Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Haháčku, ukaž mi prosím Tě, kde je to pravidlo. Prosím, najdi mi to v pravidlech českého pravopisu. To je totiž to samé jako: Považuji za blbe nebo považuji tebe za blbce.

    Jo a definuj mi moc úřední dopis, to je ještě vtipnější.
  • Tak to co jsi právě napsal, je větší důkaz, než kdyby tu pan Smutný vyvěsil tvoji IP adresu. PS. žádám ban za sprostá slova.
  • Jasně vole každej je Veskoslav co tě považuje za konzoloidního debílka s IQ jak Jack co piratí na pc a nadává na něj jak se tam krade.Seš známej nic víc.A nebreč a raděj si přečti ty pravidla pravopisu.Dole ses pěkně ztrapnil.
  • Tyhle ekvivalenty se normálně nepoužívají. To jen v extrémních a moc úředních dopisech. Prvně si něco nastudujte o tom a pak poučujte..
  • Kdyby jsi to Veskoslave aspoň napsal pod svým nickem a ukázal koule, jenže ne, ty musíš trolit pod anonymy...
  • Veskoslav
    NO haháčku, když už poučuješ o pravidlech pravopisu, tak si nejprve zjisti, že existuje i více jak jedna možnost. Pak možná nebudeš vypadat jak tupec, co nedokončil 2. třídu ZŠ (tam se totiž skloňování osobních zájmen bere;))

    http://www.abclinuxu.cz/blog/plastique/2005/6/sklonovani-osobniho-zajmena-ja

    Tady, nastuduj si a pak mudruj;)

    P.S: Buď jsou tady už dva idioti, co neznají pravidla pravopisu nebo si haháčku přestaň klikat. Nic nezměníš na to, že jsi se opět ztrapnil.
  • Lotr
    Chlapče já vím nemáš mne rád. Chápu. V pořádku. Je mi to jedno.
    Ale tohle je neodpustitelné. Mne je ekvivalent mě.
    Mě a mne je obojí správně.
    Mě - mne – 2. a 4. pád
    Mně – 3. a 6. pád
    Možná by nebylo od věci tu školu nejdřív dodělat a pak poučovat.
  • Utíkejte haha začal naklikávat a jede, všechny názory proti mínus a sobě plus *1* A hlavně nenápadně *1*
  • Hele skloňuje se to : koho co, mě.. učivo základní školy. Jednou jsem ti to odpustil, po druhé ne
  • Oni to zabili. Oni to zabili. Rychle do únikových modulů než to chytnem.
  • A zde vidíte "typického" zástupce "konzolové" české scény. *11*
  • Hura *14* !
  • Lotr
    To je dost smutné. A jak se ti s tím žije? Nic tě nebolí? Vše v pořádku? Nemáš tiky?
    Chlapče klidně mne nesnášej. Já s tím žít umím.
    A proto se nezlob když mi budeš nu lidsky u sedínky.
  • Nevěděl jsem že cenzura tady začiná bejt celkem přísná... *13*
  • Ban rly? Znovu? psal jsem moc sprostých slov... hmm asi jo...

    Doufám že kromně mně ještě šli i jiní pokud ne, tak se fakt nerad přikláním k tomu že je to tady nák podivně špatné. *7* Fakt nerad ale nevím jak to říct.
  • Jop, To si nejde nepamatovat, pak tam byl ještě větší idiot, co tvrdil, že to hrál dvě hodiny a je to šestkrát horší než Skyrim. PS. Cheatery z duše nesnáším.
  • Lotr
    Chlapec si mne pamatuje aniž bych já věděl co je zač. Smutné
  • Jj koupim si to hrde na PS4! *2*
  • Ale o CoD bych uvažoval, alespoň ve slevě. Tvůrci zaslouží.
  • Tak to si velký kluk, já si nekoupím ani jednu heč, ale stáhnu si obě, jelikož nic jiného si ty recykláty nezaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit