Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    těším se
  • Vždyť obě videa vypadají naprosto totožně.
  • Také bych to tak viděl - přecejen vodítko z Bulletstormu působylo spíše jako bič, a tohle je vodítko, jak se patří :).
  • hudba z epic meal time (youtubeři vědí :D )
  • Možná ti to tak nepřijde, ale podle mě to už posra**
  • Třeba mě ten trailer nadchl. Sice ten bič vypadá jak z bulletstormu, ale mě je to fuk. Je mi úpně jedno co hra okopírovala, protože to bude brutální řežba. Říkejte si co chcete, ale pro mě to bude hra roku (jestli to nepos*rou). Mimochodem, nevím co se vám nelíbí na grafice, vypadá úžasně
  • co to je? Grafika jak za totáče a nepřátelé s bombami na rukou a místo hlavy. Na to že o Serius Samovi všichni tak básní, je to docela brak. Pár věcí zkopírované z Bulletstormu a Duka, přetavených do totální slátaniny, co bude dělat problémy strávit i vítězi soutěže v pojídání hřebíků. Tohle je dámy a pánové zkrátka děs (na hru z 21. století).
  • On má ale pravdu, ten starý trailer mal dosť pôsobivú grafiku, na rozdiel od tohoto. Niekde sa objavil názor, že toto sú zábery z nejakej starej Alfa-verzie... Dúfajme. Mne sa napríklad grafika SS2 vcelku hnusila.

    http://www.youtube.com/watch?v=LbY24cvelFw
  • Spades
    podle me je to schvalne - jako parodie :D
  • Zase jen Grafika.Lidi na Grafiku tak přísně nehledte.
    Ta grafika je dostačující podle mne.Důležitější je Atmosféra,hratelnost,atd ale ne Grafika
    Samosebou nesmí bejt jak Serious 1 ale stačí aby byla jako třeba u Serious 2. Ta by mi ani nevadila.
  • Nevieš, prečo ti to hovorím?
  • V dnešnej dobe sa kopíruje všade a všetko. Zvykaj si *3* Lepšie to už nebude... A netýka sa to zďaleka len hier.
  • rancor1223
    Taky mě to napadlo, ale tady mi přijde líp využitej :D
  • MishKonn
    Ehm...kam se poděla ta úžasná grafika? A ty animace z roku 2000, nezměněné? Ugh, tak tohle mě posadilo zpátky na zem.
  • Ale opravdu nemuseli kopírovat ten bič z Bulletstormu... *6*
  • God-of-War
    Zdá se mi to nebo tam občas ještě doskakuje textura na zbraních? Jinak to bude stopro šílenej masakr *1* už se těšim
  • Ataker
    Ja kurňa masaker "krev, prdelee a střeva" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit