Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, pokud by jeste nekdo mel buddy key, neboli trial key, prosim poslete na sp4rh4wk@gmail.com Dekuji predem
  • diky za info, urcite vyzkousim
  • Svet urcite neni mrtvy. A nebyl mrtvy ani pred spustenim P2P modelu.
    Ja rohodne nejsem nekriticky,ale hru muzu jen doporucit. Jedna z nejoriginalnejsich MMORPg her vubec. Svet plny mytu a baji. Ackovy titul za 300Kc(nebo za kolik se prodava)? Kolik takovych znas?
  • Hru hraju pravidelně a mám ji rád, takže nemusím být zrovna objektivní, ale pokusím se. Pokud se ti beta zamlouvala, celá hra bude určitě také, protože beta ukázala jen zlomek lokací, přběhu i funkcí, které hra v současné době nabízí. Mise jsou stále zajímavé (nejen ty v Kingsmouthu) a člověka je baví hrát, každý region je rozsáhlý a unikátní. PVP škobrtalo, ale s posledním updatem bych řekl, že je to téměř dokonalé. Ve hře je teď celkem osm dungeonů s různou obtížností a jeden raid, tři PVP hry, stovky misí a achievementů. RP prvky nejsou upozaděny, naopak, TSW nabízí unikátní nástroj pro vlastní divadelní představení. Developeři se snaží aktivně naslouchat komunitě, což se jim daří a některá přání byla do hry už implementována. Pokud nejsi jednostranně zaměřený jen na PVP nebo dungeony (pokud mluvíme o end game), tak i po půl roce budeš mít stále co objevovat. Na druhou stranu, je to hra malé vývojářské společnosti, což znamená, že ji nelze dobře srovnávat třeba s GW2 v některých měřítcích. Ale má tu výhodu, že se odehrává v našem světě a je zde poměrně dost neotřelých nápadů, jak obohatit MMO hru. Doporučuju se podívat na Facebook, najdeš tam českou stránku plnou odkazů (českých) o hře, věřím, že když si přečteš, co všechno zajímavého je ve hře, nebo se podíváš do galerie, či na mapy, měl by sis udělat dostatečný obrázek o tom, jestli to stojí za to. Já bych řekl, že za těch pár korun za zaplacení hry, to URČITĚ stojí!!!
  • Zdar parani, muze mi nekdo rict jak je hra tedka na tom ? Stoji to za to ? Hral jsem hoodne davno betu, nebylo to az tak spatny, ale hral jsem ji kratce. Nesel jsem do toho z toho duvodu, ze by to mohl byt zase zajic v pytli. A nechtel jsem platit mesini poplatky. Ted se divam, ze to je jako GW2. Tak si rikam pred Vanoci jestli si udelat dobre a jit do toho? Co vy ? Neni svet mrtvej ? Diky
  • Pokud si dobře vzpomínám, tak se opravdu stahuje těch zhruba 15 giga. To jsou ale komprimovaná data, při instalaci se to rozbalí a proto to pak žere těch neuvěřitelných skoro 40 GB.
  • Tak stejně to nejde a asi nepůjde. Pokud to dobře chápu, tak pozvánky fungovali jenom do 22 července. Trial key, který mi oni poslali nejde ověřit. Ale dík.
  • Dík moc.
  • Melo by to tam byt
  • Pošli mi tu pozvánku prosím na net.spam@seznam.cz. Dík moc.
  • Klasicky trial nevim,ale stale muzu posilat tzv ''buddy key''. Je to trial na 24 hodin(herniho casu). pokud mas zajem,musis mi tu postnout nejaky svuj email a na nej ti pak preposlu pozvanku. Jinak to bohuzel nejde
  • Nevíte prosím jestli je ještě funkční trial? Nemůžu to nikde najít. Dík.
  • Ano,hra ma po nainstalovani kolem 40GB
  • MMO scenu sleduju tak nejak z dalky. Kazdopadne jsou hry co jsou Free to Play a pak jsou hry co o sobe tvrdi, ze jsou Free to Play ale pokud si nezaplatis vetsinu veci tak si ani neskrtnes. Stejne to nemeni nic na tom co jsem rekl *5*
  • Jason_dinAlt
    Ano. A to je přibližně přesně těch 20$ o kterých jsem na začátku psal.
  • Hra se da sehnat v kamenych obchodech i na netu za 400Kc. I to je velmi pekna cena za ackovy novy titul,kde je jinak vse zdarma
  • Jason_dinAlt
    Bejvávalo. Tam jsem samozřejmě koukal hned jako první možnost. Teď tam je pouze za 1100,-
    Možná později zas bude. Kdo chce čekat, může a třeba se dočká, třeba ne.
  • Tutorial je totiz neco jako prvni investigativni mise. Musis to hledat jinde, ne ve hre :)
  • Na aukru ho seženeš za dvě kila teď. To máš 10 dolarů. Uspěšně zakoupeno a aktivováno.
  • Jason_dinAlt
    Funcom má opravdu zajímavou politiku ohledně cen. Kurz USD/EUR = 1:1
    Tady můžete koupit klíč za 20$ namísto 30€.
    http://www.cdkeyexpress.com/the-secret-world-cd-key-p-870.html
    Před chvílí jsem kopil a za cca hodinu klíč dorazil. Úspěšně jsem skrze něj aktivoval hru na scvém funcom účtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit