Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Hlavně je musí dělat v koupelně u zrcadla s hajzlem v pozadí.
    • S hajzlem v pozadí to půjde jenom v Kingdom come.
      • Inquisitor
        Tam zase nebudou zrcadla :)
    • Kámo ani nevieš ako ma tvoj koment rozosmial *1* *1*
  • walltar
    Příště bude selfie stick ... http://files.explosm.net/comics/Rob/selfie-stick2.gif
    • Overwatch
      To bude DLC. Za 9,99 eur :)
    • Sr_Lobo
      Nebejt toho posledniho vokynka tak je to lepsi ;)
  • Alespon je konecne videt jak jsou ty velky narameniky k prdu protoze clovek ani nemuze zvednout ruku.
  • Ty jo, to je natolik důležitá informace, že jste správně ignorovali léta jiná MMO a správně jste tuto informaci dali jako hlavní sdělení. Výborná práce redakce.
    • On nekdo hraje nejaky jiny MMORPG krome Wow a Eve o kterych se tu informuje pomerne pravidelne?
      • samozrejme. Co je to za stupidni otazku.
        • Normalni stupidni otazka ktera stoucha do lidi kteri jsou dotknuti tim ze se tu informuje jen o WOW a ne o jinych MMO.

          Ja bych sem jinak vubec nevlezl ale jak vidim hajlujici pandu s naramenikem v hlave tak se neudrzim.
    • Mozna kdybyste temi svymi vyplody nenaplnovali kazdou diskuzi u wow clanku....nebylo by jich tolik.
  • axell1990
    tak jsem si říkal že bych zase mohl zkusit WoW (naposledy jsem hrál Wotlk) a právě mě to zase nějak přešlo.
  • Jack1947
    Nevím ani co k tomuhle napsat a když to vezmu co lidem stačí k zábavě... řikám si proč by se dneska měli velké firmy snažit. Časem budete dělat místo killcam v COD selfie s mrtvolou zabitého hráče a bf na každém m kroku. *7* Oni si za to lidi i zaplatí achjo... to není jen o WOW to je ovšem možném.
  • Ale vždyť je to recese jako spousta věcí ve WoW... Nedělejte z toho takovou katastrofu...
    • celé WoW je recese


      doufám
      • Njn taky sem byl kdysi lama a byl sem nastvanej, ze me nikdo nebere na raidy. Avsak misto toho, abych si posleze hojil ego hateovanim vseho od blizzardu, jsem zvolil velmi proste reseni. Naucil jsem se to hrat. Zkus to taky, ver mi ze minimalne na Drakthulu najdes 4% guildicku i pro sebe.
        • sem hrozná lama, protože mám vkus na fantasy a nehraju kdejakou omalovánkouvou sra*ku vedle niž pokemoni vypadají jako vrchol dobrého vkusu. CHápu že si své prťavé geekské ego nafukuješ směšnou WoW hantyrkou, ale díky. Já radši zůstanu u pořádné fantasy a né tohoto hnusus pro děcka.
  • Sr_Lobo
    http://zpravy.idnes.cz/skromach-si-fotil-selfie-v-terezine-nebylo-to-pri-piete-vysvetluje-1fj-/domaci.aspx?c=A150127_171338_domaci_zt#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

    Asi taky WoWkař... Anebo jen klokot?

    EDIT: proti WoWkarum nic nemam, postnul sem to, protoze hnet jak sem docetl tento clanek odevrel sem IDNES a tam sem uvidel clanek jehoz odkaz je vyse uveden.
  • a kdy uz bude clanek o selfi v ultima online? *1*
  • To si ze mě děláte p*del ne ? <--- první moje reakce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit