Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    to je normální, že to má po nainstalování 40GB? dal jsem to stahovat přes noc a ráno to hlásilo že došlo k chybě, ať restartuju updater. po jeho restartování je zdá se vše ok a už je tam možnost spustit hru, jen jsem měl za to, že se mělo stahovat 15GB.
  • http://www.steam-refferals.com/index.php?id=116337 free klice
  • No az budou postavy v Eve hrat hlavni roli, vsude poskakovat, bojovat a oblikat si na sebe kde co, tak pak asi muzes porovnavat Eve a TSW *5*
  • Hra urcite neni perfektni, ale vsechno funguje jak ma. Nic mi nepada, vsechno se mi nacita dobre. Jedine s cim se hra pere je vybalancovani PVP, ale na tom se pracuje a ja myslim, ze uspesne. Nevim, jaky zkusenosti mas ty, ale ja jsem spokojeny.
  • Dej tomu sanci, beta je prece jen porad beta :) A od bety se to posunulo o velky kus dal *4*
  • Ja jsem spokojeny, za hru platim a platit budu dal a mrzelo me, ze Cechu a Slovaku hrala/hraje jen hrstka, takze B2P model vitam. Aspon bude i vic veci v shopu, protoze nejak Funcom vydelavat musi a obecne plati, ze veci v shopu jsou atraktivnejsi nez ty ve hre.
  • Tutorial hry je podle me desny. To jenom aby jsi se nenechal odradit. Hra doopravdy zacina az v prvni lokaci mimo mesto
  • Ja te plne chapu. Me jen prijde divne tve nacasovani *2*
    Absurdita zvana Free to Play,za kterou se vetsinou plati vice nez pri mesicnich poplatcich,je tu uz nejaky rok. Ale mozna jen nesledujes MMO scenu *7*
  • Nebo naopak. Plať jen za čas, který hraješ, účtovaný i po dnech, když nechceš rovnou celej měsíc. Tak to mají v Koreji u her, co ještě mají poplatky. Žádný kupování hry předem navíc.
  • avp8 to říkal.

    A já si hru zrovna koupil. A dost levně. Za měsíční poplatky mi nestála... za jednu koupi ano. Snad otupí tu pachuť GW2, co se mě stále drží.
  • Já to říkal :-)
  • blbý je, že je to pořád MMO, takže pokud si to nezahraju teď, za dva roky už třeba nebudu moct... ale moc rád bych to zkusil, jen ten čas fakt není :(
  • a já mám pocit, že jo :)
  • Tvorba postavy nedavno dostala mirne vylepseni. A navic si muzes postavu zmenit kdykoliv ve hre(kadernik/plasticka chirurgie)
    Me osobne se postavy v TSW libi. Vytky mam jen k oblicejum. Udelat si peknou tvra je opravdu problem

    A EVE? Ano. postavy vypadaji krasne,ale v EVE jsou(bohuzel) modely postav totalne k nicemu
  • Jo, ja to pochopil. Ale stejne to zni divne. To je jak kdyby ti rekli v autopujcovne, ze to auto muzes ridit kdikoliv chces a zadarmo...jen si ho musis koupit a jestli tam chces radio tak si ho dokup *1*
  • Nejspíš reagoval na vzhled. Pravda, tvorba postavy vzhledově mě taky moc neoslovila, není možný zvolit ani jinej typ těla než "šlachovitej týpek s absurdně vyrýsovanýma svalama". V betě to prý bylo ještě horší, ale ani teď ty možnosti prostě nejsou moc rozsáhlý. V porovnání s takovým EVE Online se Secret World v tomhle ohledu prostě vůbec nechytá (i když, pravda, na EVE v tomhle ohledu nemá asi žádný MMO, ty možnosti jsou tam neuvěřitelný).
  • Odpoved mas myslim o dva odstavce nize(citace z ofic fora).
  • Myslíte že bude nutný i nyní zadávat číslo platební karty při registraci???
  • I kdyz v bete byly moznosti omezene. Nevim v ktere fazi jsi hral,takze mozna..
  • Autor tim zcela ocividne chtel rict,ze to neni klasicky F2P model jak je dnes vniman hraci(tzn. neco malo mas zadarmo a zbytek dokupuj a plat a plat). Hrani je zcela zdarma bez omezeni. jen si musis koupit hru(ve slevach se da sehnat doslova za hubicku)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit