Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar parani, muze mi nekdo rict jak je hra tedka na tom ? Stoji to za to ? Hral jsem hoodne davno betu, nebylo to az tak spatny, ale hral jsem ji kratce. Nesel jsem do toho z toho duvodu, ze by to mohl byt zase zajic v pytli. A nechtel jsem platit mesini poplatky. Ted se divam, ze to je jako GW2. Tak si rikam pred Vanoci jestli si udelat dobre a jit do toho? Co vy ? Neni svet mrtvej ? Diky
    • Svet urcite neni mrtvy. A nebyl mrtvy ani pred spustenim P2P modelu.
      Ja rohodne nejsem nekriticky,ale hru muzu jen doporucit. Jedna z nejoriginalnejsich MMORPg her vubec. Svet plny mytu a baji. Ackovy titul za 300Kc(nebo za kolik se prodava)? Kolik takovych znas?
    • Hru hraju pravidelně a mám ji rád, takže nemusím být zrovna objektivní, ale pokusím se. Pokud se ti beta zamlouvala, celá hra bude určitě také, protože beta ukázala jen zlomek lokací, přběhu i funkcí, které hra v současné době nabízí. Mise jsou stále zajímavé (nejen ty v Kingsmouthu) a člověka je baví hrát, každý region je rozsáhlý a unikátní. PVP škobrtalo, ale s posledním updatem bych řekl, že je to téměř dokonalé. Ve hře je teď celkem osm dungeonů s různou obtížností a jeden raid, tři PVP hry, stovky misí a achievementů. RP prvky nejsou upozaděny, naopak, TSW nabízí unikátní nástroj pro vlastní divadelní představení. Developeři se snaží aktivně naslouchat komunitě, což se jim daří a některá přání byla do hry už implementována. Pokud nejsi jednostranně zaměřený jen na PVP nebo dungeony (pokud mluvíme o end game), tak i po půl roce budeš mít stále co objevovat. Na druhou stranu, je to hra malé vývojářské společnosti, což znamená, že ji nelze dobře srovnávat třeba s GW2 v některých měřítcích. Ale má tu výhodu, že se odehrává v našem světě a je zde poměrně dost neotřelých nápadů, jak obohatit MMO hru. Doporučuju se podívat na Facebook, najdeš tam českou stránku plnou odkazů (českých) o hře, věřím, že když si přečteš, co všechno zajímavého je ve hře, nebo se podíváš do galerie, či na mapy, měl by sis udělat dostatečný obrázek o tom, jestli to stojí za to. Já bych řekl, že za těch pár korun za zaplacení hry, to URČITĚ stojí!!!
      • diky za info, urcite vyzkousim
  • Nevíte prosím jestli je ještě funkční trial? Nemůžu to nikde najít. Dík.
    • Zdravim, pokud by jeste nekdo mel buddy key, neboli trial key, prosim poslete na sp4rh4wk@gmail.com Dekuji predem
    • Klasicky trial nevim,ale stale muzu posilat tzv ''buddy key''. Je to trial na 24 hodin(herniho casu). pokud mas zajem,musis mi tu postnout nejaky svuj email a na nej ti pak preposlu pozvanku. Jinak to bohuzel nejde
      • Pošli mi tu pozvánku prosím na net.spam@seznam.cz. Dík moc.
        • Dík moc.
          • Tak stejně to nejde a asi nepůjde. Pokud to dobře chápu, tak pozvánky fungovali jenom do 22 července. Trial key, který mi oni poslali nejde ověřit. Ale dík.
        • Melo by to tam byt
  • Jason_dinAlt
    Funcom má opravdu zajímavou politiku ohledně cen. Kurz USD/EUR = 1:1
    Tady můžete koupit klíč za 20$ namísto 30€.
    http://www.cdkeyexpress.com/the-secret-world-cd-key-p-870.html
    Před chvílí jsem kopil a za cca hodinu klíč dorazil. Úspěšně jsem skrze něj aktivoval hru na scvém funcom účtu.
    • Na aukru ho seženeš za dvě kila teď. To máš 10 dolarů. Uspěšně zakoupeno a aktivováno.
      • Jason_dinAlt
        Bejvávalo. Tam jsem samozřejmě koukal hned jako první možnost. Teď tam je pouze za 1100,-
        Možná později zas bude. Kdo chce čekat, může a třeba se dočká, třeba ne.
        • Hra se da sehnat v kamenych obchodech i na netu za 400Kc. I to je velmi pekna cena za ackovy novy titul,kde je jinak vse zdarma
          • Jason_dinAlt
            Ano. A to je přibližně přesně těch 20$ o kterých jsem na začátku psal.
  • ucho
    to je normální, že to má po nainstalování 40GB? dal jsem to stahovat přes noc a ráno to hlásilo že došlo k chybě, ať restartuju updater. po jeho restartování je zdá se vše ok a už je tam možnost spustit hru, jen jsem měl za to, že se mělo stahovat 15GB.
    • Pokud si dobře vzpomínám, tak se opravdu stahuje těch zhruba 15 giga. To jsou ale komprimovaná data, při instalaci se to rozbalí a proto to pak žere těch neuvěřitelných skoro 40 GB.
    • Ano,hra ma po nainstalovani kolem 40GB
  • http://www.steam-refferals.com/index.php?id=116337 free klice
  • Ja jsem spokojeny, za hru platim a platit budu dal a mrzelo me, ze Cechu a Slovaku hrala/hraje jen hrstka, takze B2P model vitam. Aspon bude i vic veci v shopu, protoze nejak Funcom vydelavat musi a obecne plati, ze veci v shopu jsou atraktivnejsi nez ty ve hre.
  • avp8 to říkal.

    A já si hru zrovna koupil. A dost levně. Za měsíční poplatky mi nestála... za jednu koupi ano. Snad otupí tu pachuť GW2, co se mě stále drží.
    • Tutorial hry je podle me desny. To jenom aby jsi se nenechal odradit. Hra doopravdy zacina az v prvni lokaci mimo mesto
      • Tutorial je totiz neco jako prvni investigativni mise. Musis to hledat jinde, ne ve hre :)
  • Já to říkal :-)
  • blbý je, že je to pořád MMO, takže pokud si to nezahraju teď, za dva roky už třeba nebudu moct... ale moc rád bych to zkusil, jen ten čas fakt není :(
  • Myslíte že bude nutný i nyní zadávat číslo platební karty při registraci???
    • Odpoved mas myslim o dva odstavce nize(citace z ofic fora).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit