože si zvykli že DLC jsou zadarmo. Jenže bejvávalo. DLC už nejsou jen drobnosti, a pokud jo, stejně za to člověk dá alespoň 20Kč (což na druhou stranu mě ani nijak zvlášť nevadí. Buď mě hra baví tak abych ji chtěl rozšiřovat, tak si asi autoři zaslouží odměnu. Nebo mi za rozšiřování nestojí, tak asi nemá smysl se tím vůbec zabývat)
      • TheGGG
        ale prosímtě, jak že by to bylo součástí hry? To bys pak mohl tvrdit úplně očemkoliv. Tak například to DLC v horách by vůbec součástí hry být nemuselo. Je to prostě něco navíc, co si můžeš a nemusíš kupovat. Hráči by furt chtěli všechno zadarmo, podpora firmy a vývojářů jim nic neříká.
        • Ty to mas pekne vymatlany ... pred par lety mela hra 40+ hernich hodin. Dneska ma 4 a dalsi 4 ti (mozna) prodaj za cenu dalsi hry.
        • By me zajimalo jestli ma ggg fakt takove nazory nebo jenom rafinovane troluje, ale to se asi nikdy nedozvime.
          Kazdopadne pobavil jako obvykle, pry podpora firmy *1* *1*
          • Hombre
            V jeho zajmu doufam ze jen troluje. Pokud ne, tak je s nim neco hodne v neporadku *8*
          • Jack1947
            Jo tu podporovat Dlcčkama to jo no. *15*
            • species
              Tak GGG ma trochu pravdu, ale tohle je pru*er tyhle DLC, neco jinyho jsou DLC na borderlands nebo treba na bioshock infinite. To jsou DLC jak maji byt a za ty rad zaplatim, na FC4 z vysoka se*u.

              Pru*er je zakazany slovo..... v cesky republice neexistuje clovek kteryho by pohorsilo slovo pru*er a to pocitam i kneze, natoz web o videohrach. Fact se trochu posr*li hosi.
        • Jack1947
          Ty si na tu dobu nepamatuješ co? byly updaty a né jen na opravu her měli i mapy zdarma byly mappacky né s tebou o tomhle bavit je horší než věšet v průvanu prádlo.
          • TheGGG
            taky není divu, že ty firmy už krachly. Ono, dávat do plné a dodělané hry ještě nějaké věci zdarma, sm*dí lacinou snahou korporace zakrýt nějaký důležitý problém. Firma co se nemá za co stydět DLC klidně vydá. Tvůrci braků se snaží hráče opít rohlíkem a cpou mu věci zdarma.
            • Hombre
              Že ty zase troluješ kluku ušatá? Ja ti na to nenaletím *4* .
              Prý laciná snaha korporace zakrýt důležitý problém... *2*
            • Plna hra je to co predavaju + DLC, len tie DLC su "vystrihnute" a musis doplatit, aby si mal komplet hru. Tak plat naviac, ked sa ti to tak paci a zistis ze za hru si dal 2500 Kc ...a to sa oplati.
            • TheGGG
              ještě že to mám od tebe potvrzený.
              Du si koupit DLCčka k SoM, nevím o co v nich jde, ale vývojáře rád podpořím.
            • Jack1947
              Není to přesně naopak? ale co je zbytečné se s tebou bavit, pokusd to myslíš vážně (!!) asi nebudeš uplně v pořádku. To zas myslím vážně já. *3*
  • ale jo, tohle asi ukradnu *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit